Ból po lewej stronie

5 odpowiedzi
Witam, jestem młoda osobą, mam nieregularne miesiączki cykle wynoszą ponad 30 dni czasami nawet 44,45 dni. Od jakiegoś czasu odczuwam ból z lewej strony brzucha (przeważnie gdy leże na lewym boku) pojawia się on w połowie cyklu i przed okresem i trwa kilkanaście dni. Czy może mieć to związek z problemami ginekologicznymi ?
oczywiście że tak, wymagana jest wizyta u ginekologa i ewentualne leczenie

Witam
Nieregularne miesiączki i bóle w ok.okołoowulacyjnej i w II fazie cyklu mogą być ze sobą związane i stanowią nieprawidłowość , którą należy zdiagnozować i leczyć.Ma to na pewno związek z problemami ginekologicznymi
pozdrawiam
Witam
Jak najbardziej,mogą to być problemy ginekologiczne.
Konieczne jest badanie,łącznie z USG
Pozdrawiam
Jeżeli ból jest w środku cyklu może być to ból owulacyjny. Trzeba zrobić USG przezpochwowe.
Tego typu dolegliwości mogą być przejawem płodności / owulacja! / , ale też niestety skutkiem guzów przydatków . Do wyjaśnienia na wizycie . Pozdrawiam !