Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Nie polecam tego lekarza. W nodze mam malformację żylną z którą borykam sie już 4 lata.Niestety trafiłem do doktora Przewratila, który również zdiagnozował malformację żylną, Po kilku wizytach i badaniach doktor wykonał zabieg skleroterapii który po prostu nie pomógł. Lekarz niestety ale nic więcej nie potrafił z tym zrobić, kazał wydzwaniać a następnie zbywał mnie tak kilka miesięcy i niestety był nie przyjemny przez telefon.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo polecam tego lekarza, leczył mojego synka w szpitalu i osobiście jestem bardzo zadowolona. Jest konkretnym i zabieganym człowiekiem, leczy w kilku miejscach do tego wykłada i jeździ po świecie ucząc się i ucząc innych dlatego nie ma czasu na wiele rzeczy w tym papierkową robotę której nie oszukujmy się jest coraz więcej! ja sama też czekam już miesiąc na wypis ze szpitala i szczerze mówiąc wolę czekać na papiery niż miałabym czekać na leczenie mojego dziecka... Faktem jest że ma mało czasu na pogawędki z rodzicami ale dla mnie osobiście zrobił dobre wrażenie. A tak naprawdę to najważniejsze że jest dobrym lekarzem i pomógł mojemu dziecku. POLECAM!!!

 • K

  Witam , polecam wszystkim tego lekarza ... Nasz synek leczony był na naczyniaka , a miał ziarniaka. Pan Doktor zaproponował zabieg laserem CO2 i już po wszystkim jesteśmy tydzień po zabiegu ...wszystko bardzo ładnie się goi. Jesteśmy zadowoleni i śpimy spokojnie:> Takich lekarzy nam TRZEBA.
  Ktoś napisał ,że nie miły hmmmm....Podejście do dziecka pierwsza klasa ...do rodziców również bardzo dobre! także nic mi o tym nie wiadomo. Polecam !!!

 • K

  Najlepszy lekarz na świecie :D leczy naszą córkę od 2 miesiąca życia. Teraz po leczeniu propranololem i laserach naczyniaka już prawie nie ma.
  Polecam Docenta Przewratila wszystkim rodzicom dzieci z naczyniakami.

 • M

  Lekarz niemiły przy kontakcie z pacjentem. U dziecka postawił diagnozę, iż posiadane przez nie zmiany skórne to malformacja kapilarna do wyłącznego leczenia laseroterapią pod narkozą. Oczywiście polecał wykonanie zabiegu prywatnie za bardzo duże pieniądze dziwiąc się, że ludzie wolą czekac 3 lata w kolejce w Łodzi niż wylożyc kilkadziesiat tysiecy zlotych. Dziecko ma dwa lata obecnie i ani sladu po rzekomej malformacji, wynagającej jedynie laseroterapi. Zwiodly nas liczne oponie na internecie oraz wywiady pana Doktora . Nie polecamy

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M

  Może i jest dobrym specjalistą ale strasznym człowiekiem. Na nic nie ma czasu w szpitalu, nawet na przepisanie środków przeciwbólowych po operacji, nie mówiąc o zwolnieniu dla matki na dziecko czy przygotowaniu wypisu ze szpitalal.

 • wspaniały specjalista w swojej dziedzinie, ma dobry kontakt z dziećmi, sympatyczny, spokojny, mimo iż dość późno zgłosiliśmy się do Pana docenta bo mały miał już 6,5 miesiąca i dość dużego i małego naczyniaka na plecach, Pan docent nasz przyjął na swój oddział i dziś już jesteśmy po usunięciu dużego, zostało nam 2 miesiące leczenia i koniec terapi :) leczenie trwało tylko rok a pani dermatolog chciała mrozić ( pewnie trwało by to kilka lat). BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANIE DOCENCIE I ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO DOBREGO

 • E

  Bardzo dobry lekarz jeżdżę do niego z roczną córką ostatni raz byłam z dzieckiem 28 czerwca wtedy miała 9 miesięcy ponownie jedziemy jutro będą to jej drugie laserki a już po pierwszych widać efekty. Polecam ;-)

 • Świetny lekarz znający się bardzo dobrze na naczyniakach.Spokojny ,miły,bardzo sympatyczny ,wiele już zrobił dla mojego syna.Leczenie nadal trwa ale już bliżej niż dalej końca.Bardzo dobry specjalista w leczeniu naczyniaków u dzieci, całkowicie oddany swoim pacjentom!

 • Świetny lekarz znający się bardzo dobrze na naczyniakach.Spokojny ,miły,bardzo sympatyczny ,wiele już zrobił dla mojego syna.Leczenie nadal trwa ale już bliżej niż dalej końca.PANIE DOCENCIE DZIĘKUJEMY ZA TAK SKUTECZNE LECZENIE NASZEGO DZIECKA.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

366

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

110

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.