Bardzo chce umrzeć nie widzę swojej przyszłości. Mam 39 lat żonaty, córka 6 lat. Choruje na depres

2 odpowiedzi
Bardzo chce umrzeć nie widzę swojej przyszłości.
Mam 39 lat żonaty, córka 6 lat. Choruje na depresję od co najmniej 4 lat o czym się niedawno dowiedziałem. Moje pierwsze myśli samobójcze pojawiły się w wieku 12 lat kiedy zakochałem się w nieżyjącej dziewczynie. Od tamtej pory moje życie to tylko istnienie. Jako ukryty narcyz o czym dowiedziałem się niedawno zniszczyłem życie mojej żony która mnie już nie kocha. Chodzę na terapię ale nic to nie daje staram się torpedować wszelkie przejawy mojej osobowości mam ogromne wyrzuty sumienia, których nie mogę się pozbyć. Jestem na lekach które też nie pomagają w ustabilizowaniu nastroju. Nie mam żadnej rodziny, wszyscy się ode mnie odsunęli nawet teściowa. Czuję się jak potwór chce wynagrodzić żonie te 12 lat, kocham ją ale ona mnie już nie, nic do mnie nie czuje. Jestem osamotniony, smutny, pawie codziennie płacze w samotności mam za sobą 2 próby samobójcze. Przeklinam się za to że przedłużacz na którym się powiesiłem pękł pod moim ciężarem. Jestem ciężarem dla wszystkich nie ma dla mnie już żadnego ratunku. Jestem potrzebny tylko żeby płacić rachunki. Brak wsparcia mnie wykańcza psychicznie jestem wrakiem, nie mam siły. Brak dotyku, bliskości, intymności zabija mnie codziennie. Żyje na sile. Postanowiłem że tym razem się zabije skutecznie. Nie mogę się uwolnić od negatywnych myśli. Muszę zabić ten twór który nigdy nie powinien zaistniec. Codziennie rano przeklinam swoje ciało że jeszcze działa przeklinam dzień w którym otworzyłem oczy po raz pierwszy. Nie mogę już wytrzymać bycia niekochanym przez całe życie. Jestem bezwartościowy a moje ciało warte tyle ile warte są moje narządy. Jeszcze nie wiem kiedy to zrobię ale wiem już jak i gdzie. Zjem pestki moreli i się powieszę. Kupiłem już linę. Jeżeli jest jeszcze jakaś szansa to chciałbym wiedzieć, nawet mam sny w których dzgam się w serce. Błagam co się dzieje.
Dzień dobry,
przy tak nasilonych myślach samobójczych konieczna jest natychmiastowa pomoc lekarska. Proszę nie zwlekać tylko natychmiast umówić się do lekarza psychiatry, a jeżeli nie będzie wolnych terminów - zgłosić się do najbliższego szpitala z oddziałem psychiatrycznym.
Takich myśli nie wolno lekceważyć. Ma Pan po co żyć i jest Pan wartościową istotą ludzką. Proszę uwierzyć - z depresją da się skutecznie walczyć i Pana życie może odzyskać blask, a Pan szczęście.
Proszę o siebie zawalczyć i sięgnąć po pomoc.

Szanowny Panie!
Jestem bardzo poruszony Pana wypowiedzią i cierpieniem, jakie z niej płynie, ale jeśli napisał Pan ten post, to liczy Pan, że pomoc może przyjść i że jest nadzieja. Tak to prawda jest pomoc i jest nadzieja. Proszę skonsultować się pilnie z lekarzem psychiatrą. Następnie zapewne otrzyma Pan sugestie podjęcia psychoterapii, która wskaże Panu drogi oraz wprowadzi w skuteczne metody poprawiające Pana relacje z innymi oraz z sobą samym. Ma Pan żonę, ma Pan małą córeczkę . Bardzo proszę się nie poddawać i wierzyć, że jest wyjście z sytuacji, w której Pan się znalazł.. Nie jest Pan sam, wokół są specjaliści, którzy mogą Panu pomóc. Proszę skorzystać. To ważne. Życie jest bezcenne, każde życie. Jestem z Panem.