Dieta odchudzająca

5 odpowiedzi
Ile kosztowałoby i jak długo trwalaby dieta odchudzająca mam zamiar schudnąć około 20 kg proszę o odpowiedź
Oczekiwany spadek masy ciała w ciągu tygodnia wynosi 0,5-1g (w przypadku przestrzegania wszystkich zaleceń odnośnie diety). Czyli czas kuracji w tym przypadku to od 20 do 40 tygodni. Koszt wizyty to 100-130zł przy czym spotykam się ze swoimi pacjentami raz w tygodniu.

Wizyta z 14 dniowym jadłospisem kosztuje 250zł, Tempo chudnięcia to zazwyczaj 0,5-1kg tygodniowo. Czyli może to potrwać 20-40 tygodni. Należy również uwzględnić czas na stabilizację masy ciała po diecie redukcyjnej. Dużo zależy od Pani/ Pana motywacji i chęci do zmiany, stanu zdrowia, stopnia otyłości i aktywności fizycznej. Zapraszam na wizytę.
Sugeruję wizytę: - 250 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam serdecznie
Potrzeba by więcej informacji, aby odpowiedzieć na pytanie. Tempo odchudzania zależy od stanu wyjściowego czyli od tego ile ma Pani nadwagi. Zakładając, że faktycznie ma Pani 20kg nadwagi to zajmuje to najczęściej około 6 miesięcy. Czasem tempo jest wolniejsze jeżeli towarzyszą choroby. Miesięczne koszty odchudzania to 200zł wraz z pierwszą wizytą, dietą, 2 wizytami kontrolnymi i zabiegami modelującymi sylwetkę, aby zadbać również o napięcie skóry.
Pozdrawiam, dietetyk Kamila Dynd
koszt pierwszej wizyty to 130 zł, następnie ceny od 260-300 zł za miesiąc. W przypadku redukcji 20 kg, potrzebujemy ok. 6 miesięcy. Całkowity koszt diety odchudzającej bez towarzyszących chorób i eliminacji to koszt 1690 zł. Pozdrawiam i zapraszam
Zdrowa dieta redukcyjna to chudnięcie ok 0,501,0 kg na tydzień. Idąc tym tropem okres odchudzania trwałby ok 20 tygodni + dieta wyprowadzająca z procesu odchudzania (żeby uniknąć efektu jo -jo) ok 2 miesiące.