Czy można zniwelować zawroty głowy po porażeniu nerwu twarzowego Bella ?

2 odpowiedzi
Witam
Moja żona miała porażenie nerwu twarzowego w marcu w 2016 roku w wieku 35 lat , nie trafiliśmy jeszcze na lekarza który by nam pomógł.
Z racji tego, że minął rok sprawność wróciła po wielu wizytach u fizjoterapeutów po wielu akupunkturach to i tak występują silne zawroty głowy, zacisk w okolicach gardła.
Chciałbym wiedzieć czy jest ktoś w stanie sprostać i częściowo chociaż zniwelować te silne zawroty głowy ? Żona nie bierze żadnych leków .
Wszystkie badania które miała robione od rezonansów tomografii wychodziły prawidłowo.
Będę wdzięczny za odpowiedź
Pozdrawiam
Konsultacja neurologiczna, z wynikami badań! z wynikami badań!
Pozdrawiam i zapraszam

Dzień dobry.
Nie można pacjenta leczyć przez internet na podstawie kilku mało charakterystycznych pojęć. Zawroty głowy mają rożny charakter, czas trwania, okoliczności występowania, czynniki prowokujące itd.
Rozpoznanie i leczenie ustala się na podstawie dokładnej znajomości objawów i wyniku badania pacjenta.