EDS i ćwiczenia

25 odpowiedzi
Mam EDS i szukam fizjoterapeuty/trenera osobistego/osteopaty, który zna temat EDS i mógłby przeprowadzić ze mną odpowiednią rehabilitację. Zależy mi na osobach z Warszawy.

Pozdrawiam
Witam,
Po badaniu i ocenie w zakresie jakich stawów jest najwiekszy problem i jakie są ograniczenia w zakresie funkcji mógłbym się wypowiedzieć jak pomoc. Zespół Ehlersa-Danlosa charakteryzująca się nadmierną elastycznością skóry oraz stawów więc pytanie brzmi czy wymagany jest jedynie trening stabilizacyjny czy mamy do czynienia z kontuzjami spowodowanymi tą nadruchomością i musimy opanować urazy.
Pozdrawiam serdecznie.

Witam,
Zapraszam na rehabilitację i trening personalny do mnie, przyjmuję w Warszawie. Mam doświadczenie w pracy z osobami z nadmierną ruchomością stawów oraz EDS. Można mnie znaleźć na Facebooku Trening Rehabilitacyjny.
Jako fizjoterapeuta i trener osobisty (trener medical fitness) zapraszam na spotkanie konsultacyjne.
Dzień dobry, niestety nie będę w stanie Panu pomóc, ze względu na to, że nie pracuje w Warszawie. Pozdrawiam Jarosław Burdzy
Witam.
Mieszkam trochę za daleko od Warszawy i nie jestem w stanie polecić nikogo znajomego kto by miał doświadczenie w leczeniu tej choroby. Sam też się tym schorzeniem nie zajmuję.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w leczeniu.
Pracowałam już z pacjentem, który chorował na EDS. Zapraszam do Krakowa na indywidualną rehabilitację :-)
W celu skontaktowania się, proszę o wpisanie w wyszukiwarkę prm. waw. pl
Dzień dobry,
W Warszawie polecam kadrę Projektu Masaż przy ulicy Miłobędzkiej.
Nie jestem pewien, czy mają doświadczenie w pracy z tego typu przypadkami. Nie mniej jednak są dobrymi specjalistami z zakresu fizjoterapii/osteopatii.
Witam. Niestety, jestem z Wrocławia.
Niestety nie mogę pomóc, ponieważ działam na terenie Wrocławia i Obornik Śląskich. Powodzenia w poszukiwaniach. Pozdrawiam
To prawda, że w zespole Ehlersa-Danlosa (EDS) REHABILITACJA MUSI BYĆ ODPOWIEDNIA :).To znaczy,że niezbędny jest specjalistyczny fizjoterapeuta, który rozumie fizyczne ograniczenia występujące w tym zespole i nie będzie przeciążał stawów.Taki specjalista indywidualnie i kompleksowo dobierze terapię.Pozdrawiam.
Myślę, że zmodyfikowany trening stabilizacyjny ma zastosowanie w EDS. W Warszawie Łukasz Kłos zna się treningu stabilizacyjnym.
DZIEŃ DOBRY. Proszę znaleźć Tomasza Skarzyńskiego na znanym lekarzu albo na ostos.pl może on będzie w stanie pomóc.
Mogę polecić fizjoterapeutów z Warszawy, którzy pomogą w temacie EDS. Pozdrawiam
Jeśli potrzebujesz ćwiczeń stabilizacyjnych to zapraszam do siebie.
Witam, proszę szukać w stolicy. Pozdrawiam
Zycze dużo zdrowia i śle pozdrowienia dla Pana z Krakowa! powodzenia!
Niestety nie mój region Pozdrawiam
Niestety nie znam fizjoterapeuty z Warszawy mogącego zająć się Pana schorzeniem.
W Warszawie polecam Patryk Sobotka, Maciej Duczyński, Jakub Bojar, Jakub Stasiak. Świetnie sobie z tym poradzą.
Niestety nie jestem w stanie pomóc. Zajmuję się typowo leczeniem obrzęków.
Witam. Jestem z innego województwa. Pozdrawiam
Dzień dobry, zapraszam do naszego Szpitala im. Świętej Rodziny, zarówno ja, jak i koledzy z zespołu, postaramy się Pani pomóc.
Polecam centrumosteopatyczne.pl w Warszawie
Witam,
Prosze zapisać sie w rejestracji. Namiary znaleźć można na naszej stronie internetowej Actimedica.pl- do zobaczenia
Pozdrawiam
Krzysztof Adamowicz