Witam
Chcialabym schudnac gdyż mam 27 lat a wazę 98 kg nie lubię ćwiczyć czy jest możliwość napisania mi jakieś diety z gory dziękuje i Pozdrawiam
mgr Joanna Dzieduch
mgr Joanna Dzieduch
Dietetyk
Łódź
Witam, chętnie pomogę. Zapraszam na wizytę w gabinecie.

Dobry wieczór,
indywidualnie dopasowana dieta na pewno rozpocznie proces redukcji masy ciała, jednak osobiście zachęcam do choćby minimalnej, stopniowo wdrażanej aktywności fizycznej :)
Sugeruję wizytę: Konsultacja dietetyczna
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

Witam,

odpowiedni jadłospis jest rozpisywany indywidualnie. Zapraszam do kontaktu, chętnie pomogę Pani w procesie odchudzania.

Pozdrawiam,
mgr Izabela Nowak - dietetyk

Szanowna Pani, aby dopasować indywidualny plan, należy w pierwszej kolejności zrobić badania, chociażby podstawowe, następnie wykonać analizę składu ciała, obliczyć zapotrzebowanie i wówczas po zrobieniu wywiadu z Panią dietetyk przygotuje jadłospis.

 Monika Kurdej
Monika Kurdej
Dietetyk, Psycholog
Warszawa
Dzień dobry:D

Dziękuję za pytanie. Zapraszam na wstępną konsultację. Sprawdzimy, co da się zrobić. Moja specjalizacja to psychodietetyka. Pracuję on-line.
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychodietetyczna - 180 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

oczywiscie zapraszam do kontaktu telefonicznego lub online

Witam serdecznie. Tak oczywiście. Zapraszam

mgr Anna Gacek (Bień)
mgr Anna Gacek (Bień)
Dietetyk
Katowice
Witam,
oczywiście, że jest taka możliwość. Zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam,
Anna Gacek

Oczywiście, zapraszam do kontaktu!

Tak, zapraszam na wizytę konsultacyjną.

mgr Olga Kapinos
mgr Olga Kapinos
Dietetyk
Skoroszyce
Witam,
zawsze jest możliwość tylko powinna mieć Pani na uwadze, że nie tylko właściwa dieta to zdrowie ale również ruch to zdrowie. Jeśli zgodzi się Pani chociaż na spacery to jestem w stanie przygotować dla Pani dietę. Będę potrzebowała kilku dodatkowych informacji ale również wyniki badań, tylko tak mogę ułożyć najbardziej odpowiednią dla Pani dietę. Zapraszam do współpracy on-line (wsparcie i porady telefoniczne podczas trwania dietoterapii są bezpłatne)
Pozdrawiam
Olga Kapinos
Dobry Dietetyk

Witam serdecznie,
Aby schudnąć ważna jest nie tylko właściwa dieta, ale i aktywność fizyczna, warto wybrać taką, która sprawia Pani najwięcej przyjemności.
Jeśli chodzi o dietę to ciężko ją rozpisać bez analizy dzienniczka żywieniowego, badań, wywiadu zdrowotnego, jeśli byłaby Pani zainteresowana taką usługą to proszę o kontakt, działam także online.
Ogólnie zaleciłabym regularne posiłki, dużą ilość warzyw w diecie, picie odpowiedniej ilości wody, a także odstawienie słodyczy, słonych przekąsek, produktów przetworzonych.
Pozdrawiam
Ewa Zawidzka

mgr Ewa Oleksy
mgr Ewa Oleksy
Dietetyk
Gdańsk
Szanowna Pani,
powinna się Pani zgłosić do dietetyka, aby na podstawie analizy składu ciała, wywiadu medycznego (+badań) i żywieniowego rozpisał indywidualny dla Pani jadłospis.

Szanowna Pani, nie podejmuję się rozpisywania planów żywieniowych bez znajomości człowieka, jego nawyków, preferencji smakowych i stanu zdrowia. Zapraszam do kontaktu i współpracy online. Po zapoznaniu się z Pani ankietą, dzienniczkiem żywieniowym i wynikami badań, przygotuję indywidualnie dostosowany jadłospis oraz zalecenia żywieniowe. Z wyrazami szacunku, Mateusz Durbas.

Droga Pani niestety nie prowadzę pacjentów bez wcześniejszego ich poznania i przeprowadzenia wywiadu żywieniowego.

Witam Panią, oczywiście,że jest możliwość ,ale potrzebuję od Pani więcej informacji.Zanim przystąpimy do diety ,musi Pani zrobić sobie badania. Krew -poziom cholesterolu oraz poziom glukozy.Ile ma Pani wzrostu?

mgr Marzena Kramarz
mgr Marzena Kramarz
Dietetyk
Szczytna
Witam serdecznie, chętnie Pani pomogę. Zapraszam do mojej Poradni Dietetycznej i Cyklicznej online. Pozdrawiam Marzena Kramarz

Witam serdecznie. Najlepiej połączyć dietę z ćwiczeniami, ale jeżeli z jakiegoś powodu nie chce Pani ćwiczyć rozumiem. Można schudnąć bez aktywności fizycznej. Zapraszam na konsultacje. Pozdrawiam
Sugeruję wizytę: Konsultacja dietetyczna - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

mgr Marta Miczek
mgr Marta Miczek
Dietetyk
Wieliczka
Witam.
Bardzo proszę o kontakt na maila: dietetyk.fitbody@gmail.com.

Pozdrawiam
Marta Miczek
Dietetyk.

Proszę o kontakt, mogę objąć Panią opieką online.

Oczywiście. Zapraszam do konsultacji on-line, ponieważ widzę, że jest Pani z Łodzi. Nasz gabinet mieści się we Wrocławiu. Poprzez konsultacje na skype ustalimy plan działania, zbierzemy wywiad i na tej podstawie ułożę Pani jadłospis. Proszę o kontakt przez akademia-diety.pl
Sugeruję wizytę: Pierwsza wizyta z jadłospisem 14 dniowym
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

mgr Paula Łysakowska
mgr Paula Łysakowska
Dietetyk
Gdynia
Dzień dobry, Oczywiście jest możliwe rozplanowanie żywienia dla Pani w oparciu o wyniki Pani badań i wywiad, jednakże należy pamiętać, że wprowadzenie zmian w żywieniu wiąże się z pracą i wymaga dużo motywacji, chętnie pomogę, zapraszam serdecznie do kontaktu.

Dzień dobry, w takiej sytuacji konieczne jest przeprowadzanie szczegółowego wywiadu żywieniowego, aby ustalić indywidualny sposób postępowania dietetycznego. Ważne są również aktualne wyniki badań. Bez aktywności fizycznej proces redukcji masy ciała przebiega znacznie dłużej, dlatego warto szukać takich aktywności, które Pani by odpowiadały. Można zacząć np. od wybierania schodów zamiast windy i stopniowo poszerzać jej zakres.

Nie chudnie się na jakieś diecie (chyba że na krótko, a potem jest efekt jojo), tylko na dobrze zaplanowanej diecie indywidualnej. Żeby taką dietę opracować trzeba przeanalizować dokładnie dotychczasowy sposób żywienia i problemy zdrowotne. Potrzebny jest czas i zaangażowanie pacjenta i dietetyka. Zapraszam do skorzystania z moich usług poradni stacjonarnej lub on-line (jadlospisy.pl). Pozdrawiam

Witam serdecznie, zapraszam do kontaktu-zrobię, co w mojej mocy, aby Pani pomoc w osiagniewie celu :)

Dieta powinna być dopasowana do danej osoby i pokrywać zapotrzebowanie składników odżywczych. Zapraszam na konsultację on-line.

 Mateusz Seder
Mateusz Seder
Dietetyk
Wrocław
Witam serdecznie

Z racji Pani miejsca zamieszkania, proponuję współpracę online. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z pacjentami z nadwagą/otyłością i różnymi zaburzenia chociażby natury hormonalnej. Jednak jakikolwiek plan żywieniowy może zostać stworzony dopiero po wnikliwej analizie Pani stanu zdrowia, w oparciu o wyniki badań laboratoryjnych zleconych na podstawie wywiadu medyczny-żywieniowego. Wywiad jest zawsze wstępem i podstawą do rozpoczęcia współpracy. Jako doświadczony Trener Personalny, z chęcią przygotuję dla Pani również indywidualny (dostosowany do możliwości i stopnia zaawansowania) plan treningowy z uwzględnieniem treningu w warunkach domowych lub na siłowni.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu

Dzień dobry, bardzo dobrze że podczas procesu odchudzania chce Pani skorzystać z porady dietetyka, dzięki czemu przygotowany jadłospis będzie dopasowany do Pani trybu życia, schorzeń czy preferencji smakowych. Oczywiście można się zapisać do mnie na wizytę w Sosnowcu dzwoniąc i rejestrując się w Poradni Unia Bracka ul. Dmowskiego 6a. Pozdrawiam serdecznie

mgr Joanna Biała
mgr Joanna Biała
Dietetyk
Żagań
Witam :)
Warto unormować masę ciała, a najlepszy efekt uzyskuje się łącząc dobrze zbilansowaną dietę z aktywnością fizyczną. Osoby, które nie lubią ćwiczyć, często próbowały nieodpowiednio dobranej aktywności. Przy 98 kg, zalecałabym raczej spacery, basen lub aktywność przy użyciu kijków Nordic Walking. Można również założyć krokomierz (lub ściągnąć aplikację na telefon) i zadbać o to, aby dziennie robić 10 000 kroków. Po wskazówki żywiniowe i jadłospis, zapraszam do siebie (możliwa jest również współpraca on-line).
Pozdrawiam serdecznie

Witam, oczywiście zapraszam do gabinetu, po przeprowadzonym szczegółowym wywiadzie oraz pomiarach przygotuję dla Pani dietę szytą na miarę.
Zapraszam
Magdalena Kołodziej
Dietetyk

Witam, 70% sukcesu w odchudzaniu to dieta ok. 30% aktywność fizyczna. Ja zawsze proponuję aby nie zaniedbywać aktywności, bowiem połączenie ćwiczeń i zdrowego odżywiania daje najszybsze i długotrwałe efekty w odchudzaniu.
Sugeruję wizytę: Zwykła wizyta
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

mgr Angelika Korcz
mgr Angelika Korcz
Dietetyk
Mosina
Dzień dobry,
W celu rozpisania diety zapraszam do gabinetu dietetycznego, gdzie będziemy dokładnie mogły omówić wszystkie szczegóły.
Pozdrawiam,
Angelika Korcz.

mgr Karolina Bibik
mgr Karolina Bibik
Dietetyk
Mosina
Zapraszam do kontaktu. Zajmuję się również układaniem indywidualnych jadlospisow i zaleceń. Pozdrawiam Karolina Bartczak

Dzień dobry Pani.
Oczywiście mogę przygotować dla Pani dietę redukcyjną z uwzględnieniem Pani stanu zdrowia oraz stylu życia.
Zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam
Agnieszka Blumczyńska
Dietetyk kliniczny, Konin

dr Anna Stolecka-Warzecha
dr Anna Stolecka-Warzecha
Dietetyk
Katowice
Szanowna Pani. Napisanie "jakiejś" diety... przyniesie "jakieś" efekty. Rozpisanie indywidualnej diety, opartej na pomiarach Pani ciała, preferencjach, możliwościach, predyspozycjach... czyli na wielu aspektach, przyniesie wiele efektów. Trwałych efektów. Pozbawi Panią straty czasu, efektu jojo, frustracji. Gwarantuję Pani pomóc. Niestety jestem odpowiedzialna za profesjonalizm efektów. Zatem ta "jakaś" dieta, nie jest moją domeną. Pozdrawiam i mam nadzieję zasiałam w Pani ziarno ciekawości jak bardzo można sobie pomóc...

Witam,
Oczywiście chętnie pomogę. Jeśli jest Pani zainteresowana proszę o kontakt mailowy ( bereznicka@dietetyk-bydgoszcz.eu ) Ustalimy wtedy szczegóły co do diety. Pozdrawiam.

 Sylwia Jajuga
Sylwia Jajuga
Dietetyk
Rzeszów
Oczywiście jest taka możliwość :) Współpracuje także z pacjentami online:)
Zapraszam do kontaktu
Sylwia Jajuga Mój Dietetyk Rzeszów

mgr Iwona Idzikowska
mgr Iwona Idzikowska
Dietetyk
Kępno
Witam!
Proszę się ze mną skontaktować poprzez e-maila, który jest podany na mojej stronie www.
Pozdrawiam :)

mgr Anna Chrzanowska
mgr Anna Chrzanowska
Dietetyk
Łódź
Oczywiście, serdecznie zapraszam

 Nannette Sierant
Nannette Sierant
Dietetyk
Warszawa
Dzień dobry,
Możemy umówić się na internetową konsultację lub zapraszam do gabinetu w celu przeprowadzenia pełnego wywiadu zdrowotno-żywieniowego i ułożenia pełnego jadłospisu. Pozdrawiam

Witam Panią. Ćwiczenia w dużym stopniu wspomagają proces odchudzania. Oczywiście możemy ułożyć Pani program żywieniowy, idealnie dopasowany do Pani osoby i oczekiwań. Pozdrawiam

Oczywiście, jak najbardziej istnieje możliwość rozpisania dla Panie diety, która będzie odpowiednio zbilansowana oraz indywidualnie dobrana do Pani stylu życia i preferencji smakowych, dzięki której pozbędzie się Pani zbędnych kilogramów oraz poprawi swój stan zdrowia. Zapraszam na konsultacje.

mgr Agnieszka Toborek
mgr Agnieszka Toborek
Dietetyk
Szczyrk
Witam,
Dieta to pojęcie, które często jest źle kojarzone z jedzeniem sałaty i restrykcyjnym przestrzeganiem wielu trudnych zasad. Chcąc zredukować masę ciała należy zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe. Nie ma jednego szablonowego sposobu żywienia, który pasowałby do wszystkich, ponieważ każdy z nas jest inny, wyjątkowy i ma odmienne preferencje żywieniowe. Chcąc pomóc Pani w redukcji masy ciała oraz zmianie sposobu żywienia konieczne jest przeprowadzenie wywiadu dietetycznego dotyczącego Pani stylu życia oraz preferencji żywieniowych.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.