czy Pani podejmie się konsultacji 17 latki w gabinecie prywatnym? Pozdrawiam

10 odpowiedzi
czy Pani podejmie się konsultacji 17 latki w gabinecie prywatnym? Pozdrawiam
Witam, Pani pytanie trafiło do pytań ogólnodostępnych. Jeśli chodziło Pani o konkretna osobę to musi Pani napisać do niej konkretnie. Ja prowadzę psychoterapię dorosłych i młodzieży. Pozdrawiam.

Oczywiście. O ile otrzymam zgodę rodziców/ opiekunów prawnych
Dzień dobry. Musi Pani wysłać wiadomość prywatną do danej osoby. Pozdrawiam Piotr Włodarczyk
Tak za zgoda rodziców, opiekunów prawnych. Opole
Witam
Zachęcam do podjęcia psychoterapii rodzinnej, w nurcie systemowym. W tym ujęciu problem dziecka czy innej osoby w rodzinie, mówi że cały system wymaga jakiejś zmiany.
Pozdrawiam
Łucja Fitchman
Zapraszam do bezpłatnej konsultacji w naszym Ośrodku. Będę wstanie zdiagnozować obszar problemowy i dedykować odpowiedniego terapeutę specjalizującego się w problemie.
Sugeruję wizytę: Pierwsza bezpłatna konsultacja 20min. - 1 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Osoby niepełnoletnie na pierwszą wizytę przychodzą w towarzystwie opiekuna prawnego, najczęściej rodzica/rodziców. Pozwala to lepiej określić cele terapeutyczne oraz uzyskać potrzebną zgodę co do leczenia.
Na spotkanie z nastolatkiem zapraszam oboje rodziców. Na pierwsze spotkanie mogą to być także inni domownicy np. rodzeństwo. Uważam iż problem małoletniego jest sprawą całej rodziny i tak tez proponuje postępowanie w terapii. Sesje są zatem rodzinne, dzielone między samych rodziców lub jedno z dzieckiem. Tak zauważam najszybsze efekty terapeutyczne.
Sugeruję wizytę: Psychoterapia dzieci i młodzieży - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Oczywiście za zgodą rodzica jak najbardziej podejmuję się pracy z nastolatkami.
podejmę się konsultacji za zgodą opiekuna. pracuję również z nastolatkami.