Adresy i cenniki

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz chirurg urolog. Przeprowadził u mnie długą i skomplikowaną operację onkologiczną układu moczowego. Pan doktor uchodzi w oczach pacjentów (nie tylko moich) za wirtuoza chirurgii. Do tego bardzo sympatyczny człowiek, choć czasami mógłby w bardziej zawoalowany sposób przedstawiać metody leczenia, ale to nie jest najważniejsze. Jeśli ktoś ma poważne problemy natury onkologicznej z układem moczowym gorąco polecam Pana doktora Szostka.

 • bardzo dobry

  Naprawdę dobry lekarz który szuka przyczyny nie tylko w ciele ale i w umyśle pacjenta. Słucha i leczy. Polecam

 • dobry

  Świetny lekarz. Taki z powołania z pasja.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • bardzo dobry

  Bardzo kulturalny lekarz, który odnosi się do pacjenta jak do człowieka. Najważniejsze jednak, że słucha, bada i leczy! Pan doktor niewątpliwie zna się na tym co robi i ogrom posiadanej wiedzy wykorzystuje w praktyce z pożytkiem dla pacjenta. Bardzo cieszę się, że trafiłem do dr Szostka. Żałuję tylko, że tak późno

 • bardzo dobry

  Bardzo rzeczowe podejście do pacjenta. Gruntowne przygotowanie i doświadczenie. Ciągła praktyka zawodowa w szpitalu i przychodni. Nie obciąża pacjenta zbędnymi lekami które przez innych lekarzy (poprzez działanie na ślepo) stosowane są na tak zwany wszelki wypadek, a obciążają niepotrzebnie inne narządy organizmu. S.P.

 • bardzo dobry

  pacjent