Czy podjęła by się Pani ułożenia diety i pomocy w żywieniu. Jestem po operacji trzustki ostatnio oka

21 odpowiedzi
Czy podjęła by się Pani ułożenia diety i pomocy w żywieniu. Jestem po operacji trzustki ostatnio okazało się że mam uczulenie na gluten i problemy z cukrzyca .
Dzień dobry. Zapraszam na konsultacje.Pozdrawiam

Oczywiście, zapraszam do gabinetu.

pozdrawiam serdecznie,
Marta Piekut
Dzień dobry!
Oczywiście, dobranie odpowiedniej diety będzie tutaj tylko kwestią zastosowania kilku ograniczeń żywieniowych i odpowiedniego wprowadzania nowych produktów. Wszystko oczywiście po uprzednim zebraniu wywiadu medycznego i żywieniowego oraz dokonaniu pomiarów antropometrycznych.
Zapraszam na wizytę.
Pozdrawiam serdecznie
Anna Walus
Witam,

Oczywiście podejmę się ustaleniu takiego jadłospisu po wcześniejszej konsultacji i interpretacji aktualnych badań w celu ustalenia stanu zdrowia.

Pozdrawiam Piotr Żeberkiewicz dietetyk
tak, pozdrawiam serdecznie
Oczywiście. Zapraszam
Sugeruję wizytę: - 250 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Tak, zapraszam,.. Sporo pracy przed nami, ale o zdrowie zawsze warto walczyć..
Witam serdecznie, Jak najbardziej - zajmuję się układaniem diet i prowadzeniem osób wymagających żywienia specjalistycznego, które cierpią na wiele schorzeń.
Zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie,
Małgorzata Bellwon
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
przygotowuję diety w różnych nietolerancjach pokarmowych przy różnych schorzeniach, również w cukrzycy i nietolerancji glutenu
Tak mogę się podjąć ułożenia diety. Proszę zgłosić się na wizytę z wynikami badań. Pozdarwiam
Dzień dobry,
Tak, oczywiście jestem gotowa się podjąć współpracy, niezbędne będzie przygotowanie badań, dzienniczka diety i zaleceń lekarskich.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie,
Paula Łysakowska
Oczywiście. Bardzo proszę o kontakt.
Witam,
tak. Zapraszam na pierwszą wizytę do gabinetu.
Pozdrawiam
mgr Karina Nowak
dietetyk kliniczny
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Tak, żadna dieta nie ma dla mnie tajemnic. Ludzie muszą jeść bez względu na chorobę, więc muszą wiedzieć co jest dla nich bezpieczne, a czego nie powinni tknąć. Proszę się skontaktować on-line przez wypełnienie kwestionariusza żywieniowego lub zapraszam do poradni stacjonarnej w Łodzi lub w Warszawie. Pozdrawiam
Tak. Zapraszam do kontaktu i łączę pozdrowienia :)
Dzień dobry,
Jak najbardziej. Zapraszam Panią na moją stronę, gdzie do pobrania jest dzienniczek zdrowotno-żywieniowy. Proszę również o przygotowanie informacji o zażywanych przez Panią lekach a także dokumentacji medycznej, w tym aktualnych badań krwi.

Zapraszam do kontaktu.
Dzień dobry.Oczywiście zapraszam serdecznie.
Witam,
Tak. Układam diety bezglutenowe i pomagam w cukrzycy.
Musiałabym tylko poznać więcej szczegółów ale to już telefonicznie lub mailowo. Znajdzie mnie Pani w internecie bardzo łatwo :)
Pozdrawiam
Olga Kapinos
Witam serdecznie,
Jak najbardziej, zapraszam do kontaktu.
Sugeruję wizytę: - 80 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry,

Tak, jako dietetyk ze specjalnością dietetyka klinicznego współpracuję w głównej mierze z osobami, które mają różnorodne dolegliwości zdrowotne, w tym wspomniane przez Panią związane z zaburzoną gospodarką węglowodanową, czy alergią/nadwrażliwością na pokarm. Aby dobrać indywidualnie program żywieniowy potrzebuję przeprowadzić szczegółowy wywiad żywieniowy i ocenę stanu odżywienia. W razie zainteresowania współpracą online lub w gabinecie w Rudzie Śląskiej zapraszam do kontaktu.

Z poważaniem,
Mateusz Durbas
Dietetyk Kliniczny
Dzień dobry, taka dieta wymaga pewnych kompromisów, ale jak najbardziej jest możliwe połączenie zaleceń diety lekkostrawnej z dietą przy cukrzycy. Zapraszam serdecznie. Pozdrawiam Natalia Bator.