Chciałabym schudnąć odżywiam sie w miare zdrowo i mimo to nie chudne. Nie mam czasu na przygotowywan

3 odpowiedzi
Chciałabym schudnąć odżywiam sie w miare zdrowo i mimo to nie chudne. Nie mam czasu na przygotowywanie kazdego posilku. Szukam dietetyka ktory ustali mi diete bez przygotowywamia posilkow. No rozumiem obiad zawsze robie wieczorem na drugi dzien. Niestety naprawde jestem bez czasu. Prosze o pomoc chodzi o miasto olsztyn.
Wiem wiem ,ze sie nie da ze cos tam ale moja kolezanka z gdyni wlasnie chudnie na takiej diecie wiekszosc posilkow to cos gotowego nawet bez krojenia, nie chce tego co ona bo ona ma 10 kg. Do zrzucenia a ja duuuzo wiecej
Proszę o wysłanie mi drogą mailowa swojego dzienniczka żywieniowego. Muszę go prześledzić by zobaczyć jakie zmiany mogłabym zaproponować, by były skuteczne i jednocześnie proste w przygotowaniu.
Pozdrawiam,

Witam serdecznie,
Zapraszam do kontaktu online, prześlę Pani wywiad i dzienniczek do wypełnienia i mogę zaproponować odpowiednią dietę.
Pozdrawiam
Ewa Zawidzka
Dzień dobry! Jak najbardziej rozumiem, że nie ma Pani czasu na długie gotowanie. W swojej praktyce stosuję system gotowania jedynie 1x na 2 dni – dania obiadowe, czasami też kolacyjne są przygotowywane z góry na okres 2 dni. Zdarzają mi się nawet pacjenci, którzy proszą o przepisy 3-dniowe i również jest to możliwe do zrealizowania, choć należy pamiętać, że im danie świeższe, tym zawiera więcej witamin i składników mineralnych. Z dań śniadaniowych/ przekąsek również można wybrać takie, które nie wymagają długiego spędzania czasu w kuchni. Ważne jest również to, aby dieta nie składała się z tzw. „wymyślnych składników”, aby wszystkie produkty były dostępne w hipermarkecie. Zapraszam na wizytę on-line w celu ustalenia odpowiedniego jadłospisu. Pozdrawiam serdecznie, Magdalena Oleś
Sugeruję wizytę: Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta) - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.