Dieta przy wzmożonym wysiłku fizycznym

8 odpowiedzi
Witam, chciałem zapytać czy układa Pani także diety dla osób ze wzmożonym wysiłkiem fizycznym (siłownia, praca fizyczna) ? Jeśli tak to z jakim kosztem należy się liczyć? Pozdrawiam
Witam, jak najbardziej układam diety dla osób ze wzmożonym wysiłkiem fizycznym. Współpracuje ze sportowcami z bardzo dobrymi rezultatami. Pierwsza wizyta + dokładna rozpiska to 230 zł, wizyty kontrolne to 60 zł.
Pozdrawiam serdecznie
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Witam serdecznie, tak układam jadłospisy dla osób aktywnych fizycznie, wizyta kosztuje 130zł, a Plan żywieniowy spersonalizowany jest dodatkowo płatny w zależności od tego czy to plan 7dniowy, 14dniowy czy miesięczny. Najtańsza opcja kosztuje 140zł. Pozdrawiam i serdecznie zapraszam.
Witam, oczywiście układam jadłospisy dla osób mocno aktywnych.
Sugeruję wizytę: - 250 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam serdecznie,
Jak najbardziej zajmuje się tematyką dietetyki sportowej. Układam jadłospisy zgodnie z najnowszymi wytycznymi odnośnie żywienia osób aktywnych fizycznie, ustalane przez różne towarzystwa dietetyki sportowej zarówno europejskie jak i światowe. We wrześniu miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu organizowanym przez Akademię Dietetyki Sportowej.
Koszt godzinnej konsultacji dietetycznej wraz z analizą składu ciała kosztuje 40 zł, natomiast jadłospis 60 zł lub 110 zł, w zależności od tego czy jest to jadłospis na 7 czy na 14 dni. Ceny obowiązują do końca tego roku. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Dzień dobry,
jak najbardziej, układam plany żywieniowe dla osób aktywnych fizycznie. Kosz planu razem z dokładnymi przepisami uwzględniającymi Pana preferencje żywieniowe, zaleceniami oraz listą zakupów to 200 zł. Na stronie internetowej porani Moc Odżywiania - Monika Bocian w zakładce "Plan żywieniowy" znajdują się przykładowe zdjęcia przepisów. W razie kolejnych pytań proszę pisać.

Serdecznie zapraszam,
Monika Bocian
Witam,

Oczwiście układam :-) Wszystko zależy od wysiłku, tzn czy ma być to dieta sportowa - gdzie posiłki będą układane pod trening, ich pore, rodzaj ( siłowe, wydolnościowe, mieszane itp ),regeneracje... czy "zwykła" uwzględniająca tylko pracę. Szczegóły cennik widnieje na stronie. Pozdrawiam :-)
Dzień dobry, tak zajmuję się m.in. dietetyką sportową. Proszę zajrzeć na moją stronę dietetyk-wroclaw.net - tam znajdzie Pan cennik usług. Zapraszam, pozdrawiam :)
Witam. Oczywiście układam diety dla osób z większym wysiłkiem fizycznym. Pierwsza wizyta na której dostaje Pan dietę, zalecenia i odpowiednio dobrany suplement diety to koszt 150 zł. Kolejne wizyty kontrolne są w granicach 100-130 zł. Na kolejnych wizytach także dostaje Pan nową dietę, zalecenia i suplement. Zapraszam na konsultację do mojego gabinetu w Łomiankach przy ulicy Warszawskiej 95A.