Kupiłam tabletki na przyspieszenie metabolizmu, aby schudnąć. Chciałam zapytać o opinię na temat skł

2 odpowiedzi
Kupiłam tabletki na przyspieszenie metabolizmu, aby schudnąć. Chciałam zapytać o opinię na temat składu.. Skład Ketomorin: maltodekstryna, ekstrakt z liści moringa DER 4:1, ekstrakt z liści zielonej herbaty DER 4:1, żelatyna, ekstrakt z ziela karczocha DER 4:1, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, pikolinian chromu, barwnik: dwutlenku tytanu.
Kolejne wydane pieniądze w błoto
Jest wiele kontrowersji na temat przyspieszania metabolizmu niemniej jednak proponuję jeść regularnie, dostarczać odpowiednią ilość kcal, zwiększyć masę mięśniową i wysypiać się. Pieniądze zaoszczędzone na mafiach suplementów przeznaczyć na karnet i zdrowe jedzenie. Pozdrawiam

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Suplementy tego typu nie pomogą Pani przy odchudzaniu. Suplement diety nie jest produktem leczniczym, więc nie jest też badany pod kątem wpływu na zdrowie. Często wątpliwa jest również zawartość wymienionych na opakowaniu składników. Zachęcam jednak do podjęcia wysiłku fizycznego oraz wprowadzenia zdrowej diety redukcyjnej pod okiem specjalisty, bo tylko wtedy ma Pani pewność, że efekty będą zadowalające :)

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.