Kriolipoliza

8 odpowiedzi
Kriolipoliza. nie jestem otyła ale mam trudność z pozbyciem się na środku brzucha tkanki tłuszczowej, to taki wiecznie odstajacy brzuszek, Czy w zwiazku z tym mogłabym na taki zabieg się wybrać?Czy to jedynie przynosi sens osobom które mają spore "oponki"?
Mam 55 kg przy 160cm wzrostu.
Witam. Najbardziej efektywna metodą redukcji lokalnej tkanki tłuszczowej jest metoda liposukcji N.I.L.
Efekt kriolipolizy trudny jest do przewidzenia i nie zawsze wystarczający

Witam. Kriolipoliza to zaraz obok HIFU jeden z najlepiej przebadanych zabiegów odchudzających, o udowodnionej skuteczności. Bez zbadania trudno mi się wypowiadać. Ale sadzać po Pani BMI , które wynosi 21,5 i jest w granicach normy. Dlatego jest Pani idealna kandydatka do tego typu zabiegów, ponieważ efekty będą widoczne u Pani najszybciej. Kriolipoliza jest skuteczna jedynie w serii zabiegów, ale im mniejsze BMI tym mniej zaboegow trzeba wykonać. Pozdrawiam Damian Antczak
Zapraszam na zabieg Cooltech
Witam ! Alternatywnym zabiegiem o dużej skuteczności jest lipoliza iniekcyjna ( intralipoterapia), która likwiduje ogniska otłuszczenia poprzez "likwidację" komórek tłuszczowych. Tego typu OPONKI nie znikają nawet po schudnięciu czy intensywnych treningach. Tłuszcz w pewnych miejscach ( np. okolica pępka) nie uczestniczy w lipolizie czyli nie jest spalany. Brak w nim receptorów prolipolitycznych . Jeśli jest Pani zainteresowana zapraszam na konsultację i zabiegi. Dodam tylko,że warunkiem utrzymania efektów każdego z tych zabiegów jest utrzymanie wskaźnika masy ciała BMI na poziomie 18-24. Jeśli Pani przytyje powstaną nowe komórki tłuszczowe , a zatem problem wróci , w przeciwieństwie do pieniędzy wydanych na zabiegi;))). Pozdrawiam!
Dzień dobry, nie wykonuje tego zabiegu. Polecam liposukcje lub lipolizę iniekcyjną. Zapraszam na konsultacje. Pozdrawiam Włodzimierz Rosiński
Jest wiele sposobów na pozbycie się oponki .LIpoliza iniekcyjna,liposukcja strzykawkowa czy ultradzwiękowa. Kriolipoliza jest mało pewnym sposobem.Wszystko zależy od rozmiaru oponki i stanu skóry.Osobiście w takich przypadkach proponuję liposukcję strzykawkową i wykorzystanie uzyskanego tłuszczu do wypełnienia policzków ,piersi pośladków czy też poprawy stanu dłoni.takie 2 w 1 .Zapraszam na konsultację.
Dzień dobry, według mnie lepszym rozwiązaniem byłoby użycie ultradźwięków w technologii HIfu (V-Max) bądź Accent (fala radiowa+ultradźwięki). można też pomyśleć o fali radiowej ze stymulacją mięśni MAXIMUS. Aby dobrze dobrać odpowiedni zabieg dla Pani konieczna jest wizyta konsultacyjna. Pozdrawiam, APS
Jak najbardziej można poddać się zabiegowi ponieważ w przypadku małych depozytów tkanki tłuszczowej efekt będzie spektakularny. U osób które mają dużo tkanki tłuszczowej konieczna jest większa ilość zabiegów.