Umów wizytę 235 odwiedzin w ciągu 30 dni

NOWY GABINET W WĘGRZCACH!!! Zapraszam do Natura Day Spa w Węgrzcach na profesjonalne treningi na najnowszym sprzęcie kompatybilnym z programami spersonalizowanymi dla każdego ćwiczącego.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rehabilitacja po um. niedowład lewej strony

  Pan Przemek prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie, świetnie dobiera poziom trudności oraz rodzaj ćwiczenia do potrzeb i możliwości pacjenta w danym momencie. Zawsze motywuje do dania z siebie wszystkiego co potem procentuje w wynikach osiąganych z dnia na dzień. Szczerze polecam. Pomysły kipią mu z głowy co i jak można zrobić, więc czy stan bardzo poważny czy tylko praca nad szczegółem Przemek nie da taryfy ulgowej.

  Przemysław Nadolnik2018-03-20

  Darku dzięki za opinię i do zobaczenia na kolejnym treningu ;)

 • M
  Lokalizacja: Reh ConceptUsługa: skręcenie stawu skokowego, niestabilny staw krzyzowo-biodrowy, nadmierne napięcia mięśniowe

  Profesjonalne i życzliwe podejście. Poza pomocą doraźną zawsze można liczyć na szczegółowe wyjaśnienia i zalecenia do samodzielnej pracy. Szczerze polecam, sprawdzone na własnej skórze (amatorskiej biegaczki i miłosniczki wszelkich form fitness).

  Przemysław Nadolnik2018-03-20

  Dzięki za opinię ;) Powodzenia i dalszych sukcesów ;)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Reh ConceptUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Pan Przemek mega pozytywnie zaskakuje. Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Wszystko rzetelnie i profesjonalnie objaśnione. Po takiej sesji człowiek wie jak ma dalej działać i jest pozytywnie nastawiony na dalsze spotkania. Mam nadzieje, że dłuższa współpraca poprawi na plus mój obecny defekt udowy. Terapeuta na piątkę:)

  Przemysław Nadolnik2018-02-23

  Dziękuję za opinię ;) Praca z taką klientką motywuje do dalszego doskonalenia się. Zapraszam na kolejne spotkania i treningi ;)

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rehabilitacja neurologiczna

  Trafiłam do Przemka na kontynuację rehabilitacji funkcjonalnej, jestem po wypadku komunikacyjnym w 2008r a więc prawie 10 lat temu, Przemek podszedł do sprawy profesjonalnie, nie potraktował mnie mechanicznie, szablonowo, jak każdego pacjenta po takim urazie, dobiera/wymyśla ćwiczenia na bieżąco, podchodzi do każdego indywidualnie co świadczy o jego kompetencji, jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej pracy, tylko tak dalej Przemo! :)
  Piona :)

  Przemysław Nadolnik2018-02-23

  Dziękuję za opinię ;) Dając z siebie 100% można liczyć na wymierne efekty. Twoja praca na treningach jest tego dobitnym potwierdzeniem ;) Pozdrawiam i zapraszam po przerwie ;)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To była moja pierwsza wizyta u Fizjoterapeuty i w zasadzie nie wiedziałam czego się spodziewać. Poczułam się pozytywnie zaskoczona szczegółowym wywiadem lekarskim ze strony pana Przemka i bardzo profesjonalnym podejściem. Cały czas opisywał czemu ma służyć to, co aktualnie robi, do tego pokazywał mi na sztucznym modelu co zdiagnozował i nad czym powinniśmy pracować oraz zadał ćwiczenia do domu, które wcześniej ze mną przerobił. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i sugestii.

  Przemysław Nadolnik2018-01-04

  Dziękuje za opinię. Dokładna diagnostyka fizjoterapeutyczna to klucz do sukcesu. Patrząc na zaangażowanie i zaciekawienie tematem własnego zdrowia jestem dobrej myśli co do efektów naszej współpracy. Do zobaczenia ;)

 • A
  Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

  Przyszłam do Przemka z polecenia znajomej. Miałam problemy z bólem barków, karku i szyi. Przemek po rozmowie i badaniu zaproponował suche igłowanie. Zabieg ten choć na pierwszy rzut oka wydaje się być mało przyjemny dał rewelacyjne rezultaty. Oprócz samego igłowanie Przemek pokazał mi kilka naprawdę prostych ćwiczeń, które dały naprawdę świetne rezultaty:). Polecam Przemka bardzo wszystkim którzy walczą z bólem, bo życie bez bólu jest możliwe ????

  Przemysław Nadolnik2017-12-19

  Dziękuję za opinię :)

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem po złamaniu kręgosłupa i miednicy. Pracę z Przemkiem zacząłem na etapie chodzenia o kulach nie stawiając prawej nogi ,bo z nią był największy problem. Po 2 tyg pracy poruszam się już samodzielnie bez pomocy kul. Postęp wydaje mi sie być bardzo duży. Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Przemkiem. Można wiele z nich wynieść. Myślę że jest to świetny terapeuta więc zostawiam ocenę Bardzo Dobrą.

  Przemysław Nadolnik2017-12-18

  Dziękuję za opinię i życzę dalszych sukcesów ;) Pozdrawiam ;)

 • J

  Po wyjściu ze szpitala po operacji wszczepienia sztucznej zastawki oraz usunięcia tętniaka aorty (operacja z rozcięciem mostka) miałem problemy z swobodnym poruszaniem się, podchodzeniem pod jakiekolwiek wzniesienia, jednoczesnym mówieniem i chodzeniem. Rehabilitacje u pana Przemka polecili mi znajomi. Przez pierwsze kilka sesji pracowaliśmy nad rozciągnięciem przykurczonych mięśni i przeciwdziałaniu powstawaniu zrostów na bliźnie i ogólnym rozruszaniu po 1.5 miesiecznym 'zastoju'. Po krótkim czasie zaczęliśmy stopniowo wdrażać bardziej wysiłkowe ćwiczenia które angażowały różne grupy mieśni. Obecnie jestem w stanie w miare swobodnie przebiec krótki dystans, wykonywać bardziej wysiłkowe ćwiczenia i kontrolować przy tym tętno. Zdecydowanie polecam pana Przemka - podchodzi do pacjenta w zindywidualizowany sposób - dostosowuje plan działania do celów (w moim wypadku - możliwość powrotu do uprawiania wspinaczki i chodzenia po górach) oraz do możliwości pacjenta (stopniowe podnoszenie poprzeczki, adresowanie problemów które ujawniają się w trakcie ćwiczeń). Do każdego z ćwiczeń dostaję jasne wzkazówki, które pozwalają mi ćwiczyć samodzielnie w domu. Po 1.5 miesiecznych fizjoterapii (która stopniowo zaczyna przechodzić w dobrze kontrolowane treningi) jestem w zdecydowanie lepszej formie niż wiekszość pacjentów którzy przechodzili podobne operacje w tym samym czasie a z którymi utrzymuję kontakt.

  Przemysław Nadolnik2017-12-19

  Dziękuję Janku za opinię. Praca z takim pacjentem jak Ty to sama przyjemność. Systematyczność plus dobra motywacja daje wymierne efekty. Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam serdecznie ;)

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem osobą aktywną fizycznie, trenuje regularnie siłowo. Doskwierają mi czasem problemu z kręgosłupem piersiowym ( napięcie w obrębie mięśni kręgosłupa). Do Przemka trafiłem gdyż dowiedziałem się, że pracuje w nowym gabinecie nieopodal mnie. Po paru wizytach problem z bólem w kręgosłupie praktycznie wyeliminowaliśmy do zera, korzystając z różnych metod terapii manualnej, powięziowej czy igłoterapii. Pomimo, że trenuję już ponad 10 lat Przemek pokazał mi jak zmienić parę rzeczy w moim treningu żeby był on efektywniejszy i nie powodował już więcej dolegliwości. Polecam Przemka gorąco widać, że gość zna się na rzeczy.

 • M
  Lokalizacja: Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum

  Jestem po urazie rdzenia i poruszam się na wózku. Na rehabilitację udałem się, żeby przeciwdziałać bólom pleców i ogólnie zwiększyć siłę mięśniową. Z Przemkiem ćwiczę już długi czas. Treningi są ciężkie, ale dostosowane do moich potrzeb i możliwości. Już po kilku treningach odczułem znacząca poprawę. Profesjonalne podejście do pacjenta poparte dużą wiedzą. Polecam!

  Przemysław Nadolnik2017-12-11

  Dziękuję za opinię i powodzenia w treningach ;)

Pytania pacjentów (7)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • NOWY GABINET W WĘGRZCACH!!!

  Zapraszam do Natura Day Spa w Węgrzcach na profesjonalne treningi na najnowszym sprzęcie kompatybilnym z programami spersonalizowanymi dla każdego ćwiczącego.
  "Uwierz, że możesz a będziesz w połowie drogi"

  Kursy i szkolenia:
  PNF podstawowy
  PNF rozwijający (egzamin)
  Kurs terapii manualnej IFOMPT MT I
  Kurs stabilizacji centralnej, stawów kończyn, szyjnego odcinka kręgosłupa
  Trener personalny
  Trener przygotowania motorycznego
  Cykl kursów poświęconych masażowi

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Rzeszowski
 • Uniwersytet Jagielloński
 • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
 • Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
więcej

Publikacje

 • Skuteczność metody PNF u pacjentów w okresie późnym po udarze mózgu.

Znajomość języków

 • angielski