kolezanke ktora bedzie moja dziewczyna

24 odpowiedzi
Zaczynam zastanawiac sie czy zdobede dziewczyne, po przez real,no. Na przystanku,na miescie,albo przez Internet.
Poprzez portal spolecznosciowe, fb,nk,po przez grupy ,czy randkowych, sympatia, edarling czy flirt czat.
Staram sie aby z dziewczyna zapoznac sie ,byc przyjaciela za rok ,dwa latal za pytac sie o chodze nie.
Ale nie wiem czy pool am zadaniu.Bo dziewczyn sa wymagajace, samochod, kasa itp.Czy znajde I zdobede
dziewczyne jaka
wydaje mi się że jest Panu łatwiej kontaktować się poprzez portale społecznościowe jednak to tak naprawdę nie załatwia sprawy ponieważ nie ma tych kontaktów w realu co powoduje jakiś rodzaj zastanowienia z Pana strony. To czy zdobędzie Pan dziewczynę jest trudnym do odpowiedzi dla mnie pytaniem. Na pewno warto byłoby zastanowić się co utrudnia Panu taką możliwość.

Karolu,
zbudowanie trwałego związku to cos więcej niż "zdobycie" dziewczyny. Oczywiście, warto wykazywać aktywność, odważyć się na zainicjowanie kontaktu z kimś, kto Cię zainteresuje. Nie ma większego znaczenia, czy próby podejmiesz w tzw. realu czy poprzez internet. Wszędzie można spotkać interesująca osobę. Ale zanim to nastąpi warto odpowiedzieć sobie nie tylko na pytanie, czego ta druga osoba może od Ciebie oczekiwać (i zapewniam Cię, że kobietom nie chodzi tylko o dobra materialne), ale czego TY byś oczekiwał. Jaka ta dziewczyna powinna być, czego byś od niej potrzebował, co jesteś w stanie zaakceptować a czego raczej nie zniesiesz. Przyjaźń, koleżeństwo może być dobrym wstępem do zbudowania związku, zwłaszcza w przypadku osób młodych.
Pozdrawiam Cię i życzę powodzenia!
Witam:]
Życzę panu dużo cierpliwości i optymistyczego myślenia.
Może pójdzie pan jednak na warsztaty z komunikacji?
Pozdrawiam
Robert Turek
Nie wszystkie są takie same. Sama znam kilka, dla których nie tylko to się liczy. :-). Ale żeby "zdobyć" dziewczynę trzeba wyjść z domu, spotykać się , poznawać. ... Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Wszystko w swoim czasie. Nie wszystkie dziewczyny mają oczekiwania, że powinien być samochód i kasa; niewątpliwie są też takie dla których liczy się sam człowiek, a nie pryzmat tego co posiada.
Proszę być dobrej myśli, pozdrawiam serdecznie, Janina Czech
Z przyjaźni raczej nie przechodzi sie do miłości,raczej odwrotnie...Jeśli na spotkaniu czuje Pan że dziewczyna sie Panu podoba,że macie o czym rozmawiac,to lepiej byloby myslec o związku a nie przyjaźni od razu...
Dzień dobry, nie wiem ile masz lat w tym momencie, aczkolwiek myślę że warto po prostu czekać na swoją szanse. Na ogół poznajemy ludzi w bardzo różnych miejscach. Kiedy jesteśmy jeszcze młodzi, kiedy są przed nami zmiany życiowe obowiązkowe (typu szkoła, kursy, pierwsza praca) to jest duże prawdopodobieństwo poznania odpowiedniej osoby. Piszesz, że dziś dziewczyny wymagają. Ty też musisz wymagać, mieć swoje oczekiwania, a ktoś musi je spełnić. Życzę cierpliwości i swobody w wzbogacaniu grona znajomych.
Pozdrawiam A. Pacia
Witam,
Niestety mam zbyt mało informacji o Panu abym mogła odnieść się do Pana listu. Zachęcam do bezpośredniej rozmowy - jeżeli nie z kimś bliskim, to ze specjalistą.

Z poważaniem, Magdalena Pstrągowska
Dzień dobry,
zachęcam do zapoznania się z moimi odpowiedziami na podobne pytania, które zostały już opublikowane wcześniej: „nie potrafię podejść do dziewczyny i zagadać do niej” oraz „problem zdobycia dziewczyny, gdy pytam się o chodzenie”. Pozdrawiam.

Maciej Krzymowski – psycholog, diagnosta.
Panie Karolu. Trzeba próbować, bo bez tego z pewnością się nie uda. Pisze pan, że "dziewczyny są wymagające", być może jest to wymówka, by zrezygnować ze starań, a być może to Pan jest zbyt wymagający dla siebie. Nie od razu Kraków zbudowano i podobnie dorobek życiowy (wspomniany "samochód, kasa itp") wymaga długoletniego wysiłku. I dziewczyny też to wiedzą. Inaczej mówiąc, nie trzeba się zastanawiać, tylko po prostu próbować.
Witam.
Zawsze trzeba próbować. Pewnie na początku nie będzie łatwo przełamać zawstydzenie czy rozpocząć rozmowę. Może się okazać, że nic nie wyjdzie, ale proszę się nie podawać. Początki są zawsze najtrudniejsze.
Powodzenia
Małgorzata Masłowska
Panie Karolu, nie mogę odpowiedzieć na pytania o przyszłość, bo jej nie znam. Być może fakt, że traktuje Pan sprawę jak zadanie do wypełnienia stanowi przyczynę trudności. Trudno powiedzieć. Być może powtarza Pan schemat zachowania, który się nie sprawdza. Relacja romantyczna jest zwykle budowana tak naprawdę przed tym, jak otwarcie umiemy o niej mówić, czyli najpierw uwodzenie, potem do sedna!
Pytanie odnosi się do statystyk, nie do konkretnej osoby. Dziewczyny są wymagające, lecz na różne sposoby. Jeśli chce Pan zwiększyć swoje szanse w oparciu o wiedzę statystyczną, to kobiety w związkach długoterminowych zwykle są mężczyzn obdarzonych cechami, które dają szansę na stabilizację finansową w przyszłości, jak wykształcenie, pracowitość, ambicja, a nie koniecznie majętnych. Można zatem zwiększyć swoją szansę na związek długoterminowy - statystycznie, przez nabywanie nowych umiejętności, naukę, zdobywanie doświadczenia zawodowego. Tu nie ma nic do stracenia, w najgorszym wypadku sam Pan z tego skorzysta. Prawdopodobieństwo zwiększy też powiększenie liczby interakcji z kobietami - np. poprzez uczestnictwo w grupach zainteresowań. Rzeczywisty kontakt daje większą szansę na związek, jeśli nie chce Pan być oceniany po prostu pod kątem materialnych zasobów. Powodzenia!
Witam. Myślę, że najważniejsze to podejmować próby poznawania dziewczyn. nie ma znaczenia,czy w realu czy za pośrednictwem portali społecznościowych czy randkowych. Trzeba zaakceptować fakt, że będą znajomości ,które zakończą się niepowodzeniem, ale istnieje też szansa, że natrafi Pan na dziewczynę, z którą znajomość przerodzi się w przyjaźń, czy głęboki związek. Pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak
Witam Panie Karolu. Podał Pan bardzo mało informacji. Na podstawie tych czterech zdań trudno się ustosunkować do Pana pytania: "Czy znajde I zdobede dziewczyne jaka" . To czy tak się stanie zależy od bardzo wielu czynników, głównie jednak od Pana. Zachęcam Pana do porozmawiania o tym z innymi osobami: z bliskimi, z kolegami i dziewczynami lub z rodziną. Ważne aby te osoby znały Pana bliżej. Jeśli chciałby Pan poszukać wsparcia i porozmawiać o tym problemie z psychologiem, proszę zaplanować kilka wizyt aby móc dokładnie omówić tę kwestię, gdyż wymaga ona lepszego poznania Pana i Pana doświadczeń.
Panie Karolu, ciężko mi odpowiedzieć na Pana pytanie..
Myślę jednak, że to pewien błąd myślowy: "bo dziewczyny są wymagające, samochód,etc". Uważałabym na nadmierne uogólnienia, wierzę, że są dziewczyny, które jednak zwracają uwagę na inne aspekty relacji. Być może zmiana sposobu myślenia ułatwi Panu poszukiwania. Powodzenia,
pozdrawiam
Dzień dobry,
nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ zbyt mało informacji wiem na temat Pana i Pana problemu. Proponuję udać się na konsultację do psychologa, aby tam rozwinąć temat i opowiedzieć dokładnie jakie są Pana trudności związane z relacjami damsko-męskimi.
Pozdrawiam
Pana wypowiedź jest niezrozumiała.
Nie zadał Pan pytania. Nie wiem, czy zdobędzie Pan dziewczynę, nie jestem wróżką ;)
Witam Pana,
Proszę odpuścić w staraniach internetowego poszukiwania i zacząć uczęszczać w miejsca publiczne gdzie miło spędzają czas osoby w tym samym wieku. Może masz hobby które dzielną również inni. Wówczas warto zorientować się czy takie osoby spotykają się w jakimś miejscu publicznym i udać się tam. Zacznij czwiczyć w jakimś ośrodku fitness. Tam jest sporo ciekawych ludzi. Może tam kogoś poznasz. Internet jest dobry ale zawężanie poszukiwań tylko do niego już nie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
Mikołaj Terczakowski
Szanowny Panie Karolu,
na takie pytanie nikt Panu nie odpowie i nie obieca, że będzie Pan miał dziewczynę, kiedy to się stanie i jak to zrobić. Proszę mi uwierzyć, że będzie Pan czuł, kiedy spotka Pan tą jedyną. Musi Pan pamiętać jednak o tym, że nie może Pan zmusić drugiej osoby do miłości i uszanować to. Jeśli dla dziewczyny są ważne pieniądze, samochód, przedstawia Panu jakie ma wymagania materialne to warto się zastanowić czy ona jest zainteresowana Pana osobą czy zależy jej tylko na tym. Proszę także uzbroić się w cierpliwość i nie zniechęcać się, jeśli w najbliższym czasie nikogo Pan nie pozna lub związek się zakończy. Czasami warto jest poczekać i nie spieszyć się z decyzjami. Pozdrawiam
Panie Karolu, nie znam odpowiedzi na pytanie czy znajdzie Pan dziewczynę i w jaki sposób ją Pan pozna. To głównie zależy od Pana. Wierzę, że są dziewczyny dla których liczy się człowiek, a nie dobra materialne, które posiada. Warto odpowiedzieć sobie na pytanie: czego Pan oczekuje od drugiej osoby? Może ułatwi to poszukiwanie dziewczyny. Pojawia się w Panu lęk przed samotnością, odrzuceniem, brak odwagi, niepewność. Warto zastanowić się nad Pana przekonaniami na temat siebie i innych ludzi, ponieważ może to być źródłem trudności w nawiązywaniu relacji. Polecam konsultację z psychologiem, który ułatwi Panu zrozumienie swojego zachowania oraz jego zmianę, a także pomoże zbudować poczucie pewności siebie.
Pozdrawiam,
Justyna Żebrowska-Naklicka
Trudno odpowiedzieć na to pytanie bez wnikliwej znajomości Osoby. Proponuje zgłosić sie do najbliższego psychologa na osobista rozmowę. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Witam, proponuję do tematu podejść ze spokojem, bez pośpiechu. Skupić się na kwestiach najważniejszych, kryteriach, którymi kieruje się Pan w poszukiwaniach dziewczyny. Czy ją Pan zdobędzie? Jest duża na to szansa. W razie potrzeby zachęcam do wizyty u psychologa, który pomoże w opisywanych kwestiach. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Znalezienie swojej "drugiej połowy" jest dla wielu ludzi jednym z ważniejszych zadań w życiu. Pomocny w tym może być oczywiście internet, bądź też przynależność do grupy, w której mógłby Pan swoją życiową wybrankę poznać. Uważam że należy aktywnie poszukiwać, warto też wspomóc się kontaktem z psychologiem celem ustalenia przyczyn niepowodzeń.

Pozdrawiam serdecznie,
Natalia Pilarska.