Dostalam diagnoze ze mam osobowosc na pograniczu, osobowosc niestabilna emocjonalnie. Mam problem z

2 odpowiedzi
Dostalam diagnoze ze mam osobowosc na pograniczu, osobowosc niestabilna emocjonalnie. Mam problem z przetwarzaniem negatywnych emocji takich jak zlosc. Wystarczy ze Rodzice cos powiedza I Ja potrafie wybuchnac w sekunde, nagadac im a potem mam poczucie winy a za chwile robie to samo bo nie mam nad tymi emocjami kontroli. Wrecz czuje ze jak nie wyrzucilam tej zlosci to ze Arku je bo jest Tak silna. Jak moge sobie pomoc? Mam 40 lat, jestem po rozwodzie, przyczyna byly moje problemy ze zloscia , wybuchy zlosci i ciagla obawa przed odrzuceniem, niskie poczucie wlasnej wartosci I gromadzenie rzeczy ale rowniez obsesja na oszczedzaniu I kupowaniu najtanszych rzeczy ktorej nie moglam zrozumiec dlaczego to robie wydaje ze pod tym jest jakas trauma bo nie Wazne ile zarabiam mam paniczny lek ze wszystko strace I ciagle oszczedzam ale potem podejmuje jakas glupia decyzje I inwestuje w zly biznes/pomysl I faktycznie trace.
Prosze o podpowiedz jak moge zaczac leczenie I czy to naprawde Moze byc osobowosc niestabilna. Dodam ze zauwazylam u siebie rowniez symptomy uzaleznienia od milosci tzw kobiety ktore kochaja za bardzo Gdzie mezczyzna staje sie Calym sensem zycia a jak on odchodzi to wtedy ten moj stworzony w glowie sens zycia mi Odbiera. I depresja sie zaczyna.
Szanowna Pani, potwierdzenie rozpoznania osobowości z pogranicza nie będzie możliwe online. Zachęcam Panią do konsultacji psychologicznej, gdzie będzie Pani mogła omówić diagnozę, a poza tym, będzie Pani mogła zacząć szukać sposobów jak zapanować nad złością i podnieść poczucie własnej wartości. Pozdrawiam, Sylwia Kulikowska

Witam, zachęcam do podjęcia współpracy z psychoterapeutą. Aby podjąc współpracę dobrze by było wiedzieć czego się chce/oczekuje.