Przemysław Zajączkowski

Ginekolog

10 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Własnie dzis wrocilam z wizyty od Pana Doktora. Od dawna szukałam lekarza ktory bylby tak kompetentny i mily jednoczesnie. Serdecznie polecam pana doktora! Jego podejście oraz diagnozę. Wizyta była przyjemna i profesjonalna. Badanie USG - po prostu niesamowicie dokladne.

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Własnie dzis wrocilam z wizyty od Pana Doktora. Od dawna szukałam lekarza ktory bylby tak kompetentny i mily jednoczesnie. Serdecznie polecam pana doktora! Jego podejście oraz diagnozę. Wizyta była przyjemna i profesjonalna. Badanie USG - po prostu niesamowicie dokladne.

  • Nie zgadzam się z tymi wszystkimi dobrymi opiniami o tym lekarzu. Moim zdaniem, bardzo mało interesuje się pacjentem. Na wizytach prywatnych, też nie ma rewelacji, bagatelizuje poważne obawy pacjenta, co moim zdaniem go dyskwalifikuje.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Szczerze polecam! Pan Doktor prawdziwie dba o pacjentkę, nie bagatelizuje żadnych, nawet najdrobniejszych dolegliwości. W 15 tygodniu ciąży zgłosiłam w czasie wizyty, że zdarza mi się czuć słabo i miewam omdlenia (chociaż wiedziałam, że może to być typowy objaw) - reakcja Doktora była natychmiastowa. Na drugi dzień w szpitalu pod opieką Doktora prewencyjnie wykonano wszystkie możliwe badania czynności serca i jakości krwi. Sądząc po reakcjach i komentarzach innych lekarzy, którzy w tym czasie pojawiali się na oddziale mogę śmiało stwierdzić, że żaden z nich nie przejmuje się tak zdrowiem pacjentki jak dr. Zajączkowski. W czasie wizyt prywatnych, np. przy badaniu USG widać u Doktora pełne zaangażowanie i pewien, bardzo pozytywny rodzaj fascynacji wykonywaną pracą. Doktor dba o dobrą atmosferę, nie tworzy niepotrzebnego dystansu. Nie działa rutynowo. Nie "wyłącza się" w czasie wizyty. Pozostaje w kontakcie z badaną, opowiadając co widzi na ekranie USG w sposób przystępny nawet dla laików. Nie jest wyniosły. Potrafi łączyć bezpośredniość i zwyczajną szczerość z grzecznością i delikatnością. Odpowiada na wszystkie pytania. Dysponuje porządnym sprzętem w prywatnym gabinecie. Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru i jeszcze raz szczerze polecam wszystkim niezdecydowanym kobietom usługi tego lekarza.

  • bardzo dobry, kompetentny lekarz, prowadził moją ciążę. zleca wszystkie niezbędne i ważne badania, bardzo dokładnie robi usg (i przy tym wszystko wyjaśnia, opisuje), miałam wrażenie, że moją chorobą (która mogła mieć wpływ na ciążę) przejmował się bardziej niż mój lekarz specjalista w tej dziedzinie. do tego jest bardzo sympatyczny, uśmiechnięty, kontaktowy. nigdy nie czułam się załatwiana taśmowo, poświęcał mi tyle czasu, ile potrzebowałam, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. i co najważniejsze zapewnił mi wspaniałą opiekę okołoporodową, choć wcale nie musiał - inne pacjentki zazdrościły mi takiego zainteresowania ze strony lekarza prowadzącego. zdecydowanie polecam!

  • Bardzo ludzki lekarz- przyjechałam do szpitala, ponieważ w 9 miesiącu ciąży niepokoiłam się jakąś wysypką w okolicy łonowej- bałam się, że to opryszczka. Na moją prośbę zbadał mnie na oddziale i uspokoił. W nocy tego samego dnia wróciłam na oddział ze skurczami porodowymi. Położna stwierdziła rozwarcei na 1,5 palca i dodała, że niepotrzebnie przyjechałam. Wkrótce przyszedł pan doktor. Była 3 nad ranem. Na moje przeprosiny, że tak wcześnie przyjechałam i niepotrzebnie zawracam głowę położnej i jemu odpowiedział 'Bardzo dobrze, że pani przyjechała'. Zlecił niezbędne procedury. Urodziłam za parę godzin. Był bardzo miły. Inny lekarz ( ten, który na ładny- jak to określają pacjentki- gabinet prywatny), do którego chodziłam przez 9 miesięcy prywatnie i zostawiłam u niego dużo, dużo pieniędzy nie okazał mi praktycznie wcale zainteresowania kiedy pojawił się na obchodzie...

  • witam
   w koncu lekarz do rany przylożyć :)
   panie doktorze oby koledzy nie dali rady pana zmienic jak oni sami (chociaz nic do reszty nie mam.) prosze zostac takim jak pan jest
   szczerze polecam nie tylko mlodym dziewczynom...moze w koncu dziewczyny nie bedą się meczyc w nisku a wybiora stalową:)

  • Niesamowity lekarz. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam. Ogromnie pomógł mi szczerą rozmową ze mną. Mądry lekarz. Bardzo komunikatywny i naturalny. Polecam.

  • Bardzo fajny lekarz. Prowadził moją ciąże. Polecam przyszłym mamom. To łebski facet i dobry operator- z taką opinia sie spotkałam i ja potwierdzam.Pozdrawiam.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  • Polecam wszystkim. Za radą koleżanki prowadził moją ciąże. Cięcie cesarskie po prostu piękne- blizna prakrycznie niewidoczna. Zawsze mogłam na niego liczyć. Słyszałam, że jest świetnym specjalistą w USG- chociaż troche drogo- 80 zł, ale warto bo wszystko co mówił sie sprawdziło.

  • Lekarz godny polecenia- konkretny i wszechstronny. Chodziłam prywatnie z polecenia i jestem 100% zadowolona- cięcie cesarskie bez najmniejszych komplikacji. Ceniony diagnosta USG, tyle,że badanie troche drogie- 80 zł. Koleżance wykrył wadę nerki płodu i chyba dzieki niemu jej dziecko żyje. Z czystym sumieniem polecam.

  Jesteś tym lekarzem?

  131

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.