Jestem po leczeniu antybiotykiem na zapalenie migdałków, mam też problemy z kręgosłupem, pracę siedz

3 odpowiedzi
Jestem po leczeniu antybiotykiem na zapalenie migdałków, mam też problemy z kręgosłupem, pracę siedząca przy komputerze, i łapią mnie nerwobóle serca.
Wczoraj prawie cały czas z przerwami kłuło mnie w skroniach, dziś mam uczucie ucisku w głowie, czasami uczucie gorąca w głowie czy delikatnego mrowienia. Lecze się na tarczycę, mam podwyższoną prolaktynę. Tabletki na ból mi nie pomagają, co to może być za przyczyną ? Mam 26 lat jestem kobietą
Proponuje ustalić i uregulować poziom hormonów oraz elektrolitów, trzeba zatem wykonać badania krwi pod tym katem i skierować się do odpowiednich, dobrych specjalistów. W między czasie można poddać się leczeniu manualnemu u fizjoterapeuty lub osteopaty. Pomożemy odciążając wszystko co można w obrębie karku i głowy oraz wspomóc krążenie płynów co powinno zredukować ból. Nie będę wypisywał ile jest możliwych przyczyn bóli głowy ze względu na ich mnogość. Zapraszam na badanie i terapie, jednak pamiętamy o tym co pisałem na początku.

Przede wszystkim polecam leczenie u osteopaty. I oczywiście konsultacje lekarskie.
Witam serdecznie.
Jak sama Pani widzi jest kilka rzeczy nieunormowanych w Pani organizmie. Polecam zająć się tarczycą w pierwszej kolejności ponieważ zaburzenia w obrębie wydzielania przez nią hormonów mogą rozregulowywać cały organizm. Kołatania serca i bóle głowy to jedne z objawów pasujących do problemów z tarczycą. Jednocześnie może Pani konsultować te problemy z lekarzami odpowiedniej specjalizacji jak np. kardiolog ale także udać się na rehabilitację podczas której fizjoterapeuta wspomoże organizm w regulacji tych zaburzeń na które będzie miał wpływa manualnie.
Pozdrawiam
Robert Hetman