badanie mikroskopijne

2 odpowiedzi
Dzien Dobry.

Ja pisze do pani z takim zapytaniem, moj dentysta powiedzial mi ze musze wykonac leczenie kanalowe pod mikroskopem, poniewaz jeden zab chociaz byl juz wczesniej leczony kanalowo, nie jest to dobrze wykonany zabieg (gorna 5 po lewej stronie), a kolejny to gorna 6 po tej samej stronie, duzy ubytek i nie leczony wczesniej kanalowo. Moj dentysta nie zajmuje sie takim leczeniem. Chcialabym sie dowiedziec ile takie leczenie kosztuje i czy mozliwe jest wykonanie go w przeciagu 2-3 dni. Obecnie przyjmuje antybiotyk ,poniewaz przechodze infekcje, myslalam o przyjezdzie do Polski w pazdzierniku badz listopadzie w zaleznosci od grafiku na Uniwersytecie i wykonaniu tego zabiegu, ale nie mam za duzo czasu wolnego.
Z gory dziekuje za odpowiedz.
Witam!
Ja nie zajmuję się leczeniem pod mikroskopem, jednak w gabinecie HappySmile jest specjalistka tym się zajmująca, lek. dent. Daria Czyżewska. Najlepiej proszę zadzwonić do gabinetu i ustalić z nią szczegóły.
Pozdrawiam!:-)

Witam Panią,
ponowne leczenie kanałowe (tzw.reendo) może być wykonane z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego. Jeżeli pozwolą na to warunki, takie leczenie może ograniczyć się do pojedynczej wizyty. Koszt powtórnego leczenia kanałowego piątki to ok. 500-600 zł. Po ponownym przeleczeniu zęba trzeba będzie zdecydować również o wypełnieniu. I tu dostępne są różne opcje kosztowe. O szczegółach zdecyduje Pani wspólnie z dentystą.
Zapraszam do NeoDentis.