Dzień dobry czy po zakończonej laseroterapii ostatni zabieg był wykonany 06.08.22 można zażywać leki

1 odpowiedzi
Dzień dobry czy po zakończonej laseroterapii ostatni zabieg był wykonany 06.08.22 można zażywać leki antydepresyjne konkretne chodzi o
Citabax oraz Olanzapine Apotex.
I czy są przeciwwskazania do mikrodermabrazji ?
Dzień dobry, stosowanie jakichkolwiek leków w przypadku chorób towarzyszących powinno być skonsultowane z lekarzem prowadzącym, lub farmaceutą. Istnieje wiele sytuacji w których może nastąpić tak zwana reakcja krzyżowa, albo działanie niepożądane. Działanie niepożądane leku to każde niekorzystne i niezamierzone działanie, które występuje u pacjenta w trakcie przyjmowania leku lub jakiś czas po zakończeniu farmakoterapii. Skutki uboczne stosowania leków mogą pojawić się nawet po zażyciu tylko jednego z leków w zalecanej dawce, dlatego warto zapoznać się z ich listą. Znajduje się ona na ulotce, która jest dołączona do każdego leku. Jeśli takiej nie posiadamy na różnych portalach internetowych również znajdziemy pełną ulotkę, wraz ze spisem działań niepożądanych. Stanowczo odradzam stosowania jakichkolwiek leków, suplementów diety i ziół pod każdą postacią bez konsultacji z lekarzem specjalistą lub magistrem farmacji.
Serdecznie pozdrawiam
Życzę miłego dnia
Specjalista Medycyny Estetycznej, Dermatolog, dr Izabela Lenartowicz
Lenartowicz Clinic
Katowice, ul. Zabrska 7/1