czy to zapalenie zatok,czy wykonuje Pani badanie endoskopowe nosogardła?

3 odpowiedzi
Witam,mam pytanie,moja 4 letnia córka ma bardzo zatkany nos jak próbuje usunąć wydzieline to nic nie schodzia jak pociąga nosem to pełno jej w środku,katar jest bardzo gesty.Odrazu zaczął się gęsty,a po południu dostała stanu podgorączkowego,nie skarży sie na ból głowy,ale brzydko pachnie jej z buzi,czy moze to btc zapalenie zatok?Chcemy sie do pani umówić ale czy wykonuje pani równiez badanie endoskopowe nosogardła?bo jestesmy po szpitalu w którym zdiagnozowano córce astme dziecięcą i tam powiedziano nam zeby takie badanie wykonać.Jaki byłby koszt wizyty wraz z takim badaniem?
Witam, wykonuję badanie endoskopowe nosa. Koszt jest dla dzieci 100zł. Wizyta 160 zł. Dobrze jest przed wizytą na 2 godz wcześniej podawać nasivin do nosa co 15 min w aerosolu i dla dorosłych i przyjść z 2 osobami dorosłymi. Pozdrawiam. Łapienis Magdalena

W łodzi macie takie gabinety. Nie wchodźcie w żadne astmy u córki i sterydy tylko po prostu usuńcie jej trzeci migdałek.
badanie takie wykonuję . najczesciej przyczyną jest alergia. przerost migdałka gardłowego i jego przewlekłe zapalenie lub wszystkie trzy rzeczy jednocześnie .Pozdrawiam A.|Kasztelan