Czy wykonuje Pan zabieg parą wodną?

Witam. Jestem zainteresowana metodą usuwania żylaków parą wodną. Czy Pan ten zabieg wykonuje? Od dawna mam problem z żyłą (lewa noga) i coraz bardziej się on pogarsza - żyła robi się kręta i w jednym miejscu z siniakiem. Co prawda nie odczuwam wielkiego bólu, ale naczytalam się już mnóstwo na ten temat i WIEM, że musze się zdecydować na zabieg. Czy przyjmuje Pan na wizytę pacjenta, który nigdy wcześniej się nie leczył (strach...)? Jeśłi tak i jeśłi wykonuje Pan ten zabieg (gdyby okazał się potrzebny) to chętnie skorzystam z Pana wiedzy i udam się w daleką drogę do Osielska (pół Polski do przejechania). Ale po obejrzeniu filmików na youtub i przejrzeniu opinni o Panu - w końcu chciałąbym się pozbyć problemu.

dr n. med. Michał Molski
dr n. med. Michał Molski Chirurg naczyniowy, Flebolog, Chirurg Osielsko
Tak, wykonuje zabiegi parą wodną i mam w tym zakresie spore doświadczenie. Jeśli chodzi o stres związany z zabiegiem, to naturalne. Najlepiej przyjechać do Osielska na konsultację, wykonam badanie i ocenię czy ablacja parą wodną to najlepsze rozwiązanie, omówimy wszystkie kwestie związane z zabiegiem. To pozwoli oswoić się z sytuacją i zmniejszy lęk.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

Wybierz specjalizację lekarską, do której chcesz skierować pytanie

Wszystkie treści opublikowane na portalu ZnanyLekarz.pl mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą być traktowane jako substytut porady medycznej.