Poproś o kalendarz wizyt

Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa w Poznaniu - Przemysław Rybczyński ! NOWOŚĆ W POLSCE !!! NOWA BARDZO SKUTECZNA METODA !!! BEZOPERACYJNE ZMNIEJSZ PRZEPUKLINĘ ... więcej

Adresy i cenniki

 • Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa w Poznaniu - Przemysław Rybczyński

  JUGOSŁOWIAŃSKA 49, Grunwald
  60-149 Poznań, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  467
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności: Gotówka

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa w Poznaniu - Przemysław Rybczyński !
NOWOŚĆ W POLSCE !!! NOWA BARDZO SKUTECZNA METODA !!! BEZOPERACYJNE ZMNIEJSZ PRZEPUKLINĘ MIĘDZYKRĘGOWĄ KRĘGOSŁUPA !!! W KAŻDYM WIEKU PRZY WIĘKSZOŚCI SKOMPLIKOWANYCH SCHORZEŃ KRĘGOSŁUPA !!! TERAPIA DEKOMPRESJI W BÓLU KRĘGOSŁUPA LĘDŹWIOWEGO W DYSKOPATII - KRĘGOZMYKU RWIE KULSZOWEJ, PIERSIOWEGO I SZYJNEGO W RWIE BARKOWEJ Z PROMIENIOWANIEM BÓLU DO RAMION, ŁOKCIA CZY DŁONI Bezoperacyjne Zmniejszanie Przepuklin Krążka Międzykręgowego Kręgosłupa Metodą Dekompresji.Terapia na stole chiropraktycznym wg. Dr. Jamesa Coxa Flexion - Traction - Distraction.W procesie tym wykorzystywana jest metoda amerykańskiego chiropraktyka doktora Jamesa Coxa. Polega na wolnym delikatnym powiększaniu przestrzeni międzykręgowych kręgosłupa na specjalistycznym łóżku chiropraktycznym do trakcji Flexion – Traction – Distraction .Powiększanie przestrzeni międzykręgowej powoduje zmiany ciśnienia w strukturze „wypadniętego dysku” zasysanie przepukliny, która przestaje naciskać na korzeń nerwowy przez co struktura zewnętrzna krążka zostaje odciążona, umożliwia to jej regenerację i powrót do poprzedniego zdrowego stanu. Konsekwencją czego jest zmniejszenie to a później ustąpienie bólu eliminując przyczyny( nacisk na nerw ) powstawania tego bólu oraz powrót do zdrowia.Na podstawie prawidłowo zrobionych zdjęć chiropraktyk dokonuje pomiarów kątów łuków odcinków kręgosłupa i rozrysowuje zaistniałe zmiany patologiczne.
Terapia chiropraktyczna dr.Piercea – „badanie geometrii kręgosłupa zdjęć RTG. Chiropraktyka metodą Pierce’a to zaawansowana terapia prowadzona na specjalnej kozetce z zapadniami „ drop-table”. Pozwala ona wykonywać wyjątkowo dokładną i bezpieczną terapię, nawet w przypadku skomplikowanych problemów odcinka szyjnego kręgosłupa i zrotowanej miednicy. Efektem jest pozbycie się bólu, przywrócenie prawidłowej ruchomości kręgów, pracy układu nerwowego, funkcji fizjologicznych oraz wyrównanie miednicy.Dzięki wrysowaniu odpowiednich łuków i linii na kliszy RTG dobrze widoczna jest przyczyna dolegliwości zablokowania odcinków kręgosłupa. Po analizie otrzymanych wyników diagnostyki RTG przystępuje do manipulacji i odblokowania segmentów kręgosłupa. Prawidłowa diagnoza stopnia zwyrodnień na podstawie zdjęć zmierzonych przez chiropraktyka specjalnymi kątomierzem ACU-ARC może pozwolić określić który segment ruchowy kręgosłupa zgodnie ze sztuką i wiedzą chiropraktyczną wymagał manipulacji.
Dogłębna analiza specjalnych (funkcyjnych) zdjęć rentgenowskich umożliwia trafne zdiagnozowanie problemów z ruchomością kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego stanowiących główną przyczynę bólu w chorobach kręgów. Metoda Pierce’a wyróżnia się bezpieczeństwem ze względu na wykorzystanie specyficznej techniki nastawienia ( bez rotacji głowy ) oraz specjalną konstrukcję kozetki wyposażoną w bezpiecznik siły manipulacji. Już pierwszy zabieg przynosi duże efekty, pozwalając organizmowi na samoregulacje oraz zmianę kantów ustawienia kręgosłupa.Przywrócenie funkcji i symetrii ciała daje znakomite wyniki w terapii bólu kręgosłupa, powoduje pożądane procesy dekompensacyjne układu ruchu i wyrównujące napięcia wewnętrzne.
Przemysław Rybczyński: chiropraktyk - terapeuta dyplomowany, specjalista terapii naturalnych i schorzeń kręgosłupa. W gabinecie znajdą Państwo pomoc: w zmniejszaniu przepuklin międzykręgowych kręgosłupa,bólu pleców i stawów, nastawieniu kręgosłupa, rwie kulszowej, dyskopatii, kręgozmyku, przepuklinie krążkowej kręgosłupa, wypadnięciu dysku, skrzywieniach kręgosłupa - skoliozach, rehabilitacji, bólach korzonków, lumbago. W ofercie : chiropraktyka Coxa, Mc Timoney-Corley’a, Pierce'a, Dorna terapia manualna, kręgarstwo, nastawienie kręgosłupa, terapie tkanek miękkich, masaże : chińskie kręgosłupa, zdrowotny, klasyczny, japoński, sportowy,. Polecam zabiegi: medycynę chińska, akupresurę, bioterapie, detoksykacje - oczyszczanie organizmu. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej chiropraktyka-poznan.pl lub pod numerem telefonu :zapraszam!

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Nie będę rozpisywać się na temat zmian, jakie w moim kręgosłupie wykazało badanie Rtg. Powiem tylko tyle, że pewnego popołudnia mój kręgosłup (zanim owo badanie zrobiłam) "zaatakował" mnie tak mocno, iż nie mogłam wykonać żadnej czynności. po prostu nie mogłam się ruszyć. Już następnego dnia pojawiłam się w gabinecie chiropraktyka p. Przemysława Rybczyńskiego. Czemu tak szybko? Dlaczego nie odwiedziłam ortopedy? Szybko, bo nie zamierzałam cierpieć; szybko, bo mam pewną orientację na temat znaczenia i efektów stosowania terapii naturalnych, szybko, bo nie widziałam sensu w aplikowaniu sobie środków przeciwbólowych, a takie zapewne zaordynował by mi lekarz ortopeda. Już po pierwszym zabiegu w gabinecie p. Przemysława poczułam ogromną ulgę, a po kolejnych ból zupełnie mnie opuścił. Mój kręgosłup wraca do zdrowia w oszałamiającym tempie!!! Myślę, że i inne czynniki wspomagające regenerację kręgosłupa i zalecane przez p. Rybczyńskiego mają tu ogromne znaczenie: codzienny chód (2-5 km) z kijami Nordic Walking, pas rehabilitacyjno-terapeutyczny, kąpiele, suplementacja. "Zadania domowe" odrabiałam solidnie i są niesamowite efekty! Dodam jeszcze, iż w rozmowie Pan Przemek jest rzeczowy i konkretny, także asertywny, a przy tym otwarty, rozmowny, z poczuciem humoru. Z całego serca mogę polecić Jego gabinet (ja zamierzam od czasu do czasu robić sobie tam "przegląd techniczny" kręgosłupa dla "świętego spokoju"). I jeszcze jedno, ostatnie zdanie dla czytających mój wpis: nie czekajcie, gdy boli, nie bierzcie tabletek przeciwbólowych, bo to nie rozwiązuje problemu. Skorzystajcie z opieki chiropraktyka. Aleksandra B. /nauczyciel/ 22.06.2016.

 • bardzo dobry

  Dzień dobry . Wizyta u pana Przemysława : indywidualne podejście do pacjenta , pozytywne nastawienie, pełen profesjonalizm . Moja diagnoza lekarska wypukliny miedzy kręgowe ,duży ból ,leczenie środki przeciwbólowe .Po wizycie u pana Przemysława i terapii ból praktycznie zanikł , zalecane ćwiczenia które zostały mi zalecone przynoszą konkretne działanie ból znika .Polecam Marcin Mikołajczyk (Norwegia)

 • bardzo dobry

  Witam-do gabinetu trafiłem na początku lipca z bólem promieniującym od biodra do stopy przy odchylaniu się do tyłu. Wg opisu tomografii komputerowej duża wypuklina krążka o wym9x20mm(....). Po kilkunastu zabiegach na łóżku Coxa - całkiem zresztą przyjemnych-obecnie nie odczuwam żadnego bólu. W moim przypadku zabiegi odbywały się średnio 2 razy w tygodniu- w chwili obecnej, profilaktycznie raz w miesiącu przez jakiś czas mam zamiar kontynuować wizyty. Polecam gabinet Pana Przemka za szczere i indywidualne podejście do schorzenia i pacjenta, i dziękuję mu za robotę jaką dla mnie zrobił.

 • bardzo dobry

  W.Kaźmierczak Tuż przed końcem roku 2014 upadłam na pokrytej pierwszym śnieżkiem zamarzniętej kałuży. Stłuczona ręka przestała boleć i zapomniałam o upadku. Po kilku dniach zaczęły się problemy z chodzeniem. Ból stawał się tak silny, że udałam się do lekarza. Lekarz stwierdził rwę kulszową, przepisał tabletki i skierował do osteopaty. Ponieważ pół roku wcześniej miałam podobne objawy, które minęły po ok. trzech tygodniach pomyślałam, że będzie podobnie. Wtedy tabletki i wizyta u osteopaty pomogły. Ale tym razem było gorzej. Ból stawał się coraz silniejszy. Nie pomagały tabletki, masażystka ani osteopata. Aby móc chodzić kupiłam laskę. W końcu moja codzienna przestrzeń życiowa zmniejszyła się do odległości między tapczanem, telewizorem, fotelem i łazienką. Stałam się zależna od moich najbliższych. W połowie stycznia syn podpowiedział abym skorzystała z pomocy chiropraktyka i tak trafiłam do gabinetu Pana Przemysława Rybczyńskiego. Już po pierwszej wizycie ból się zmniejszył. Drugiego dnia wg. zaleceń usztywniłam kręgosłup, zabrałam kijki i mogłam samodzielnie chodzić. Dzisiaj zakończyłam cykl zabiegów - bóle minęły, rzadziej zdarzają się zawroty głowy. Jestem samodzielna, mogę chodzić gdzie chcę, ale wiem, że muszę stosować się do zaleceń p. Rybczyńskiego aby problem nie powrócił. Bardzo dziękuję za wszystko, tylko Pan potrafił mi pomóc.

 • bardzo dobry

  Do Pana Przemysława Rybczyńskiego trafiłem w czerwcu 2015 roku. Miałem problemy z silnym bólem karku i szyi, które powodowały migreny. Nie pomagały żadne ćwiczenia, specjalistyczne poduszki, materace. Już po pierwszej wizycie minęły migreny, a ból szyi się zmniejszył. Po drugiej problem całkowicie zniknął. Z metodą stosowaną przez Pana Przemysława spotkałem się po raz pierwszy i choć byłem nieco sceptycznie nastawiony, to jednak okazała się być rewelacyjna. Pan Przemysław jest bardzo miły i ma otwarty umysł, ale jest także bezpośredni, co niektórzy bardziej przewrażliwieni mogą odbierać negatywnie. Każdemu polecam gabinet Pana Przemysława!

 • bardzo dobry

  Do Pana Rybczyńskiego trafiłem na początku września. Lekarze zdiagnozowali u mnie dyskopatię w odcinku lędźwiowym i rwę kulszową, kazali brać tabletki i czekać, a ból był tak silny, że nie mogłem siedzieć oraz prowadzić samochodu. Po 9 wizytach (4 tygodniach) w gabinecie Pana Rybczyńskiego mogłem ponownie jeździć samochodem. Metod Pana Przemysława nie można określić jako standardowe, a niektórym mogą się wydać dziwne, jednak co najważniejsze pomagają. Polecam wszystkim którzy wolą wziąć się za siebie, niż faszerować się tabletkami i czekać na operację. Łukasz Sz.

 • bardzo dobry

  Dzień dobry, chciałabym polecić usługi pana Rybczyńskiego. Miałam ogromny ból kregosłupa w górnym odcinku i nikt nie był w stanie mi pomóc. Na nic były wizyty u ortopedy. Dopiero ćwiczenia pana Przemysława plus pas stabilizujący kręgosłup pomogły. Uważam że jego metody sa naprawdę skuteczne i warto z nich skorzystać. Polecam szczególnie osobom które chcą szybko pozbyć się bólu. Pozdrawiam i dziękuję. Anita I.

 • słaby

  Co z tego ,że Pan Przemysław jest zapewne fachowcem w tym czym się specjalizuje skoro jest niemiłosiernie aroganckim i po prostu nie miłym człowiekiem w kontaktach z pacjentami. Żeby nie wiem jak doskonałym był terapeutą zapomniał chyba dawno ,że nie jest jedyny na tym świecie w tym fachu. Kilka lat temu fakt pomógł mojej żonie w potrzebie ale już wtedy mocno irytował mnie jego pozbawiony empatii sposób traktowania pacjentów ale ugryzłem się w język kilka razy i przełknąłem gorzką pigułkę. Ostatnio jednak już nie wytrzymałem i nerwy mi puściły. Najpierw dzwonię , potem przychodzę do gabinetu , czekam i grzecznie pytam o możliwość zapisania na wizytę a Pan Rybczyński traktuje mnie jak jakiegoś intruza czy przybłędę który zawraca mu głowę ! Wymachuje mi przed nosem jakimś kalendarzykiem z zapisanymi pacjentami i pretensjonalnym podwyższonym tonem oznajmia, poucza ,że tego dnia już nie ma czasu a to tamtego dnia to on już nie pracuje tak późno czyli o 18 ! innego znowu nie zapisze na wizytę później niż o 13 bo tego dnia akurat ma zapisanego ostatniego jak na razie pacjenta etc.i znowu kalendarzyk mam w powietrzu przed oczami Masakra jakaś. Już nie wspomnę ,że w końcu wizyty nie są za darmo tylko trzeba za nie wcale nie tak mało zapłacić a miałem od początku wrażenie jakbym jaśnie Panu terapeucie zawracał głowę a przy ataku rwy kulszowej pomoc zwykle jest pilnie potrzebna. . Reasumując , jak dla mnie człowiek który ma się za przysłowiowego BOGA i niweczy swój fach aroganckim sposobem bycia. Przykre to bardzo niestety i moja noga więcej tam nie postanie choć zapewne dla Pana Przemysława nie ma to większego znaczenia.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Przemysław Rybczyński ( 22 grudnia 2014)

  Pacjentom za wszystko w tym roku bardzo dziękuję Życzę zdrowych wesołych, rodzinnych i spokojnych świąt I szczęśliwego nowego roku Bez bólu, chorób, żalu, kłótni i gniewu Zapraszam serdecznie do Gabinetu Terapii Chiropraktyki Kręgosłupa do poniedziałku do czwartku od godz.13.00 Po uzgodnieniu godziny wizyty telefonicznie Niestety nie przyjmuję w godzinach wieczornych i nocnych Mój organizm musi też odpocząć po pracy, abym mógł być skutecznym chiropraktykiem w leczeniu ciężkich przypadków chorób kręgosłupa PRZEMYSŁAW RYBCZYŃSKI

 • bardzo dobry

  Witam wszystkich ! Pragnę podzielić się z Wami tym, co niedawno odkryłam w moim rodzinnym mieście. Od lat borykam się z uporczywym bólem pleców, ale już niedługo (mam nadzieję). Tak więc od początku... Jestem osobą 33 letnią, mam zdiagnozowaną dyskopatię lędźwiową i ostre zapalenie rwy kulszowej (od listopada zeszłego roku). Przepisano mi mnóstwo bardzo silnych leków przeciwbólowych (również w zastrzykach), odbyłam osiemdziesiąt zabiegów rehabilitacyjnych - a ból się nie zmniejszał. Lekarze stwierdzili, że jedynym sposobem leczenia jest operacja, gdy zapytałam czy ona na zawsze usunie ból, w odpowiedzi usłyszałam "no cóż ... to tylko operacja" ... :(((((((( Na Pana Przemka trafiłam niespełna dwa miesiące temu, przeglądając internet. Początkowo dość sceptycznie podeszłam do niekonwencjonalnej terapii, lecz gdy bardzo boli obawy schodzą na dalszy plan. Zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie, polecił bym przyniosła ze sobą zdjęcia rtg. Rzeczowo wytłumaczył mi (przy pomocy szkieletu) na czym polega moje schorzenie i w jaki sposób trzeba z nim pracować, na łóżku chiropraktycznym do trakcji (jedynym w Poznaniu!), które niedawno zakupił :)))) Zabieg jest przyjemny, bezbolesny i w moim przypadku usuną ból od ręki. Ale by utrzymać ten efekt potrzeba trochę pracy własnej. Obecnie jestem po czwartym zabiegu, nie biorę żadnych leków przeciwbólowych - normalnie funkcjonuję. Bardzo się cieszę, że spróbowałam i polecam wszystkim bo WARTO !!! :) Kinga z Poznania

 • bardzo dobry

  Przed kilku laty zdiagnozowano u mnie zapalenie kaletki krętażowej. Nieopisany ból nieprzespane noce. Wizyty u ortopedów i związane z tym leczenie farmakologiczne, fizjoterapia nie dawały żadnych rezultatów. Po pewnym czasie dopadła mnie dodatkowo rwa kulszowa, potworny ból.Przypadkowo mój mąż czytał książkę pod tytułem SNAJPER. Opisany jest w niej przypadek żołnierza, który po postrzale dochodził do sprawności fizycznej u chiropraktyka i dzięki temu zaczęłam poszukiwać chiropraktyka w Poznaniu do gabinety pana Przemysława.Po drugiej wizycie odczułam ogromną ulgę nie dokucza mi ból związany z w/w schorzeniami. Jestem bardzo wdzięczna za uwolnienie mnie od koszmarnego bólu. Ilona

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online