Czy tabletki Piperinox to dobre kapsułki na odchudzanie? Czy uda się nimi schudnąć, usprawnić metabo

10 odpowiedzi
Czy tabletki Piperinox to dobre kapsułki na odchudzanie? Czy uda się nimi schudnąć, usprawnić metabolizm?
Niestety, żadne kapsułki nie pomogą nam schudnąć. Aby pozbyć się zbędnych kilogramów należy przejść na deficyt kaloryczny. W części przypadków sama zmiana nawyków żywieniowych, zrezygnowanie z produktów typu fast-food, zmniejszenie zawartości cukru w naszym pożywieniu czy dodatkowa aktywność fizyczna wytworzy nam taki deficyt. Niestety w żywieniu nie ma drogi na skróty- jak obiecują firmy farmaceutyczne. Życzę powodzenia i dużo wytrwałości- Anna Ręczajska

Witam. Najlepszą metoda na zrzucenie zbędnych kilogramów to zdrowa i zbilansowana dieta z deficytem kalorycznym. Niestety wbrew głośnym i kolorowym reklamom nie schudniemy od żadnych kapsułek, suplementów ani konkretnych składników, produktów lub potraw. Na sposób żywienia warto spojrzeć całościowo i wprowadzić nawyki żywieniowe, które pozwolą cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem.
Pozdrawiam!
Niestety, Najlepszą i najbardziej efektywną metodą jest dieta, aktywność fizyczna i czas. Ten trójkąt pomaga nie tylko trwale zgubić kilogramy, ale usprawnić metabolizm, uchronić nas przed efektem yo-yo , a także poprawić wygląd ciała i jeo kondycję. Drogi na skróty w ostaci suplementów, odchudzą tylko nasz portfel.
Dzień dobry, bez deficytu kalorycznego (dieta, aktywność fizyczna) żadne suplementy nie pomogą. W tej kwestii nie ma dróg na skróty. Jeśli nawet uda się schudnąć za pomocą środków farmakologicznych, to bez zmiany nawyków żywieniowych masa ciała szybko powróci, często z "nawiązką" (efekt jojo). Pozdrawiam serdecznie
Witam. Najlepszą kapsułką na odchudzanie jest zdrowy rozsądek:)) Ingerencja z zewnątrz chemicznych substancji nie jest rozsądna. Co więcej, może dać efekt odwrotny łącznie z rozstrojeniem organizmu, czy też indukować jednostki chorobowe. Dlatego odradzam.
Pozdrawiam.
Tabletki na odchudzanie mają działanie w momencie ich zażywania. Niestety efekty jojo powracają w sposób niekontrolowany przez pacjenta. Poza tym mają całą długą listę efektów niepożądanych, które mogą prowadzić do poważnych uszkodzeń naszych organów. Podczas pracy z pacjentem uczę zdrowych nawyków żywieniowych, które mają dać jako skutek uboczny redukcję masy ciała ;-)) ,utrzymanie odpowiedniej wagi na długie lata oraz witalność organizmu. Zapraszam do kontaktu on-line.
Pozdrawiam serdecznie
Helena Nikoniuk Dietetyk kliniczny
Jest to środek bezpieczny, bo tworzą go naturalne składniki min. piperyna, ekstrakt z kłącza imbiru, ekstrakt z kory cynamonowca. Ale czy to zagwarantuje poprawę metabolizmu i trwałe schudnięcie? Niestety nie.
Proszę pamiętać o tym, że żadna kapsułka nie pomoże Pani w zmianie nawyków żywieniowych i dotychczasowego stylu życia. Zbędne kilogramy może Pani zrzucić dzięki zdrowej, dobrze zbilansowanej diecie i aktywności fizycznej. Same kapsułki mogą spowodować efekt jojo po skończeniu ich zażywania.Szczerze nie polecam żadnych tabletek "na odchudzanie", a zachęcam do kontaktu z osobą, która jest wykształcona w tym kierunku i naprawdę może pomóc.
Sugeruję wizytę: Konsultacja dietetyczna - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Żadne kapsułki na odchudzanie nie są dobre. Nie ma czegoś takiego jak magiczne tabletki, po których schudniemy. One ewentualnie mogę slużyć nam, jako wsparcie przy dietoterapii, choć osobiście nie zalecam żadnych tabletek odchudzających. Za sukcesem efektywnego odchudzania stoją prawidłowe nawyki żywieniowe, aktywność fizyczna, nawet umiarkowana oraz odpowiednie podejście. Pozdrawiam.
Nie ma cudownego środka na odchudzanie, bo po pierwsze każdy organizm jest inny i to co na jednego zadziała rewelacyjnie na drugim nie zrobi zupełnie wrażenia. Z drugiej strony nasza nadmierna masa ciała to efekt (najczęściej) po prostu zbyt dużej podaży energii. Dietetyk jest po to żeby dobrze ustalić u kogoś takiego plan działania, zmienić nawyki żywieniowe i ew. wspomóc ten efekt naturlana suplementacja. Dlatego polecam zacząć z drugiej strony :)