Bardzo duża próchnica

8 odpowiedzi
Witam. Mam zęby w opłakanym stanie, 90% z nich jest do leczenia, widoczną próchnicę mam nawet w jedynkach ale wstyd jest większy. Od lat nie byłam u stomatologa bo najpierw panicznie się bałam a teraz do tego dołączył ogromny wstyd, boję się że dentysta mnie zwyczajnie wyśmieje.. Co robić w mojej sytuacji? Gdzie w moim mieście znajdę dentystę który temu podoła?? Pozdrawiam
Dzien dobry Proszę sie nie bać i iść do lekarza i zacząc leczyć zęby .Nikt pani nie wyśmieje ,lekarz jest po to aby pani pomóc .Pozdrawiam Izabela Grabowska

Dzień dobry
Im dłużej będzie Pani zwlekała tym sytuacja w jamie ustnej będzie się pogarszać. Proponuję jak najprędzej zgłosić się do lekarza stomatologa , który z pewnością Pani pomoże.
Witam. Próchnica jest choroba infekcyjne i bakteryjna. Nie powinnismy sie wstydzić choroby a tym bardziej myśleć ze lekarz "mnie wyśmieje ". Jesteśmy po to by radzić sobie z takimi problemami jak i prowadzić instruktaż higieny jamy ustnej by zapobiec w przyszłości tego typu problemom. Czas odgrywa tu znacząca role. Im szybciej sie pani zgłosi do dentysty tym szybciej będzie można wdrożyć plan leczenia i zachować jak największa ilość zębów żywych. Stomatologia jest bardzo rozwinięta i jestem przekonana ze i z Pani problemami poradzimy sobie bez problemu. Zapraszam na wizytę i pozdrawiam
Witam
Zapraszam do gabinetu, zobaczymy co da się zrobić. Nie mogła Pani lepiej trafić. Pomoc innym to dla Nas przyjemność, W naszym gabinecie staramy się aby każdy czuł się dobrze i komfortowo oraz absolutnie nie czuł wstydu!! Mam nadzieje, że przekona się Pani o tym, że każdy może mieć piękny uśmiech. pozdrawiam
Witam Panią,
Zdaję sobie sprawę, że podjęcie leczenia jest trudne...jednak mogę zapewnić, że jeśli zdobędzie się Pani na ten krok reszta będzie już dużo łatwiejsza. Mam doświadczenie w leczeniu pacjentów z dentofobią, z licznymi ubytkami, próchnicą - zapraszam do gabinetu do Gdańska - wspólnie damy radę!
Witam! Zapraszam na wizytę. Nikt nie będzie się z Pani śmiał.
Pozdrawiam
Joanna Ziółkowska
w olsztynie to wiadomo do kogo:)) ale w płocku trochę trudno ,ale pracuje tam jeden mój kolega dr pawlak jarosław prosze go namierzyc przez siec i można powołać się na mnie i bez problemów zrobi wszystko jak należy pozdrawiam rojekdental.pl
Proszę się nie obawiać,dentyści są przyzwyczajeni do widoku różnych zębów,na pewno nikt Pani nie wyśmieje,a pewnie nawet się ucieszy że będzie miał co robić.Szkoda że nie mieszka Pani w Krakowie,pozdrawiam