fizjoterwspia ćwiczenia

3 odpowiedzi
Po kilku nieudanych podejściach, w czym jednym tyleż kosztownym co katastrofalnym, szukam w Warszawie fizjoterapeuty z komputerem, powyżej wieku młodzieńczego, który:
po pierwsze - ma do czynienia na co dzień z pacjentami NEUROLOGICZNYMI;
po drugie - spośród kilkudziesięciu rysunków ćwiczeń ściągniętych z internetu potrafi dobrać ćwiczenia dla mojego przypadku , czyli część zdecydowanie odrzucić, a część zdecydowanie polecić, oraz uzasadnić swój wybór. Podobno niedobrane ćwiczenia mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc.
po trzecie - sformułować opinię na temat (propozycji) diety, trybu życia, leczenia naturalnego, związanych z moim przypadkiem;
Mój przypadek - przedstawiony szczegółowo w wypisie ze szpitala , podsumowującym 8-dniowe badania. Chodzi o polineuropatię czuciowo-ruchową typu aksonalnego nie mającą nic wspólnego z cukrzycą, nowotworami, chorobami zakaźnymi, serca., niedoborem witamin - przyczyna zatem nieokreślona, podejrzenie zatrucia lekiem.
Witam,
Prosze o zapisanie sie u nas do P. Moniki, ktora jest międzynarodową instruktorką metody PNF. Prosze zadzwonic do mnie na rejestracje i zostawić swoj nr tel to oddzwonię do Pani i porozmawiam z Panią i jeszcze cos podpowiem.
Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof Adamowicz

Witam. Niestety nie jestem z okolic Warszawy więc nie pomogę w tej kwestii. Życzę jednak powodzenia i mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto wskaże odpowiedniego specjalistę z Warszawy.
Pozdrawiam
Obawiam się że Pytanie jest nie do mnie (pracuję w Krakowie). Jesli chodzi o dietę to tym powinien się zając dietetyk kliniczny. Fizjoterapeuta nie ma kompetencji do udzielania sie tej dziedzinie. Sugeruję poszukać dobrej kliniki w Warszawie jest takich przynajmniej kilka.