Dobry wieczór. Czytam Pani opinie i naprawdę miło się czyta, Zna sie Pani na rzeczy, Chodze prywatni

1 odpowiedzi
Dobry wieczór. Czytam Pani opinie i naprawdę miło się czyta, Zna sie Pani na rzeczy, Chodze prywatnie do dentysty niestety za każdym razem coś jest nie tak, teraz znowu mnie bolą zęby, które były leczone kanałowo, były robione zdjęcia a i tak mnie boli między jednym zębem a drugim. Ponadto psuja mi sie zęby przy szyjce, dentysta niby robił ale chyba nie dociuągnął mi plomby bo mam takie jakby zgrubienie, czy to normalne ??? . Albo zakłada mi plombe i jezeli mnie boli twierdzi ze trzeb zrobic kanalowo a ja mysle ze raczej wystarczylo by plombe dobrz założyć,nawet dwa razy wypadla mi ta plomba i również bolą mnie dziąsła przy szyjkach przy niektórych zębach. Jutro idę na ostatnia wizyte do tego dentysty bo juz mi sie nie chce chodzic ciągle z jednym zebem po kilka razy a leczylam praktycvznie wszystkie i wydałam duzo pieniazkow. Prosze mi powiedziec czy cos z zebami mam nie tak ? jaki jest koszt założenia plomby i jaki okres czeka sie do Pani na wizyte ?
Dzień dobry,
Przyczyn dolegliwości bólowych po wypełnieniu zęba może być kilka, od przejściowej nadwrażliwości poczynając. Niestety nie jestem w stanie tego stwierdzić wyłącznie z opisu. Przydałaby się wizyta, żeby można było przeprowadzić badanie i ocenić jaka jest przyczyna konkretnych dolegliwości u Pani. Cały cennik dostępny jest na stronie internetowej (koszt wypełnienia uzależniony jest od jego wielkości). Umówić się na wizytę może Pani sama przez internet- widoczne są wszystkie wolne terminy, lub telefonicznie.
Pozdrawiam serdecznie