mgr

Przemysław Nadolnik

Fizjoterapeuta, Terapeuta

24 opinie +dodaj

Umów wizytę 246 odwiedzin w ciągu 30 dni

NOWY GABINET W WĘGRZCACH!!! Zapraszam do Natura Day Spa w Węgrzcach na profesjonalne treningi na najnowszym sprzęcie kompatybilnym z programami spersonalizowanymi dla każdego ćwiczącego.… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • NOWY GABINET W WĘGRZCACH!!!

  Zapraszam do Natura Day Spa w Węgrzcach na profesjonalne treningi na najnowszym sprzęcie kompatybilnym z programami spersonalizowanymi dla każdego ćwiczącego.
  "Uwierz, że możesz a będziesz w połowie drogi"

  Kursy i szkolenia:
  PNF podstawowy
  PNF rozwijający (egzamin)
  Kurs terapii manualnej IFOMPT MT I
  Kurs stabilizacji centralnej, stawów kończyn, szyjnego odcinka kręgosłupa
  Trener personalny
  Trener przygotowania motorycznego
  Cykl kursów poświęconych masażowi

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Rzeszowski
 • Uniwersytet Jagielloński
 • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
 • Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
więcej

Publikacje

 • Skuteczność metody PNF u pacjentów w okresie późnym po udarze mózgu.

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Natura Day SpaUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Pan Przemek mega pozytywnie zaskakuje. Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Wszystko rzetelnie i profesjonalnie objaśnione. Po takiej sesji człowiek wie jak ma dalej działać i jest pozytywnie nastawiony na dalsze spotkania. Mam nadzieje, że dłuższa współpraca poprawi na plus mój obecny defekt udowy. Terapeuta na piątkę:)

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rehabilitacja neurologiczna

  Trafiłam do Przemka na kontynuację rehabilitacji funkcjonalnej, jestem po wypadku komunikacyjnym w 2008r a więc prawie 10 lat temu, Przemek podszedł do sprawy profesjonalnie, nie potraktował mnie mechanicznie, szablonowo, jak każdego pacjenta po takim urazie, dobiera/wymyśla ćwiczenia na bieżąco, podchodzi do każdego indywidualnie co świadczy o jego kompetencji, jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej pracy, tylko tak dalej Przemo! :)
  Piona :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To była moja pierwsza wizyta u Fizjoterapeuty i w zasadzie nie wiedziałam czego się spodziewać. Poczułam się pozytywnie zaskoczona szczegółowym wywiadem lekarskim ze strony pana Przemka i bardzo profesjonalnym podejściem. Cały czas opisywał czemu ma służyć to, co aktualnie robi, do tego pokazywał mi na sztucznym modelu co zdiagnozował i nad czym powinniśmy pracować oraz zadał ćwiczenia do domu, które wcześniej ze mną przerobił. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i sugestii.

  mgr Przemysław Nadolnik2018-01-04

  Dziękuje za opinię. Dokładna diagnostyka fizjoterapeutyczna to klucz do sukcesu. Patrząc na zaangażowanie i zaciekawienie tematem własnego zdrowia jestem dobrej myśli co do efektów naszej współpracy. Do zobaczenia ;)

 • A
  Lokalizacja: Reh Concept

  Przyszłam do Przemka z polecenia znajomej. Miałam problemy z bólem barków, karku i szyi. Przemek po rozmowie i badaniu zaproponował suche igłowanie. Zabieg ten choć na pierwszy rzut oka wydaje się być mało przyjemny dał rewelacyjne rezultaty. Oprócz samego igłowanie Przemek pokazał mi kilka naprawdę prostych ćwiczeń, które dały naprawdę świetne rezultaty:). Polecam Przemka bardzo wszystkim którzy walczą z bólem, bo życie bez bólu jest możliwe ????

  mgr Przemysław Nadolnik2017-12-19

  Dziękuję za opinię :)

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem po złamaniu kręgosłupa i miednicy. Pracę z Przemkiem zacząłem na etapie chodzenia o kulach nie stawiając prawej nogi ,bo z nią był największy problem. Po 2 tyg pracy poruszam się już samodzielnie bez pomocy kul. Postęp wydaje mi sie być bardzo duży. Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Przemkiem. Można wiele z nich wynieść. Myślę że jest to świetny terapeuta więc zostawiam ocenę Bardzo Dobrą.

  mgr Przemysław Nadolnik2017-12-18

  Dziękuję za opinię i życzę dalszych sukcesów ;) Pozdrawiam ;)

 • J

  Po wyjściu ze szpitala po operacji wszczepienia sztucznej zastawki oraz usunięcia tętniaka aorty (operacja z rozcięciem mostka) miałem problemy z swobodnym poruszaniem się, podchodzeniem pod jakiekolwiek wzniesienia, jednoczesnym mówieniem i chodzeniem. Rehabilitacje u pana Przemka polecili mi znajomi. Przez pierwsze kilka sesji pracowaliśmy nad rozciągnięciem przykurczonych mięśni i przeciwdziałaniu powstawaniu zrostów na bliźnie i ogólnym rozruszaniu po 1.5 miesiecznym 'zastoju'. Po krótkim czasie zaczęliśmy stopniowo wdrażać bardziej wysiłkowe ćwiczenia które angażowały różne grupy mieśni. Obecnie jestem w stanie w miare swobodnie przebiec krótki dystans, wykonywać bardziej wysiłkowe ćwiczenia i kontrolować przy tym tętno. Zdecydowanie polecam pana Przemka - podchodzi do pacjenta w zindywidualizowany sposób - dostosowuje plan działania do celów (w moim wypadku - możliwość powrotu do uprawiania wspinaczki i chodzenia po górach) oraz do możliwości pacjenta (stopniowe podnoszenie poprzeczki, adresowanie problemów które ujawniają się w trakcie ćwiczeń). Do każdego z ćwiczeń dostaję jasne wzkazówki, które pozwalają mi ćwiczyć samodzielnie w domu. Po 1.5 miesiecznych fizjoterapii (która stopniowo zaczyna przechodzić w dobrze kontrolowane treningi) jestem w zdecydowanie lepszej formie niż wiekszość pacjentów którzy przechodzili podobne operacje w tym samym czasie a z którymi utrzymuję kontakt.

  mgr Przemysław Nadolnik2017-12-19

  Dziękuję Janku za opinię. Praca z takim pacjentem jak Ty to sama przyjemność. Systematyczność plus dobra motywacja daje wymierne efekty. Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam serdecznie ;)

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem osobą aktywną fizycznie, trenuje regularnie siłowo. Doskwierają mi czasem problemu z kręgosłupem piersiowym ( napięcie w obrębie mięśni kręgosłupa). Do Przemka trafiłem gdyż dowiedziałem się, że pracuje w nowym gabinecie nieopodal mnie. Po paru wizytach problem z bólem w kręgosłupie praktycznie wyeliminowaliśmy do zera, korzystając z różnych metod terapii manualnej, powięziowej czy igłoterapii. Pomimo, że trenuję już ponad 10 lat Przemek pokazał mi jak zmienić parę rzeczy w moim treningu żeby był on efektywniejszy i nie powodował już więcej dolegliwości. Polecam Przemka gorąco widać, że gość zna się na rzeczy.

 • M
  Lokalizacja: Reh Concept

  Jestem po urazie rdzenia i poruszam się na wózku. Na rehabilitację udałem się, żeby przeciwdziałać bólom pleców i ogólnie zwiększyć siłę mięśniową. Z Przemkiem ćwiczę już długi czas. Treningi są ciężkie, ale dostosowane do moich potrzeb i możliwości. Już po kilku treningach odczułem znacząca poprawę. Profesjonalne podejście do pacjenta poparte dużą wiedzą. Polecam!

  mgr Przemysław Nadolnik2017-12-11

  Dziękuję za opinię i powodzenia w treningach ;)

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Miałem duże problemy z postawą ze względu na szybki wzrost. Pan Przemek pokazał mi parę ćwiczeń oraz przeprowadził kilka treningów po których postawa poprawiła mi się znacznie. Teraz powoli sam ćwiczę i zwiększam masę mięśniową a gdy okres wzrostu się zakończy planuję znów przyjść do Pana Przemka na treningi. Polecam gorąco :D

  mgr Przemysław Nadolnik2017-11-06

  Dzięki za opinię i powodzenia ;)

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Mój narzeczony jest po udarze niedokrwiennym pnia mózgu i obecnie jesteśmy w trakcie rehabilitacji prowadzonej przez Przemka. Przemek jest świetnym profesjonalistą, potrafiącym doskonale nawiązać dialog z pacjentem, dodając mu mnóstwo siły mentalnej, co jest w tego typu rehabilitacji niezwykle ważne. Zawsze odpowie na szereg pytań i zmotywuje do ćwiczeń. Cieszymy się, że trafiliśmy na takiego specjalistę jakim jest Przemek. Gorąco polecamy!

  mgr Przemysław Nadolnik2017-11-06

  Dzięki za tak dobrą opinię i świetną współpracę ;) Pozdrawiam