Czy leczy pan zęby pod narkozą??

11 odpowiedzi
czy leczy pan pod pełną narkozą zęby??? Strasznie sie boje mam uraz i szukam leczenia pod narkozą. Za każdym razem u dentysty mdleje to jest pewnie od stachu....
NIe leczę zębów zachowawczo. Zajmuję się tylko protetyką i wszczepiam implanty

Witam, niestety w chwili obecnej jeszcze nie. Strach nie jest dobrym doradcą , proponuję jednak pomyśleć o standardowym leczeniu ponieważ mimo wszystko narkoza jest obciążeniem dla organzimu.
Oczywiście od kilku lat współpracuję z anestezjologiem, bo wielu pacjentów ma dentofobię (lęk przez leczeniem stomatologicznym). Najbliższe takie zabiegi będą się odbywać jutro od godziny 9.00 gdyby miała Pani ochotę zobaczyć jak to przebiega a przede wszystkim porozmawiać z anestezjologiem - zapraszam! (Medipark, ul. Obrzeżna 5).
Witam! NIestety w Policach nie prowadzimy leczenia w narkozie, ale polecam spróbować umówić się na wizytę. Bardzo wielu pacjentów, którzy boją się dentysty z powodu urazu z przeszłości, chętnie wraca na wizyty do gabinetu i przestaje się bać :) Narkoza jest ostatecznością i szczerze polecam spróbować chociaż jeszcze raz przed podjęciem tak dużego kroku.
pozdrawiam
Niestety nie prowadzę leczenia w znieczuleniu ogólnym, zapraszam jednak na wizytę, spróbujemy znaleźć inne, mniej inwazyjne rozwiązanie Pana problemu. Pozdrawiam!
Dobry wieczór. Jest wiele sposobów, aby poradzić sobie z dentofobią - leczenie w znieczuleniu ogólnym jest jednym z możliwości, aczkolwiek pozostawiłbym to jako ostateczność (duże ryzyko powikłań, efekty uboczne). Ze stresem w gabinecie możemy poradzić sobie za pomocą premedykacji a sam zabieg wykonać w sedacji podtlenkiem azotu. Podstawą jest dobra atmosfera w gabinecie i empatia ze strony lekarza - a to możemy zapewnić w naszej placówce. Zapraszam na wizytę pierwszorazową na której wykonamy pełną diagnostykę i poznamy potrzeby lecznicze. Pozdrawiam
Nie wykonuję leczenia zębów w narkozie. Jednak, Pacjentów z lękiem przed leczeniem zębów, zapraszam na wizyty adaptacyjne. Dzięki takim wizytom jesteśmy w stanie, wspólnie z Pacjentem, przełamać strach. Pozdrawiam. :)
Witam, nie mamy możliwości leczenia pod narkozą, przymujemy pacjentów mdlejących, zazwyczaj jest to problem na kilka pierwszych wizyt, po kilku wizytach i oswojeniu się problem mija. Pozdrawiam , Agnieszka Mawromatis
Witam serdecznie. niestety nie leczymy zębów pod pełną narkozą. Do tego jest wymagana odpowiednia sala zabiegowa + anestezjolog. Natomiast omdlenia są jedynie wyrazem strachu to powinno po pewnym czasie ustać. Rozumiem, że omdlenie pojawia się podczas zastrzyku lub po zastrzyku? Są na to sposoby, można znieczulić zewnętrznie środkami leczniczymi i zastrzyku Pan nie poczuje, i wówczas powinno odbyć się bez omdlenia. Jeżeli zechce Pan spróbować to zapraszam, tylko trzeba uprzedzić o swojej przypadłości przed zabiegiem. Przyjść na luzie bez stresu. Może Pan również żarzyć wcześniej melisę syrop co dodatkowo uspokoi Pana.
Co do zabiegów pod narkoza to proszę dobrze rozeznać gdzie taki zabieg wykonać i dlaczego w danym gabinecie. Taki zabieg jest również bardzo kosztowny. Jeżeli zechce Pan do nas dotrzeć zapraszamy jeżeli będzie Pan szukał życzę powodzenia. Pozdrawiam
Dzień dobry,
Nie stosuję narkozy,natomiast znieczulenie miejscowe gwarantuje w 100% bezbolesny zabieg,więc nie ma powodu do strachu.
Oczywiście rozumiem problem pokonania strachu. Aktualnie w centrum MILEMED nie leczymy pod narkozą, ale dysponujemy metodami relaksacyjnymi dla pacjentów z objawami dentofobii. Zapraszam na wizytę konsultacyjną, postaramy się pomóc w przezwyciężeniu niepokoju i obaw przed leczeniem stomatologicznym.