Bardzo proszę o pomoc. Od prawie 10 lat borykam się z grzybicami Candida albicans: pochwy, skory mie

2 odpowiedzi
Bardzo proszę o pomoc. Od prawie 10 lat borykam się z grzybicami Candida albicans: pochwy, skory miejsc intymnych, pachwin wraz z objawami grzybicy jelit. Od ostatniego pół roku kiedy byłam zmuszona prze około miesiąc brać antybiotyki nie mogę wyleczyć się zupełnie grzybicy. Na wymazie z pochwy, cewki moczowej i moczu wyszedł grzyb Candida glabrata wrażliwy jedynie na 5-fluorocytozyne i średnio wrażliwy na nizoral, nystatyna i mikonazol. Byłam na konsultacji u kilku lekarzy, otrzymałam tygodniowa kuracje flukonazolem, orungalem, nystatyne i pimafucort. Takie leczenie przeszłam trzy razy gdyż po kilku dniach objawy pojawiały się znów- ulgę przynosił jedynie pimafucort i nystatyna wiec takie kuracje musiałam przechodzić prawie co miesiąc.

Pytanie czy jest jakiś sposób aby pozbyć się tego grzyba?? Czy jest specjalista w Warszawie do którego mogłabym sie udać w tej sprawie? Nie mam już sił chodzic do przypadkowych lekarzy i otrzymywać ten sam zestaw leków który pomoże tylko na chwile...
Dodatkowo jestem na diecie ketogenicznej już ok. miesiąc i efektów nadała brak. Bardzo proszę o pomoc.
Leczenie trwa rok

Zajmuje się takimi przypadkami. Mysle że będę mógł Pani pomóc. Musialaby Pani przyjechac z partnerem seksualnym i pełną dokumentacją oraz nastawić się na koszt okolo tysiąc dwieście zl za różne badania, które będziemy musieli wykonać.