Dręczą mnie myśli o tym co mówi mi moja dziewczyna i nie wiem czy to co mówi jest prawdą czy może je

1 odpowiedzi
Dręczą mnie myśli o tym co mówi mi moja dziewczyna i nie wiem czy to co mówi jest prawdą czy może jednak nie jest, a więc ostatnio rozmawiałem z nią na temat jej stosunków sexualnych z innymi partnerami i ze mną, powiedziała mi że spała wcześniej z czterema byłymi partnerami i nie odczuwała żadnej przyjemności ze stosunków i gier wstępnych ani nawet pieszczot co według mnie jest niemożliwe, a natomiast ze mną to wszystko odczuwa i to bardzo intensywnie i u nas do stosunków dochodzi prawie że codziennie które ona zwykle zaczyna, jeszcze tu dodam że gdy ona wypije to robi się cholernie napalona i właśnie przez to w czwarty dzień związku zrobiła to ze mną pierwszy raz po ognisku a była tak napalona ze nie chciała poczekać aż przyjdziemy do mnie tylko pójść gdzieś od reszty znajomych gdzieś dalej w Las i to zrobić ale ja wolałem poczekać aż będziemy w domu a jej odczucia były jeszcze bardziej intensywne niż na trzeźwo, dodam na ten temat też parę słów bo też mówiła że ponoć nawet po alkoholu nie odczuwała z innymi żadnej przyjemności i nie robiła się napalona a akurat jestem pewniej że to jest kłamstwo bo z tego co mi mówiła to robila to z byłym po ognisku w lesie gdzie też nie była zbyt trzeźwa, też irytuje mnie to że jak dochodziło u niej do stosunków z byłymi partnerami to gdy nawet ona nie miała na to ochoty to i tak im ulegała i to za każdym razem więc ja raz chciałem sprawdzić gdy nie miała ochoty i mi się za to oberwało, więc wydaje mi się że jest to niemożliwe co mi mówi na temat swoich stosunków z byłymi partnerami, strasznie irytują mnie myśli czy to co mi mówi na temat stosunków itd z byłymi partnerami i brakiem przy tym jakiej kolwiek przyjemności a natomiast ze mną bardzo intensywnie to odczuwa.
Dzień dobry,

Wydaje się, że Pańskie obecne dylematy potwierdzają, że nie zawsze warto opowiadać sobie o swojej erotyczno-seksualnej przeszłości. Można w tej sytuacji spróbować przyjrzeć się sobie, swoim uczuciom oraz zadać sobie pytanie, dlaczego zamiast cieszyć się z satysfakcjonującej relacji z partnerką, rozpamiętuje Pan coś, co nie ma żadnego znaczenia, bo stanowi przeszłość, z którą nie miał Pan nic wspólnego.

Sugerowałbym wobec powyższego konsultację psychologiczną i być może terapię, dzięki którym mógłby Pan przekierować swoją uwagę z czegoś, czego już nie ma, na to, co jest aktualne w Pana życiu i co może Pan pielęgnować.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Maciej Rutkowski