Czy można zrehabilitować kręgosłup po operacji aby nie odczuwać bólu?

85 odpowiedzi
Uprzejmie proszę o fachową pomoc i konsultację. Zmagam się z bólem kręgosłupa po operacji, nie jestem w stanie funkcjonować bez leków p/bólowych. Proszę o wyznaczenie terminu konsultacji.
Witam,
Jutro (piątek) moge wyznaczyć dodatkowy termin przed moimi Pacjentami na g. 6:30. Prosze z mojej strony wziąć nr tel bo tutaj system nie pozwoli mi go wpisać i potwierdzić mi wskazany termin smsem. Jeśli ta godzina nie odpowiada to prosze jutro o kontakt celem ustalenia innego terminu- prosze osobie w rejestracji powiedzieć o naszej rozmowie
Pozdr
K.

Witam. Termin konsultacji jest uzależniony od lokalizacji, w Warszawie lub Grodzisku Maz. Proszę o kontakt przez formularz mailowy na stronie Recreo-Med.
pozdrawiam
Czy da się zrehabilitować?? Kto to wie?? Napewno trzeba się poddać fizjoterapii...
Może pomoże... Kto to wie??...
Rok się kończy i terminy też... Zapraszam w nowym roku... Pozdrawiam Przemek
Witam, nie ma problemu. Proszę o kontakt przez stronę fizjopunkt-krakow.pl
Pozdrawiam
Trzeba określić przyczynę bólu. Czy jest to stary ból z przed operacji, czy powikłanie po zabiegu. Zapraszam w poniedziałek po południu. Po szczegóły proszę dzwonić do BMK lub bezpośrednio do mnie. Adam Paluszak
Potrzebuję wiedzieć czy interesuje Pana/Panią Warszawa, czy Kobyłka ? Najlepiej umówić się telefonicznie.
Witam. Jest to bardzo trudne pytanie ze względu na bardzo dużą ilość czynników, które mają wpływ na sukces leczenia operacyjnego. Naturalnie bardzo dużo zależy od samej operacji, aczkolwiek odpowiednio poprowadzona rehabilitacja po zabiegu operacyjnym ma ogromny wpływ na dalsze funkcjonowanie. Może znacząco przyczynić się do redukcji dolegliwości bólowych lub całkowicie je wyeliminować. Na konsultację zapraszam do mojego gabinetu jutro (tj. 9.12.2016) na godzinę 12.00, 13.00, 15.00 lub 16.00. Pozdrawiam
Witam, dziękuje za wiadomość, abym mogła pomóc w zaistniałej sytuacji niezbędna jest konsultacja oraz badanie fizjoterapeutyczne. Zapraszam serdecznie z cała dokumentacją medyczną na konsultację do naszego gabinetu w Sopocie. Proszę o wskazanie dnia lub godziny, która będzie odpowiadała, dostosujemy wizytę do wszelkich wskazówek.
Proszę o informację, z jakiego miasta Pan/Pani jest ? Oraz w jakie dni i godziny najbardziej odpowiadają. Z Poważaniem, Eliasz Mosiński
Witam serdecznie
Proszę o kontakt telefoniczny nr jest dostępny na sronie RehaMed ( najlepiej w godzinach popołudniowych od 16 do 21 ). Konsultacja jeszcze by była możliwa przed świętami. Proszę ze sobą zabrać wszystkie badania obrazowe RTG MRI TK, oraz dokumenty związane z operacją.
Pozdrawiam
Witam. Proszę zapisać się na kalendarzu on-line na tym portalu ,lub dzwonić do mnie przez portal,lub kontakt email tryni1@poczta.onet.pl
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry, w przyszłym tygodniu w piatek (16.12.2016) godz 15.20? albo godz 20.40?
Jesli te godziny nie odpowiadają to mogę zaproponować inne po 18.12.2016
serdecznie pozdrawiam
Zapraszam serdecznie 15.12.2016 (czwartek) na godz. 13. Proszę o telefoniczne potwierdzenie rezerwacji.
Witam. W celu ustalenia godziny konsultacji proszę o korzystanie z kalendarza wizyt na portalu lub kontakt telefoniczny.
Można trzeba tylko dobrac indywidualne cwiczenia do aktualnego stanu.Ćwiczenia nie powinne wywoływać dolegliwości bólowych należy zastosować ćwiczenia w pozycjach parterowych i stabilizujacych odc operowania ,stopniowo przechodzic do polwysokich i równoważnch.Fizjoterapeuty powinien dobrać cwiczeczenia tak aby nie drażnić korzeni nerwowych wychodzących z metameru operowanego i sąsiadujących
Tak, można. Proszę najlepiej o kontakt telefoniczny. Informacje szczegółowe na stronie www. Pozdrawiam Grzegorz Zaborowski
Witam,
środa 14.12 godzina 14:00 mogę najwcześniej. Proszę o informację czy pasuje ten termin, zarezerwuję wtedy go. Pozdrawiam mgr Dominika Woźniak
Czy można: tak, ale to zależy od rodzaju zabiegu i aktualnego stanu. W sprawie ewentualnych konsultacji proszę dzwonić.
Witam,

Uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny. Numer znajduje się na stronie fizjoopieka.pl

Pozdrawiam
Jakub Głąb
Chętnie dołożę wszelkich starań aby Pani/u pomóc. W celu umówienia się na wizytę proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
witam serdecznie, jak najbardziej mozna, ale wszystko zależy od stanu w jakim pacjent sie obecnie znajduje. Jesli chodzi o termin jestem w stanie zaproponowac 23.12 od rana, kolejne terminy od 2 stycznia. pozdrawiam Jan Kurnatowski
Proszę napisać do mnie na prywatny mail: kzajkiewicz@gmail.com, to porozmawiamy.
Dzień dobry,
Jeśli miało by to być w Kielcach proponuje najbliższą sobotę.
Jeśli Kraków proponuje wizytę domową np. jutro.
wtorek, 13 grudnia, godz. 18.30 lub 19.30, Rafał Leszcz. Proszę o podanie imienia i nazwiska.
Z poważaniem
Żaneta Grodzicka
Proszę kontaktować ze mną przez stronę stronę internetową lub przez fanpage na facebooku
Dzień dobry,
W celu umówienia konsultacji proszę o telefon pod któryś z podanych numerów na profilu. Wtedy będę mógł ocenić sytuację i będziemy wstanie ustalić wspólnie plan działania.
Pozdrawiam
Witam.
Niestety temat jest bardzo szeroki i wymaga dokładnego wywiadu i diagnostyki. W tym przypadku trudno o jakąkolwiek poradę on-line. Obawiam się, że bez konsultacji w gabinecie się nie obędzie. Termin na konsultacje można ustalić kontaktując się z daną placówką z którą współpracuję.
Pozdrawiam
Jest kilka nieinwazyjnych metod, bardzo skutecznych w walce z bólem. Jeżeli jest Pan z Warszawy,serdecznie zapraszam do Sano Medica. Proszę dzwonić,ustalimy termin konsultacji fizjoterapeutycznej. Adres strony zawarty w profilu.
zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu wyznaczenia spotkania.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, operacja to trochę mało danych żebym mógł się do tego merytorycznie odnieść, w sprawie umówienia terminu konsultacji proszę o kontakt, niestety regulamin portalu nie pozwala umieszczać tutaj nr telefonu ani innych danych kontaktowych, więc proszę poszukać w dziale informacje o lekarzu -> o mnie, jest tam strona internetowa a na niej wszystkie potrzebne informacje. Pozdrawiam
21 grudnia godz 19:00
Jak najbardziej. Sam przeszedlem operacje i po miesiacu wróciłem do pracy. Aktualnie wykonuję wszystkie czynności jeżdżę na rowerze, chodzę na siłownię, pływam i to calkowicie bezbólowo. Zapraszam do końca roku od 8 do 14 pierwsze piętro pokój 15. Budynek na terenie strzelinskiego szpitala po jego prawej stronie.
Proszę mi powiedzieć kiedy była operacja oraz w jakim celu była wykonana, czy ból towarzyszy przez cały czas, czy podczas wykonywania różnych czynności.
Dzień dobry
Terminy są na bieżąco rezerwowane.
Najlepiej będzie zadzwonić: tel podany na stronie

Pozdrawiam i do zobaczenia Sławek
Takie dolegliwości wymagają indywidualnej analizy, proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
Z założenia zabieg wykonywany jest w celu zniwelowania dolegliwości bólowych. Jeśli diagnostyka była przeprowadzona dokładnie, zabieg wykonany prawidłowo i odpowiednio wcześnie została wdrożona rehabilitacja (z reguły zaczynam pracować z pacjentem zaraz po zdjęciu szwów-chyba że lekarz zaleci inaczej) stan sprzed zabiegu powinien się znacznie poprawić. Co do konsultacji to dostępne terminy prześlę we wtorek. Proszę tylko o określenie swojej dyspozycyjności.Pierwsza konsultacja jest bezpłatna. Na wizytę prosiłabym zabrać posiadaną dokumentację medyczną (m.in. wypis ze szpitala, płyty z wynikami MRI) oraz wygodny strój. Pozdrawiam i do zobaczenia.
Zapraszam na konsultację. Terminy możliwych wizyt dostępne są w kalendarzu.
proszę o podanie pory dnia, która będzie bardziej satysfakcjonować. Przed południem czy po południu bądź wieczorem. Pozdrawiam, KWB
Tak można. Konieczny jest wykaz wykonywanych badań i operacji. Proszę o kontakt z placówką Fizjomed w Czechowicach-Dziedzicach i wtedy ustalimy dogodny termin. Pozdrawiam
Witam. Na stronie rehconcept.pl jest numer tel podany. Prosze do mnie zadzwonić i umówimy termin.
Pozdrawiam
Witam. Jest bardzo duża szansa, aby zniwelować ból po operacji kręgosłupa. Niestety należy pamiętać, że chirurgia zaburza nasz organizm, trzeba realnie spojrzeć na straty poczynione przez skalpel odbarczajacy nerw, nie można też zapomnieć o bliźnie oraz unerwienu okolic dysku i kręgów, które często mogą być powodem bólu po operacji. Dokładniejszą prognozę można podać dopiero po próbnej terapii. Pozdrawiam - zapraszam do kontaktu przez Centrumosteopatyczne.pl
Wszystko zależy od tego czym powodowany jest ból który pozostał po zabiegu. Najbliższy możliwy termin to czwartek 22 grudnia godz 19.
Zapraszam po fachową pomoc, jestem dostępny pod numerem telefonu dostępnym w internecie pod moim imieniem i nazwiskiem. Najbliższy wolny termin środa godz 15:30. Pozdrawiam
Witam. Proszę o kontakt telefoniczny. Zaplanowanie programu rehabilitacji wymaga przede wszystkim wnikliwego przeanalizowania objawów, dokumentów pozabiegowych oraz konsultacji z chirurgiem. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie bez uzyskania powyzych informacji.

Pozdrawiam
Witam.
Aby ocenić tą sytuację niezbędna jest wizyta osobista i zadanie kilku pytań by wyjaśnić wszystkie niewiadome a jest ich dość sporo po operacji. Tutaj niestety nie jestem w stanie podać kontaktu do siebie ale znajdzie Pan kontakt do mnie w przychodni Pro-Med Bytom Rozbark. Pozdrawiam
Zależy, co jest przyczyną bólu. Kręgosłup po wygojeniu tkanek po operacji nie powinien sprawiać bólu. W celu wyznaczenia terminu konsultacji proszę o zarejestrowanie się przez internet lub telefon dostępny na stronie internetowej Vivo Fizjoterapia we Wrocławiu
Kiedy była operacja?
Sugeruję wizytę: - 80 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry. Wszystko zależy od tego jaka to była operacja oraz jakie zalecenia wypisał lekarz. Jeżeli dał "zielone" światło to oczywiście fizjoterapia pomoże i powinna zmniejszyć dolegliwości bólowe. Czasami jest to proces i po jednej wizycie poprawa może być niewielka lub prawie żadna, ale to wszystko zależy od stanu Pani/Pana stanu. To wykaże badanie oraz próba terapii.
Konsultacja jest możliwa już jutro - proszę skontaktować się z recepcja kliniki (numer znajdzie Pan/Pani na moim profilu).
Pozdrawiam
Edyta Kulmaczewska
Zapraszam z opisem wykonanej operacji / wypisem ze szpitala i wykonanymi dotąd badaniami jeśli takowe były. Wizyta możliwa np. w czwartek 15. grudnia, proszę o telefon w celu potwierdzenia i ustalenia godziny (nr w moim profilu lub na stronie gabinetu).
Witam. Zależy w czym dokładnie leży problem. Jaka była to operacja, jakie tkanki zostały naruszone i czy istnieje jakieś uszkodzenie bądź ucisk na tkankę nerwową bądź naczynia krwionośne w okolicy operowanej. Wiele zależy od aktualnych objawów, jeśli są to objawy podobne bądź takie same jak przez operacją to szanse na uwolnienie od bólu maleją.
Oczywiście! Po każdej operacji bardzo ważna jest odpowiednio przeprowadzona rehabilitacja. Prawidłowo przeprowadzona pozwala w większości przypadków na całkowite odstawienie leków przeciwbólowych i ponowne cieszenie się życiem bez bólu.
Zapraszam do Centrum Ruchu i Terapii BODYWORK na ul. kajki 14 w Poznaniu. Dokładny wywiad i badanie pozwoli nam określić plan dojścia do celu.

Pozdrawiam
Fizjoterapeuta Artur Kossowski
Witam

Proszę znaleźć do mnie kontakt w internecie i zadzwonić. Tak będzie najlepiej.
Witam. Sama informacja o operacji jest niewystarczająca abym mógł coś więcej powiedzieć. Często ból po operacji związany jest z obkurczeniem tkanek w okolicy cięć, zrostami, ograniczeniem ruchomości itd. w celu konsultacji proszę kontaktować się ze mną telefonicznie. Niestety na tym portalu nie mogę podawać danych kontaktowych ale łatwo znaleźć je poprzez wyszukiwarke
Nie wiem o który gabinet chodzi w Olsztynie czy w Ostródzie. Poproszę o kontakt telefoniczny.
Witam serdecznie.

Odnośnie pytania - na pewno potrzeba więcej informacji, żeby odpowiedzieć na wyżej zadane pytanie, natomiast operowany kręgosłup bez wątpienia wymaga konsultacji fizjoterapeutycznej.
W najbliższych dniach uruchomiony zostanie kalendarz wizyt, wtedy prosimy o wybranie konkretnego terminu.
Pozdrawiam, Paweł Bogucki.
Wszystko zależy od pierwotnej przyczyny dolegliwości i czy została ona usunięta podczas operacji, ponieważ nie zawsze bezpośrednią przyczyną bólu jest przepuklina krążka międzykręgowego. Na dolegliwości bólowe może wpłynąć napięcie mięśni i więzadeł, ograniczona ruchomości lub niestabilność stawów oraz nieprawidłowe wzorce poruszania się. Pracując odpowiednio nad tymi elementami po operacji możemy wpłynąć na dolegliwości bólowe. Do tego konieczna jest indywidualna ocena Pana/Pani stanu przez wywiad i badanie fizjoterapeutyczna. Szczegółowe informacje jestem w stanie podać tylko po badaniu więc proszę o kontakt pod nr gabinetu Krakowskiej Fabryki Zdrowia w celu ustalenia terminu wizyty. Pozdrawiam
Polecam kontakt z odpowiednim specjalistą, rehabilitant noworodków raczej tu nie pomoże
Tak można, jeśli operacja była udana. Ból prawdopodobnie jest pochodzenia m.in mieśniowo-powięziowego, ból może wynikać z blizny po operacyjne lub zaburzenia czucia głębokiego. Wszystkie te zaburzenia są do naprawienia i rehabilitacja przynosi zdecydowaną poprawę.

W razie pytań pozostaje do dyspozycji.

Anna Wójcik-Hirsz
Witam. Nie jest łatwo odpowiedzieć na postawione pytanie bez wiedzy dotyczącej jaka to była operacja, z jakiego powodu, jakie były i są wyniki. Bez badania palpacyjnego i testami klinicznymi nie jestem w stanie zdiagnozować skali problemu. Proszę o umówienie się na wizytę. Po niej będę mógł powiedzieć więcej co jestem w stanie zaoferować i zobaczymy po ewentualnym przyjęciu mojego planu rehabilitacji jakie uda się uzyskać efekty. Kontakt do mnie znajduje się na stronie //luksmasaz.pl Pozdrawiam Łukasz Skrzypkowski
Witam, by odpowiedzieć na to pytanie niezbędne jest badanie. Zapraszam na wizytę, wolne terminy są w kalendarzu na profilu, przez który można się też zapisać. Pozdrawiam
Proszę o kontakt telefoniczny - będzie łatwiej ustalić termin wizyty. Pozdrawiam
Dzień dobry, efekty rehabilitacji po operacji kręgosłupa zależą od bardzo wielu czynników. Zapraszam do kontaktu w celu umówienia wizyty gdzie po wywiadzie, badaniu i po obejrzeniu dokumentacji i badań które Pan na pewno posiada w związku z przeprowadzona operacja będę mógł udzielić więcej szczegółów i zaplanować program rehabilitacji. Pozdrawiam Mateusz Goczał.
Witam jeśli chodzi o termin może to być czwartek 29 grudnia na godzinke 17. Proszę o potwierdzenie
Dzień dobry. Zapraszam na wizytę 19 grudnia o 17:30. Z racji występowania opóźnień w publikacji pytań, potwierdzeniem aktualności tematu będzie zarezerwowanie terminu w kalendarzu. Pozdrawiam.
Dzień dobry,
Każdy problem w obrębie kręgosłupa wymaga indywidualnej oceny na wizycie dlatego ciężko cokolwiek zakładać przez internet. Na wizycie, podczas wywiadu powinniśmy dowiedzieć się kiedy w ogóle była operacja, jaką strukturę operowali, jaki był rezultat operacji itp. Proponuję konsultację z dobrym neurologiem i fizjoterapeutą.
pozdrawiam
Jarosław Stanosz
Witam. Jeżeli jest Pan/Pani z rejonu Gniezna lub okolic adres jest w zakładce mojego profilu. Zapraszam
Witam. Mam wolny termin 28 grudnia o 13. Proszę o potwierdzenie terminu wizyty. Pozdrawiam, KZ.
Dzien dobry, aby to ocenić potrzebnych jest wiecej informacji. Natomiast w pewnych przypadkach jest to możliwe. Proszę o zapis poprzez kalendarz na portalu, w okresie po świątecznym. Pozdrawiam Serdecznie !
Najlepiej proszę dzwonić, możliwe jeszcze w tym tygodniu ( czwartek lub piątek). Pozdrawiam
Witam, musiałbym zapoznać się szerzej z Pańską dokumentacją medyczną. Zapraszam w przyszły wtorek na godzinę 12.00
Witam,
Wszystko jest zależne od tego jaka to była operacja i jaki jest obecny stan funkcjonalny pacjenta. W celu umówienia wizyty można sie ze mną skontaktowac pod nr telefonu, ktory znajduje się na stronie internetowej saba-medu.
Witam.
Utrzymujący się ból po operacji kręgosłupa jest bardzo częstą dolegliwością. Ból może powodować blizna pooperacyjna która "ściągając" tkanki prowadzi do zmożonego napięcia. Często blizna jest tak głęboka ze zaburza ruchomość niektórych segmentów kręgosłupa. Aby porodzić sobie z tym problemem wykonuję się terapie manualną mająca na celu rozluźnienie blizny, oraz neuromobilizacje aby uwolnić nerw w miejscach gdzie jest przez bliznę "uwięziony".
Utrzymujący się ból po operacji może świadczyć również o tym ze operacja nie załatwiła problemu i być może ból nie jest spowodowany zmianami które wyszły w badaniu obrazowym.
Aby kompleksowo wyleczyć kręgosłup należy przeprowadzić badanie funkcjonale w gabinecie terapeuty określić przyczynę dolegliwości bólowych zastosować odpowiednie leczenie manualne oraz dobrać indywidualne ćwiczenia dla pacjenta do wykonywania w domu.

Pozdrawiam
mgr Piotr Baj
Proszę zabrać ze sobą całą dokumentację przed i po operacyjną i zapraszam na konsultację.
Sugeruję wizytę: - 80 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Proszę o wybranie dogodnego dla siebie terminu zgodnie z grafikiem, jakim dysponuję na portalu. Pozdrawiam
Nie da się odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie, nie wiadomo jaka to była operacja i jak wygląda Pani stan kliniczny
Witam proszę mi powiedzieć coś więcej na ten temat jaka to była operacja co było robione. Od 15 lutego rusza mój kalendarz wizyt proszę wtedy wpisać dogodny termin. Pozdrawiam mgr Mateusz Perek
Witam
Na to pytanie można odpowiedzieć po głębszej konsultacji. Jaka była to operacja ? Jaki jest teraźniejszy stan kręgosłupa? Zapraszam na wizytę.
Sugeruję wizytę: - 110 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dobry wieczór,

czy była to operacja właśnie na kręgosłupie, czy też nie? To jest o tyle istotne, że rehabilitacja w przypadku zabiegów na kręgosłupie, jest jak najbardziej wskazana i od niej zależy powrót do całkowitej sprawności, a kolejno działanie prewencyjne, że ponownie nie wystąpią problemy bólowe.

Oczywiście do dokładnej analizy Pani przypadku potrzebne są szczegóły odnośnie zabiegu, wyniki które wskazałyby co konkretnie wywołuje ból i umożliwiłyby szczegółową diagnozę, potrzebną do skutecznego działania.

Jeśli jest Pani zainteresowana konsultacją telefoniczną bądź mailową, zachęcam do kontaktu z mojej strony internetowej www. physioart.pl

Pozdrawiam serdecznie
Przemysław Jeziorski
Rehabilitacja pooperacyjna jest wręcz wskazana. Został usunięty problem strukturalny ale widocznie ciągle został problem funkcjonalny, który należy zdiagnozować i poddać terapii. Terminarz wizyt jest na stronie głównej mojego profilu.
Sugeruję wizytę: - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Szanowna/y Pani/e,
na wstępie chciałbym zaznaczyć i uczulić wszystkie inne osoby cierpiące na bóle kręgosłupa, że OPERACJA NIE JEST "LEKIEM NA CAŁE ZŁO". Dolegliwości bólowe wcale nie zawsze zostaną zlikwidowane a ryzyko powikłań zawsze istnieje.
"Czy można zrehabilitować kręgosłup po operacji (...)?" Owszem, można a nawet TRZEBA! Nie ma Pan/-i innego wyjścia.
Efekty rehabilitacji uzależnione są od aktualnego stanu zdrowia, wybranej metody zabiegu operacyjnego itd.

Zapraszam na konsultację i dobór indywidualnego programu rehabilitacji. Dostępne terminy widoczne są w kalendarzu wizyt na moim profilu.

Pozdrawiam,
Marcin Ciesielski
medi-fit.pl
Wizytę można umówić on-line lub telefonicznie. Proszę o wybranie dogodnego dla siebie terminu.
Witam, widzę że zadał pan/pani pytanie kilkudziesięciu fizjoterapeutom, osteopatom. Poleciłbym sprecyzować osoby do których kieruje się pytanie lub chociaż miasto.
Jaki rodzaj jest tego bólu? I której części on dotyczy? Czy jest to powyżej, poniżej lub czy w miejscu zabiegu.Może się zdarzyć tak że problemy dotyczą też innych odcinków. I jakiego rodzaju operacja to była i czego dotyczyła? Pytań po tego typu pytaniach pojawia się jeszcze więcej. Na pewno ktoś będzie wstanie pomóc.
Sugeruję wizytę: - 80 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Jeśli chodzi o konsultację proszę zapisać się na dogodny termin w kalendarzu znanylekarz.pl, albo zadzwonić. Mój numer można znaleźć w internecie w wyszukiwarce. Pozdrawiam, Janusz Marchewka.
Witam
Zapraszam w przyszłą sobotę 25.03.2017 na godzinę 11.00.
Proszę o podanie w odpowiedzi dane: Imię, Nazwisko, tel kontaktowy.
Na wizytę proszę zabrać dokumentację medyczną
Pozdrawiam
Witam serdecznie,

Ból po operacji kręgosłupa nie jest nowością. Każda operacja wiąże się z powikłaniami oraz z późniejszymi efektami zabiegu operacyjnego.
Stany pooperacyjne to jak najbardziej wskazanie do zabiegów manualnych. Nie możemy godzić się z bólem.
Proszę umówić się na wizytę używając kalendarza online.
Zapraszam na wizytę w gabinecie w Warszawie.

Z poważaniem
mgr Mateusz Szelągowski
HEALTHCLINIC.PL
Sugeruję wizytę: - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.