hashimoto a chudnięcie

25 odpowiedzi
Witam, Mam hashimoto i chciałbym się odchudzić. Poszukuję dietetyka, który mi w tym pomoże ale nie będzie tylko "wujkiem dobra rada". Potrzebuję bata nad sobą, gdyż obecna moja waga 110kg jest spowodowana umiłowaniem do dobrego jedzenia. Wiem, że muszę coś zmienić jednak samemu już próbowałem i nic nie wychodziło.
Witam Pana serdecznie, mam wielu pacjentów z chorobą Hashimoto, którym pomogłam zrzucić zbędne kilogramy . Dlatego zapraszam do kontaktu ( informacje są na facebooku - Dietetyk.eu

Dzień dobry. Chętnie pomogę w zgubieniu zbędnych kilogramów i zmianie diety oraz nawyków żywieniowych. Moi pacjenci przychodzą co dwa tygodnie na kontrolę w związku z czym "bat nad głową" również jest. Serdecznie zapraszam do współpracy.
Witam, Zdecydowanie w kuracji odchudzającej najważniejsza jest wewnętrzna motywacja, jednak prawie tak samo ważne jest posiadanie zaufania do specjalisty, który prowadzi kurację. Powinien on dostarczać potrzebnych informacji, pochwalić kiedy trzeba, ale również zdecydowanie uświadomić konsekwencje łamania ustalonych zasad. Ponadto kto powiedział, że jedzenie w trakcie kuracji odchudzającej nie jest dobre?? :-)
Pozdrawiam,
Karolina
Witam
Proponuje spotkanie z psychodietetykiem z doświadczeniem oraz ustabilizowaniem poziomu TSH poniżej 2.
Pozdrawiam,
Witam, jeśli chodzi o bata do dobrze Pani trafiła :) Proponuje mnie lub Panią Kamilę, która ma bardziej dostępne terminy. Akurat obydwoje w gabinecie specjalizujemy się w dietetyce pacjentów tarczycowych. Pozdrawiam proszę o telefon
Zapraszam na indywidualną konsultację.
Witam serdecznie. Prowadzę osoby z hashimoto. Zapraszam na konsultację do gabinetu.
Dzień dobry, moim zdaniem bezpośredni kontakt z dietetykiem klinicznym, który weźmie pod uwagę Pana stan zdrowia będzie najlepszym rozwiązaniem. Proponuję poszukać dietetyka w swojej okolicy i regularnie zgłaszać się na wizyty kontrolne. Proszę pamiętać, że zdrowe posiłki również mogą naprawdę dobrze smakować.
Musi pan poszukac dietetyka jak najblizej miejsca zamieszkania. Rozmowa tylko przez internet czy telefon mija sie z celem. Ja przyjmuje tylko we Wrocławiu i w Szczecinie.
Witam serdecznie, zapraszam na wizytę, dieta przy chorobie Hashimoto jest niezwykle istotna, poza tym można jeść smacznie wartościowe odżywcze produkty i tracić przy tym kilogramy.
Pozdrawiam, Marzena Wacław-Pazera
Witam serdecznie. Zajmuję się osobami z Hashimoto. Zmiana nawyków żywieniowych i odpowiednia dieta są niezmiernie ważne w Pana sytuacji. Myślę, że zależy Panu na zdrowiu i lepszym samopoczuciu. Zapraszam na konsultację to mojego gabinetu gdzie po szczegółowo przeprowadzonym wywiadzie dietetycznym zaproponuję najlepsze rozwiązanie Pana problemu.
Witam serdecznie, moglbym Panu ulozyc specjalistyczna indywidualną diete na Pana przypadlosc. Koszt w promocji to 40 zł.
Dzień dobry,
Zapraszam serdecznie do umówienia się na pierwszą konsultację w moim gabinecie. Prowadzę osoby z chorobą Hashimoto oraz mogę dostosować częstotliwość wizyt do Pani preferencji, tak aby motywacja nie spadała. Współpraca na pewno pomoże Pani w osiągnięciu wyznaczonego celu.
Pozdrawiam,
Jolanta Jankowska
Zapraszam do Poradni Dietetycznej.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry. Zajmuję się również dietcoachingiem, więc na pewno uda mi się Panią zmotywować :) Zastanowimy się jakie techniki zastosować u Pani aby utrzymanie diety szło zgodnie z planem (możliwe, że np. jakieś zastępniki słodyczy albo ulubione Pani dania ale w wersji wspierającej spadek masy ciała.
Witam,
Chętnie bym Panu pomogła, ale widzę, że jest Pan z Warszawy... Wydaje mi się, że najlepiej będzie znaleźć lekarza z Pana okolic :)
Pozdrawiam
Witam,z wielką przyjemnością pomogę.Prowadzę pacjentów drogą online,więc współpraca jest jak najbardziej możliwa.Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.Pozdrawiam
Proponuje pani skontaktowac sie z Metabolic Balance. Ukladany jest tam indywidualny plan zywoenia na podstawie 34 parametrów krwi. Brane pod uwage sa wlasnie wyniki także tarczycy. Zapraszam na Szlak 28/15. Wstepna rozmowa jest bezpłatna. Kierujemy na badania do Diagnostyki. Jesli pani chce wiecej wiadomosvci zapraszam także do kontaktu tel. na nr podany do gabinetu. Mamy duze osiagniecia nie tylko w poprawie wynikow krwi ale także w pozbyciu sie zbędnych kg. :)Prosze o cierpliwosc, Niebawem beda widocznie n ry tel do kontaktu z nami:)
Dzień Dobry, W przypadku Hashimoto dosyć spore znaczenie ma odżywianie. Oczywiście rozumiem Pana potrzebę kontroli i wsparcia, więc jak najbardziej możemy popracować. Obecnie schorzenia tarczycy są bardzo powszechnym problemem, niestety. Napewno sobie poradzimy :-)
Witam,
Oczywiście mogę Panu pomóc przygotowując odpowiednio zbilansowany jadłospis uwzględniający jednostki chorobowe. Jeśli będzie Pan przestrzegał zasad oraz przygotowanego jadłospis, efektem będzie zdrowa redukcja masy ciała i poprawa samopoczucia. Zapraszam na madrezywienie.
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Blumczyńska
Dietetyk kliniczny
Witam. W zmianie codziennych nawyków żywieniowych ogromnie ważna jest motywacja. Potrzebuje Pan jej poszukać i bardzo konkretnie nazwać. Proszę sobie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego chce Pan wprowadzić zmiany. Sam fakt, że chce być Pan szczuplejszy, to za mało. Pytanie brzmi: Dlaczego chce Pan być szczuplejszy, co Panu to da, co się zmieni. Pana zadaniem jest to szczerze odnaleźć. Moim zadaniem jest Pana wspierać, inspirować, informować i nauczyć, jak radzić sobie w codzienności z własnym organizmem i jego potrzebami. Z mojej strony mogę zagwarantować, że usłyszy Pan na wizytach, to co jest Panu potrzebne, żeby mógł Pan wprowadzać zmiany ,,bez owijania w bawełnę''. Warto zrozumieć, że mamy poprzez lepsze odżywianie pomóc Pana organizmowi. Pan potrzebuje się tego nauczyć, a ja dopilnować, żeby Pan podjął odpowiednie działania. Umiłowanie do dobrego jedzenia może mieć drugie dno, np: nieprawidłowo zbilansowane białka, niestabilny poziom cukru we krwi, za mało błonnika w diecie, niedobory żywieniowe, obciążenia patogenami, które mają bezpośredni wpływ na nasze wybory żywieniowe. Przy Hashimoto potrzebuje Pan zadbać o swoje jelita i sprawdzić, czy nie ma Pan nietolerancji na niektóre pokarmy. Warto również zwrócić uwagę na inne rzeczy, przy układaniu dla Pana diety. Jeżeli chodzi o szukanie dietetyka, to jest to bardzo dobry pomysł. Potrzebuje Pan na pewno osoby, która przeprowadzi Pana przez proces zmian. Nie potrafię dać odpowiedzi, czy jestem dietetykiem, który spełni Pana oczekiwania, ale na pewno warto, żeby Pan podejmował próby, bo tylko wtedy odnajdzie Pan tego właściwego. To co mogę zagwarantować z mojej strony, to że będzie Pan miał ode mnie konkretną i rzetelną informację, co ma Pan zrobić, żeby osiągnąć własne cele w sposób zdrowy, efektywny i jeżeli będzie Pan wdrażał, to na co się umówimy, to z praktyki wiem, że będzie Pan miał widoczne i odczuwalne efekty.
Witam,
Świetnie Pan trafił, ponieważ ten portal jest bardzo pomocny w odnalezieniu właściwego specjalisty. Zaprosiłabym Pana na konsultację do siebie, ale niestety widzę, że dzieli nas znaczna odległość, a nie jestem pewna czy w obliczu Pana oczekiwań współpraca on-line przyniosłaby pożądane efekty. Podczas wizyty u dietetyka proszę pamiętać, że jasne komunikowanie swoich potrzeb, oczekiwań i celów jest niezmiernie ważne i bardzo ułatwia współpracę. Pozdrawiam serdecznie
Dzień dobry,
w chorobach autoimmunologicznych należy działać wielokierunkowo, dieta i odżywianie powinny być tak ułożone i zgrane, aby działać przeciwzapalnie i wprowadzić chorobę w stan remisji bo źle funkcjonująca tarczyca wpływa ujemnie na cały metabolizm. Patrząc jednak gdzie Pan mieszka, jedynie mogę zaproponować skype.
Pozdrawiam
Zapraszam zatem do skorzystania z moich usług on-line. Pozdrawiam
Witam,

ma Pan tu na myśli stały kontakt i zaangażowanie, czyli coś preferuję i praktykuję w naszej poradni. Z przyjemnością ułożę dla Pana odpowiednią dietę i zaangażuje się w Pana przypadek.