Jestem dziewczyna i mam 17lat. Od wczoraj biorę tabletki wspomagające chudniecie 2Bee Slim gdy wzięł

2 odpowiedzi
Jestem dziewczyna i mam 17lat. Od wczoraj biorę tabletki wspomagające chudniecie 2Bee Slim gdy wzięłam pierwsza tabletkę różowa po 20minutacg strasznie zaczęła mnie bolec głowa i brzuch gdy wzięłam 2 niebieska wieczorem czułam się okropnie i nie spałam cała noc w dodatku o 6 chciało mi się wymiotować i musiałam coś zjeść. Dzisiaj znowu wzięłam rano różowa tabletkę i cały dzień się strasznie zle czuje. Nie wiem czy to kwestia ze organizm musi się przyzwyczaić to nowych tabletek lub czy mam je odstawić bo mi szkodzą. Lub mogę brać same niebieskie tabletki wieczorami lub same tabletki różowe rano? Co mam robić?
Witam serdecznie :)
Po pierwsze nadal jesteś w okresie dojrzewania i stosowanie tego typu preparatów absolutnie nie jest wskazane. Po drugie należy pamiętać, że różne tabletki, które rzekomo wspomagają odchudzanie na dłuższą metę nie pomagają, gdyby ta było każdy byłby szczupły i nie miał problemów z masą ciała. Odnośnie Twoich objawów może to być po prostu zbieg okoliczności, a może być tak, że jesz zbyt mało dodatkowo zaczęłaś stosować te tabletki i stąd zaczął się problem.
Pozdrawiam
Tasty diet by Milena-Dietetyk

Niestety nie ma cudownych tabletek powodujacych utratę wagi. Wspomniane tabletki sa suplementem diety, co oznacza, że nie musiały przejść takich samych testów jak lekarstwa aby wykazać, że pomagaja osiagnać dany efekt i nie powoduja groźnych skutków ubocznych. Suplementy diety w wiekszości przypadków jednak ani nie pomagaja ani nie szkodza. Trudno określić skad taka reakcja. Może mieć to zwiazek z pozostałymi elementami diety, takimi jak być może zmniejszenie porcji jedzenia?
Jedyna skuteczna metoda zmniejszenia ilość tkanki tłuszczowej to zmiana nawyków żywieniowych. Przy odpowiedniej diecie w większości przypadków nie ma potrzeby korzystania z suplementów. Ich składniki to nie to samo co substancje występujace w naturze. Polecam znaleźć specjalistę, który przyjrzy się aktualnej diecie i pomoże ja zmodyfikować. Powodzenia.