Czy prowadzi Pani terapie małżeńskie? Czy mogłaby Pani napisać jej ewentualny harmonogram i koszty?

45 odpowiedzi
Czy prowadzi Pani terapie małżeńskie? Czy mogłaby Pani napisać jej ewentualny harmonogram i koszty?
Witam Serdecznie,
koszty terapii oraz harmonogram spotkań jest ustalany z konkretnym terapeutą. Proszę skontaktować się z kimś wybranym i zadać takie pytanie.
Wszystkiego dobrego :)

Każdy terapeuta ma swój cennik. U mnie koszt 1 spotkania pary (60 min) kosztuje 120 zł. Prowadzę gabinet w Chorzowie.
Witam, tak, prowadzę terapię małżeńską, harmonogram spotkań ustalany jest na pierwszej sesji a koszty terapii widoczne są w cenniku jako terapia par. Pozdrawiam
Tak prowadzę, w Warszawie.
Witam,
Tak prowadzę terapie małżeńskie.
Bardzo trudno określić mi harmonogram przed spotkaniem. Najpierw musimy określić cel terapii. (Są pary, które chcą się rozstać w zgodzie. Inne chcą poprawić komunikację, inne chcą się przestać kłócić itp.).
Jedno spotkanie 1,5 godziny kosztuje 150 zł. Spotkania odbywają się początkowo częściej np. raz na 2 tygodnie, potem raz na 3 tygodnie.
Możemy umówić się na 5 spotkań i podsumowanie.
Zapraszam
Dzień dobry, tak, cena 80 minutowego spotkania to 130 zł. W celu sprawdzenia dostępnych terminów proszę wejść w kalendarz lub napisać maila. Pozdrawiam serdecznie - Marta KG
Witam, u mnie koszt terapii par to 150 zł za godzinę, około 10 spotkań - ewentualna kontynuacja ustalana indywidualnie. Przyjmuje we Wrocławiu.
Tak. Spotkania najcześciej odbywają sie raz w tygodniu. Długość terapii ustalana jest i dywidualnie w zależności od potrzeb. Koszt to 150 zł. Zapraszam.
Tak, prowadzę we Wrocławiu lub przez Skype. Cena i harmonogram ustalany przy pierwszej wizycie.
Pozdrawiam
Tak prowadzę terapię małźeńską w Warszawie. Koszt jednej sesji to 170zł. Zwykle spotkania odbywają sie co 2 tygodnie. W razie potrzeby częstotliwość spotkań jest zmieniana. O tym decydujemy wspólnie w czasie pierwszego spotkania.
Witam, prowadzę terapię małżeńską.
Tak, prowadzę terapię dla par w Krakowie. Najczęsciej spotkania odbywają sie co 2 tygodnie, sesja trwa 1,5 godziny. Czas trwania terapii ustalam z parą, koszt jednej sesji to 180 zł. Pozdrawiam i zapraszam.
Witam, niestety do końca roku nie mam wolnych terminów na terapię małżeńską. Zapraszam do innych psychoterapeutów z Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju. Sesja trwa zwykle 90 minut. jej koszt to ok. 150 zł.
Prowadzę terapię także dla par, małżeństw. Aby zadecydować o wyborze terapeuty, ważne jest rozpoznanie czego Państwo potrzebujecie. Jeżeli np chcecie poprawić wzajemną komunikację - polecam kogoś z nurtu systemowej terapii rodzin. Jeżeli chcecie rozpoznać i dokonać możliwej zmiany na głębszym poziomie dynamiki Waszej relacji, zapraszam. Pracuję 1,5 godz, cena 180 zł, często już jedno spotkanie daje znacznie wyrazistszy obraz tego, co się dzieje w relacji oraz kierunku możliwych zmian. pozdrawiam serdecznie
Witam serdecznie prowadzę terapię małżeńską w Zabrzu.Spotkanua trwają 60 minut a koszt wynosi 120 zl. W zależności od problemu który Państwo zgłoszą ustala sie konteakt na ilisc lub czas spotkań.Moga sue odbywać poczatjiwo swa lub trzy razy w miesiącu a następnie raz na trzy tygodnie.
W terapii małżeńskiej koncentruję sie na pokonaniu trudności życiowych i rozwiązaniu problemu, odbudowaniu satysfakxjonujacej obie strony relacji. Pracuje w nurcie ericksonowskim czyli zorientiwanym na zasobach małżeństwa.
Zapraszam
Witam,
Nie, nie prowadzę terapii małżeńskiej. Zapraszam na spotkania indywidualne w razie potrzeby.
Pozdrawiam
Owszem prowadzę terapię małżeńską, aktualnie w gabinecie w Legionowie, zarówno Harmonogram jak i koszty ustalam z pacjentem.
Dzień dobry, Zapraszam an terapię małżeńską do gabinetu w Warszawie przy ul. Nowy Świat. Harmonogram ustalimy podczas trzech pierwszych spotkań. Koszt około 150 PLN za wizytę. Pozdrawiam Monika Kołakowska
Zapraszam na konsultację. W nurcie systemowym, w którym pracuję sesje odbywają się zazwyczaj co 2 tygodnie, ale w zależności od potrzeb można się umówić na spotkania co 1, 3 lub nawet co 4 tygodnie. Koszt 60-min. sesji to 120 zł. Pracuję w gabinecie we Wrocławiu oraz on-line. Zapraszam też do mojej strony na FB: psychoterapiapary
Dzień dobry,
Jeżeli miała Pani na myśli Łódź to prowadzę terapię małżeństw. Koszt spotkania to 120zł za 80 minut. Harmonogram ustalamy po omówieniu celu terapii.
Pozdrawiam
Małgorzata Sęczkowska
Witam, prowadzę terapię par, 60minut to koszt 120zl, 1,5godziny -150zl, spotkania sa raz w tygodniu, długość i czas ustalamy indywidualnie na pierwszej konsultacji, jest możliwość umówienia się na terapię długo i krótkoterminową -10 sesji. Zapraszam do kontaktu,
Iwona Rutkowska
Dzień dobry,
prowadzę terapię par/małżeństw. Koszt wizyty to 130 do 150 zł za 60 minut. Pracuję w nurcie systemowym, spotkania odbywają się zazwyczaj co 2-3 tygodnie. Pierwsze 2-3 spotkania mają charakter konsultacyjny, po nich ustalamy zasady spotkań. Jest to czas na to, aby uczestnicy zdecydowali czy ta forma terapii im odpowiada, czy czują się na tyle komfortowo, aby móc pracować nad swoim problemem. Jest to też czas dla mnie, na pewnego rodzaju rozeznanie, na ile mogę być pomocna, jaki sposób pracy będzie najwłaściwszy itd. Zapraszam do gabinetu w Wadowicach lub w Krakowie.
Pozdrawiam
Prowadzę psychoterapię par. Spotykam się z parą z reguły co dwa tygodnie. Ostatecznie częstotliwość spotkań ustalamy wspólnie na sesjach. Pierwsza konsultacja kosztuje 230,- zł następne spotkania terapeutyczne 200,- zł i trawają 1,5 godziny. Na pierwszej konsultacji ustalamy cel pracy i główny problem w funkcjonowaniu pary.
Pozdrawiam
Witam

tak, prowadzę terapię małżeńską. Jeśli chodzi o harmonogram spotkań to jest on ustalany na pierwszych sesjach, po zapoznaniu się z trudnościami, które pojawiają się w związku. Przyjmuję w Centrum Pomocy Profesjonalnej w Warszawie i sesja 60-minutowa to koszt 150zł, natomiast sesja 90-minutowa - 200zł. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz w terapii schematu.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu.
Dzień dobry
Pracuję w Opolu. Spotkania co 2 tygodnie. Czas 90 minut. Zapraszam do kontaktu.
Dzień dobry,
prowadzę terapię małżeńską. Spotkania odbywają się co 2 tyg i trwają 75 min, koszt spotkania to 160zł. Różnie umawiam sie z parami, w zależności od problemu, oczekiwań, potrzeb. Czasem umawiam się na czas nieokreślony, czasem na np 8-10 spotkań. W te drugiej sytuacji, jeśli w trakcie ukaże się taka potrzeba, można kontrakt przedłużyć. pozdrawiam
Tak prowadze w Olsztynie i w Bydgoszczy; proponuje też zadac pytanie do terapeutow w wybranym przez Państwa mieście. Harmonogram pracy rozni sie od podejscia i problemu z ktorym Panstwo sie zgloszą.
Prowadzę. Koszt to 100 zł za 60 minut. Harmonogram do ustalenia. Przyjmuję w Pile.
Dzień dobry, prowadzę terapię małżeńską głównie w nurcie systemowym. Zwykle spotkania odbywają się 1 raz w tygodniu po 60 minut, ale w razie potrzeby częstotliwość spotkań może być zmieniona na 1 na 2 tygodnie. Długość trwania terapii zależy od zgłaszanego problemu i celu terapii, który ustalimy w trakcie pierwszych spotkań. Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam.
Dzień dobry, prowadzę psychoterapię małżeńską. Pracuję w Katowicach. Koszt jednej sesji to 150zl za 1,5 godziny. Harmonogram do ustalenia. Pozdrawiam

Harmonogram spotkań ustalany jest na pierwszej sesji a koszty terapii: terapia par. (60 min )120 zł. Prowadzę gabinet w Toruniu . Pozdrawiam Małgorzata Witkowska
Dzień dobry,
Prowadzę terapię małżeńską. Koszt i harmonogram znajdują się na moim profilu w portalu ZnanyLekarz oraz na mojej stronie internetowej. Aktualnie przyjmuję zarówno we Wrocławiu, jak również w Katowicach.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam.
Sugeruję wizytę: Psychoterapia partnerska - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry, pracuję w podejściu systemowym i prowadzę terapię par. Spotykam się z parami co 2 tygodnie (90 minut). Ilość spotkań zależy od problemu.
Witam, prowadzę psychoterapię indywidualną i par.
Przyjmuję w Dąbrowie Górniczej
Tak, prowadzę również psychoterapię partnerską/małżeńską. Wolne terminy oraz cennik są dostępne na moim profilu, zapraszam też do kontaktu telefonicznego (6o627o368). Harmonogram spotkań jest ustalany podczas zawierania kontraktu terapeutycznego.
Witam, prowadzę na ten moment terapię indywidualną i młodzieży. Pozdrawiam serdecznie
Dzień dobry, prowadzę terapie małżeńska. Harmonogram spotkań ustalany jest wspólnie na pierwszym spotkaniu. Koszt wizyty to 150 zł.
Tak prowadzę terapię par. Pierwsze 2 - 3 spotkania służą ustaleniu celu terapii oraz decyzji pary czy ja pasuję na terapeutę dla tej pary. Po decyzji na tak odnośnie mojej osoby i ustaleniu celu terapii ze swojej strony sugeruję dwa spotkania w miesiącu ponieważ zwykle taki harmonogram najlepiej służy parom pracującym nad poprawą swojej relacji. Inwestycja w związek - sesja ok 60 min. - 130 zł
Witam Serdecznie, tak prowadzę terapię par, Harmonogram jest ustalany wspólnie z parą, już po rozpoznaniu i określeniu celu terapii. Koszt podany jest w cenniku.
Serdecznie zapraszam i pozdrawiam
Witam,
prowadzę terapię małżeńską w Gdańsku. Koszt spotkania to 120 zł/ 60 min. (1 spotkanie). Sesje terapeutyczne przebiegają z częstotliwością co 2 tygodnie spotkanie.
Termin można ustalić poprzez portal znany lekarz lub e-mail.
Serdecznie zapraszam.
Witam, prowadzę psychoterapię par w Ostrowie Wielkopolskim, harmonogram spotkań ustalamy wspólnie podczas pierwszego spotkania konsultacyjnego. Koszt terapii to 120 zł za 70 minut. Z poważaniem Dagmara Glapa
Dzień dobry. Prowadzę wyłącznie psychoterapię indywidualną. Pozdrawiam.
Witam, tak prowadzę terapię małżeńską. Wolne terminy będę miał od września. Koszt spotkania to 140 zł. Czas trwania 60 min. Pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pawłuszko
Prowadzę terapię małżeńską/partnerską, koszt wizyty to 100 zł (około 60 minut). Wszelkie informacje dotyczące harmonogramu pracy są ustalane na pierwszej konsultacji. Zazwyczaj terapia pary odbywa się co dwa tygodnie.
Witam serdecznie. Zazwyczaj sesje z terapii malzenskiej trwaja 90min. Podczas konsultacji ustala sie cele/plan dzialania.

Pozdrawiam,
Adrian Olesiak