Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka
12 201.....

Konsultacja fizjoterapeutyczna • 160 zł

Leczenie osteopatyczne • 160 zł

Osteopatia • 160 zł +1 więcej

Rehabilitacja • 160 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Osteopata, fizjoterapeuta - absolwent CM UJ oraz Sutherland College of Osteopathic Medicine. Jeden z trzech nauczycieli Metody Stecco Fascial Manip...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum, magister fizjoterapii
 • Sutherland College of Osteopathic Medicine (Burxelles-Warszawa)
 • Stecco FM Instytute - Trainee Teacher (Padwa, IT)
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Hiszpański, Francuski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja fizjoterapeutyczna


Rogatka 1, Kraków

160 zł

KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

Pozostałe usługi

Leczenie osteopatyczne


Rogatka 1, Kraków

160 zł

KINESIA Osteopatia Fizjoterapia


Osteopatia


Rogatka 1, Kraków

160 zł

KINESIA Osteopatia Fizjoterapia


Rehabilitacja


Rogatka 1, Kraków

160 zł

KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: KINESIA Osteopatia Fizjoterapia Leczenie osteopatyczne

polecam, pan Przemysław całościowo podchodzi do pacjenta, posiada dużą wiedzę, wizyta profesjonalna.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KINESIA Osteopatia Fizjoterapia złamanie

Miałem wypadek na rowerze, skończył się złamaniem obu rąk i palca. W szpitalu całego mnie unieruchomili na około 5 tygodni. Po tym czasie przewidywano rehabilitację nie wiadomo jak długą.

Dzięki Panu Przemkowi, który zobaczył mnie drugiego dnia po wypadku, od raz zaczęliśmy razem rehabilitację. Okazało się także, że unieruchomienie które miałem ze szpitala zadziałałoby odwrotnie - powodując zagrożenie dla przyszłego funkcjonowanie moich łokci.

Po 4 tygodni od wypadku, ćwicząc zgodnie z zaleceniami, wróciłem do pracy! Normalnie potrwałoby to jeszcze dalsze miesiące. Inni lekarze byli zaskoczeni, że tak szybko wracam do pełni sił.

Chciałem w tym miejscu wyrazić moją wdzięczność i polecić Pana Przemka.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

Przez całe życie nie umiałam dotknąć rękoma podłogi przy wyprostowanych nogach. W ciągu jednej wizyty to się zmieniło. Jestem w szoku! A przyszłam z bolącą szyją.... Zapisałam od razu do pana dr męża.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu oraz indywidualnego podejścia do osoby cierpiącej! Po kilku wizytach w gabinecie Pana Przemysława mogłem chodzić bez bólu.

Z całego serca polecam tego specjalistę!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: KINESIA Osteopatia Fizjoterapia leczenie osteopatyczne

Do Pana Przemka trafiłam z bardzo silnymi, utrzymującymi się przez prawie pół roku bólami głowy (czasami „tępymi”, czasami przeszywającymi - bardzo często towarzyszyły im zawroty głowy i nudności). Nie pomagały wizyty w szpitalu, u specjalistów, leki. Przez parę miesięcy ból i napięcie obejmowały całą głowę, potem przemieściły się na linię tył głowy-skroń-okolice oczu. Funkcjonowanie z dnia na dzień – w pracy, w normalnym życiu – było bardzo trudne, a pełna koncentracja na jakimkolwiek zadaniu, czynności, rozmowie – prawie niemożliwa. Każdy dzień zaczynał się z myślą, żeby czas do wieczora minął jak najszybciej, żeby można było już położyć się spać i chociaż na chwilę zapomnieć o tym, jak bardzo boli.
Pan Przemek przeprowadził ze mną bardzo szczegółowy wywiad i na jego podstawie od razu trafnie zdiagnozował przyczynę problemu. Już po pierwszej wizycie u pana Przemka ból i napięcie znacznie zmalały, po drugiej zniknęły całkowicie. Pan Przemek zawsze badał mnie bardzo dokładnie, wykazując się przy tym ogromnym spokojem, życzliwością i zrozumieniem. Polecam każdemu i bardzo serdecznie za wszystko dziękuję! :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KINESIA Osteopatia Fizjoterapia badania immunologiczne

Trafiłem do Pana Przemka z bardzo złym samopoczuciem, przemęczeniem i początkami nerwicy. Pan Przemek szybko i profesjonalnie zdiagnozował przyczyny oraz zalecił odpowiednią dietę i ćwiczenia. Do tego kilka masaży rozluźniających sprawiło, że znowu zacząłem spać głębokim snem, co bardzo przyśpieszyło proces leczenia. Tam, gdzie standardowa medycyna nie miała już możliwości pomocy, Pan Przemek znalazł wyjście z problemu. Jestem pod wrażeniem holistycznej, jak i specjalistycznej wiedzy Pana Przemka oraz trafności, z jaką potrafi znaleźć przyczynę choroby, oraz dobrać metody leczenia. Już po pierwszej wizycie poczułem dużą poprawę. Polecam każdemu.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

Jestem miłe zaskoczona pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i ogromna kultura osobista pana Przemysława. Trafiłam tutaj z uciążliwymi dolegliwościami dolnego odcinka kręgosłupa. Podeszłam do terapii raczej sceptycznie ale juz po pierwszej wizycie poczułam sie bardzo dobrze. Myślałam ze nic nie jest w stanie mi pomoc a tymczasem normalnie śpię, normalnie podróżuje, normalnie prosperuje. Czuje sie ... zdrowa.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KINESIA Osteopatia Fizjoterapia Stan po podgłowowym złamaniu kości ramiennej

Do Pana Przemka trafiłam po dwóch tygodniach od fatalnego upadku, który zakończył się złamaniem ręki. Dokładnie diagnoza brzmiała: złamanie bliższego końca kości ramiennej.
Opis badania TK to opis krajobrazu po bitwie. W barku złamałam chyba wszystko co można było złamać. Złamanie było wieloodłamowe, jego szczeliny przechodziły przez guzek mniejszy i większy, rowek międzyguzkowy. Głowa kości była zrotowana i przemieszczona. Natomiast szczęście w nieszczęściu, było to złamanie zaklinowane i bardzo mądry lekarz ortopeda zastosował leczenie zachowawcze, czyli ręka miała spoczywać w chuście.
Mimo tego, że złamanie było tak poważne i "świeże", rękę zgodnie z poleceniem ortopedy zaczęłam po tygodniu prostować. Nie muszę mówić, że ból był bardzo duży. Wystarczył tydzień trzymania ręki w chuście a mięśnie i ścięgna były już zastane plus oczywiście samo złamanie bolało. Moje prostowanie było pierwszym kroczkiem wracania do sprawności. Potrzebna i niezbędna była oczywiście pomoc dobrego specjalisty.
Tak jak wspomniałam, po dwóch tygodniach od złamania, moim ramieniem i barkiem zajął się z ogromnym zaangażowaniem Pan Przemek. Określenie "dobry specjalista" to w przypadku jego osoby niedowartościowanie. Przemek Sekuła to wysokiej klasy osteopata i fizjoterapeuta, i przy tym bardzo życzliwy i uprzejmy człowiek. Pamiętam wyraz jego twarzy jak analizował płytę z mojego TK. Trudno było wtedy wyrokować jak będzie wyglądał zakres ruchów w mojej połamanej ręce i co będzie z bólem. Mimo wszystko Pan Przemek był dobrej myśli i mnie też nastawiał do całej sytuacji pozytywnie. Widać, że miał pomysł jak postawić mnie na nogi, choć chyba powinnam napisać "na ręce":) Poza terapią manualną polecił też terapię radiofalową ukierunkowaną, z której mogłam skorzystać na miejscu w gabinecie Kinesia. Połączenie działań z zakresu osteopatii, fizjoterapii, ćwiczeń i terapii radiofalowej przyniosło efekty przekraczające oczekiwania. Sześć tygodni od tak poważnego złamania byłam w stanie prowadzić samochód a jeszcze wcześniej pisać "bez bólu" na klawiaturze. Ortopeda przy wizycie kontrolnej był i zaskoczony, i zachwycony zakresami ruchów w mojej "kontuzjowanej" ręce.
Zdolności organizmu do samoregeneracji są olbrzymie, ale trzeba umieć nimi pokierować. To, że w tak szybkim czasie odzyskałam sprawność i nie odczuwam bólu zawdzięczam Panu Przemkowi, który pomagał mojej ręce wracać do pełni sił. Dziękuję i polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KINESIA Osteopatia Fizjoterapia ból kręgosłupa lędźwiowego -kręgozmyk

Trafiłam do Pana Przemka z powodu bólu kręgosłupa lędźwiowego, kręgozmyk, po dokładnym i wnikliwym przeanalizowaniu ból i napięcie udało się wyeliminować. Jest świetnym i skutecznym fizjoterapeutą, posiada ogromną wiedzę i rzadko spotykane metody masażu w procesie leczenia. Jestem bardzo wdzięczna Panu Przemkowi i polecam każdemu. Nikt inny nie potrafił mi pomóc tak jak Pan Przemysław Sekuła. Polecam!!!!!!!!!!!!! Jadwiga Kawalec


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KINESIA Osteopatia Fizjoterapia bóle kręgosłupa

Bardzo konkretny lekarz z dużą wiedzą. Nie wiedzieliśmy że medycyna jest już tak zaawansowana. Pan Przemek dzięki temu potrafił zaradzić problemom z kręgosłupem, na które dostalibyśmy gdzie indziej po prostu jakieś lekarstawa a problem i tak pewnie by nie ustąpił


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Osteopata, fizjoterapeuta - absolwent CM UJ oraz Sutherland College of Osteopathic Medicine. Jeden z trzech nauczycieli Metody Stecco Fascial Manip...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum, magister fizjoterapii
 • Sutherland College of Osteopathic Medicine (Burxelles-Warszawa)
 • Stecco FM Instytute - Trainee Teacher (Padwa, IT)
Zobacz więcej

Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

 • Osteopatia
 • Rehabilitacja medyczna

Staże

 • Centre de Reeducation ADAPT (k/Paryża) 2008-2010
 • Prywatne Gabinety Rehabilitacji (Nime, LaRochelle, k/Nicei -FR) 2011
 • Cambridge Health Center 2012
Zobacz więcej

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Hiszpański, Francuski

Profile społecznościowe