Witam. Jestem zainteresowana metodą usuwania żylaków parą wodną. Czy Pan ten zabieg wykonuje? Od dawna mam problem z żyłą (lewa noga) i coraz bardziej się on pogarsza - żyła robi się kręta i w jednym miejscu z siniakiem. Co prawda nie odczuwam wielkiego bólu, ale naczytalam się już mnóstwo na ten temat i WIEM, że musze się zdecydować na zabieg. Czy przyjmuje Pan na wizytę pacjenta, który nigdy wcześniej się nie leczył (strach...)? Jeśłi tak i jeśłi wykonuje Pan ten zabieg (gdyby okazał się potrzebny) to chętnie skorzystam z Pana wiedzy i udam się w daleką drogę do Osielska (pół Polski do przejechania). Ale po obejrzeniu filmików na youtub i przejrzeniu opinni o Panu - w końcu chciałąbym się pozbyć problemu.
dr n. med. Michał Molski
dr n. med. Michał Molski
Flebolog, Chirurg naczyniowy, Chirurg
Więcbork
Tak, wykonuje zabiegi parą wodną i mam w tym zakresie spore doświadczenie. Jeśli chodzi o stres związany z zabiegiem, to naturalne. Najlepiej przyjechać do Osielska na konsultację, wykonam badanie i ocenię czy ablacja parą wodną to najlepsze rozwiązanie, omówimy wszystkie kwestie związane z zabiegiem. To pozwoli oswoić się z sytuacją i zmniejszy lęk.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.