Dieta dla alergika

9 odpowiedzi
Dzień dobry, obie z córką jesteśmy alergikami pokarmowymi. Córka 12 lat w bardzo znaczącym stopniu. Nie może spożywać mleka i jego pochodnych (dopuszczalne sporadycznie kozie), cytrusów, mąki pszennej, orkiszu, pomidorów(jedynie w sezonie malinowe), papryki, kiwi, selera, soi, surowe jabłka, surowa marchew, ksylitol, wołowina, kurczaki, indyk, cielęcina, jaja kurze i przepiórcze, orzechy, migdały. Ja podobnie jednak w mniejszym stopniu. Szukamy dietetyka, który pomoże nam zgubić nadwagę dopasowując dietę do naszych ograniczeń pokarmowych. Zależy mi przede wszystkim na dostarczeniu wszystkich składników potrzebnych córce do jej rozwoju. Czy podejmie się Pani ustawienia nam diety?
Dzień dobry, oczywiście zapraszam Panie do gabinetu w celu ustaleniu szczegółów.
Rejestracji można dokonać poprzez formularza na stronie Przyjaznego Dietetyka lub telefonicznie.
Zapraszam serdecznie
Agnieszka Pszenna

Dzień dobry. Przygotowuję diety dla osób z różnymi problemami zdrowotnymi oraz ograniczeniami pokarmowymi i jestem w stanie przygotować dietę dla osoby z alergią pokarmową. Pani planuje razem z córką rozpocząć odchudzanie. Dla osób, które mieszkają razem mogę przygotować wspólny program żywieniowy, aby jak najwięcej posiłków było wspólnych (różnicuję ilość). Łatwiej jest wówczas gotować, planować zakupy i stosować dietę. Przed przygotowaniem diety potrzebuję się spotkać z Panią i Pani córką. Proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Pozdrawiam Anna Englisz
Tak, nie ma problemu, tyle, że proszę o zabranie wszystkich wyników badań, które Panie posiadają z ostatnich 2 lat. Pozdrawiam
Witam serdecznie, myślę, że będę mogła Paniom pomoc. Zapraszam do kontaktu, najlepiej telefonicznego, w celu ustalenia dogodnej terminu wizyty (slimfactory.pl)
Pozdrawiam serdecznie,
MBellwon
Dzień dobry,
Przygotowuję jadłospisy dla osób z najróżniejszymi problemami zdrowotnymi a także z ograniczeniami pokarmowymi i jestem w stanie rozpisać taką dietę.
Pozdrawiam :)
Witam Serdecznie!
Oczywiście mógłbym pomóc. Pracuję również z osobami, u których występują różnego rodzaju alergie. Koniecznie na wizytę proszę wziąć ze sobą wszystkie wyniki badań związane z występującymi dolegliwościami. Dietę dostosuję indywidualnie do każdej osoby, jednak przy wizytach rodzinnych zawsze staram się stworzyć jeden zestaw posiłków, żeby nie było potrzeby gotować dwa razy. W mojej poradni pracuje również dietetyk, który zajmuje się wyłącznie żywieniem dzieci, dlatego jeżeli zajdzie taka konieczność można również skorzystać z porady specjalisty w zakresie żywienia córki.
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.
Tomasz Kolipiński - Dietetyk
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Tak, zapraszam z wszystkimi wynikami badań lekarskich (w tym labolatoryjnych) pani i córki.
Witam, bardzo proszę o kontakt telefoniczny.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Zapraszam do kontaktu.