Adresy (2)

Saska 9/5, Kraków
Artro-Med (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka
12 201.....

C3, Węgrzce
Natura Day Spa (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 5 lat
Gotówka, Karta płatnicza
12 201.....

Konsultacja fizjoterapeutyczna • 130 zł

Terapia manualna • 130 zł

Terapia kobiet w ciąży • 130 zł +2 więcej

Trening personalny • 160 zł

Konsultacja przedtreningowa 1.5h • 180 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Serdecznie zapraszmy do nowego gabinetu RehConcept w Węgrzcach http://www.naturadayspa.pl . Gabinet jest wyposażony w sprzęt firmy TechnoGym wraz z te...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu
 • Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Konsultacja fizjoterapeutyczna

od 110 zł


Saska 9/5, Kraków

110 zł

Artro-Med


C3, Węgrzce

130 zł

Natura Day Spa


Terapia manualna

od 110 zł


Saska 9/5, Kraków

110 zł

Artro-Med


C3, Węgrzce

130 zł

Natura Day Spa


Rehabilitacja

110 zł


Saska 9/5, Kraków

110 zł

Artro-Med


Terapia kobiet w ciąży

130 zł


C3, Węgrzce

130 zł

Natura Day Spa


Trening personalny

160 zł


C3, Węgrzce

160 zł

Natura Day Spa


Konsultacja przedtreningowa 1.5h

180 zł


C3, Węgrzce

180 zł

Natura Day Spa

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
128 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Natura Day Spa ból głowy i problemy z kręgosłupem szyjnym

Do Pana Przemka trafiłam z powodu bólu głowy, który był wynikiem problemów w kręgosłupie szyjnym. Po pierwszej wizycie wiedziałam więcej niż po wcześniejszych wizytach u ortopedy i neurologa, a ból głowy stopniowo zniknął. Wreszcie poczułam ulgę :-) Jeśli ktoś chce poznać trafną diagnozę swojego przypadku i nie chce tracić czasu i pieniędzy na szukanie "dobrego" specjalisty to polecam Pana Przemka!!! Rezultaty jego pracy widoczne są już po pierwszej wizycie. To osoba z dużym doświadczeniem i wiedzą medyczną, której niestety często brakuje u wielu lekarzy specjalistów... Według mnie jest najlepszy!!!


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Artro-Med

Pan Przemek sprawnie poprowadził wizytę, szybki wywiad, test zakresu ruchu i wad postawy, a następnie terapia i zestaw ćwiczeń do domu. Jestem bardzo zadowolony i polecam innym!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Artro-Med rehabilitacja

Kompetentny człowiek na odpowiednim miejscu. Wyjaśnił wszystko tak jak należy, dużo lepiej niż na NFZ, po jednej wizycie moja kostka na którą miałem operację miała większy zakres ruchu A to wszystko w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam !


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Natura Day Spa

Podczas krótkiego urlopu w Krakowie byłam zmuszona udać się do specjalisty z okropnym bólem lewego pośladka, który promieniował na plecy i lewą nogę co uniemożliwiało mi normalne funkcjonowanie. Na szczęście trafiłam na Pana Przemka. Profesjonalne podejście, rozległa wiedza, trafna i szybka diagnoza. Po jednej wizycie ból był o wiele mniejszy, a terapia manualna pozwoliła mi na spokojne zwiedzanie Krakowa i miłe spędzenie urlopu. Dostałam szereg wskazówek i wytycznych, dzięki którym ból po kilku dniach praktycznie całkowicie zniknął. Ogromnym plusem była też miła atmosfera. Pan Przemek jest bardzo sympatycznym człowiekiem, niewątpliwie zaangażowanym w swoją pracę. Chętnie udziela odpowiedzi na wszystkie pytania. Gdyby nie fakt, że mieszkam 240 km od Krakowa to na pewno była bym stałą klientką Pana Przemka :) Polecam z całego serca!
Pozdrawiam i dziękuję, Roksana M.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Natura Day Spa konsultacja fizjoterapeutyczna

Wszystko w porządku, bardzo merytoryczna wizyta. Zostało mi wyjaśnione na czym polega mój problem i co powinienem dalej robić oraz ile mniej więcej potrwa rehabilitacja.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Artro-Med

Pan Przemysław łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem. Szybko oraz trafnie diagnozuje w trakcie badania. Fizjoterapeuta poświęca całą uwagę pacjentowi w trakcie wystarczająco długiej wizyty:) Jest to pierwszy fizjoterapeuta do którego trafiłam więc porównania nie mam jednak szczerze polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Artro-Med zerwanie ACL

Bardzo polecam rehabilitację z Panem Przemkiem, pomógł mi kiedy zerwałem ACL w kolanie - już po pierwszej wizycie czułem się o wiele lepiej, dodatkowo zostałem dokładnie poinstruowany jakie ćwiczenia powinienem wykonywać samodzielnie w domu. Na kolejnych wizytach udało się znacznie poprawić ruchomość w kolanie i chód.
Pan Przemek posiada ogromne doświadczenie i wiedzę, jest świetnym specjalistą, co więcej poświęcił mi również swój czas po pracy, konsultując wyniki rezonansu z dobrym radiologiem i informując mnie o tym telefonicznie, co tylko potwierdza jego zaangażowanie i chęć pomocy pacjentom.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Artro-Med zwyrodnienie stawu biodrowego

Do Pana Mielniczka trafiłam z zaawansowaną chorobą zwyrodnieniową stawu biodrowego, powodującą silne dolegliwości bólowe - pomimo młodego wieku chodzenie było dla mnie udręka, miałam problemy z czynnościami takimi jak: wstawanie z krzesła, wyprostowanie się, wchodzenie po schodach czy założenie butów, poza tym ból biodra często budził mnie w nocy.
Obecnie dzięki terapii prowadzonej przez Pana Mielniczka czuję ogromną poprawę, a przede wszystkim mogę normalnie funkcjonować i nie muszę zażywać już leków przeciwbólowych. Mój obecny stan zadziwił nawet mojego lekarza prowadzącego, który nie spodziewał się, że terapia manualna przyniesie tak dużą poprawę – wszystko to zawdzięczam ogromnej wiedzy i doświadczeniu Pana Mielniczka.
Ponadto Pan Przemek jest bardzo sympatycznym człowiekiem, niewątpliwie kochającym swoją pracę, zaangażowanym w leczenie swoich pacjentów i chętnie udzielającym odpowiedzi na wszystkie pytania.


F
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Artro-Med ostroga piętowa

Do Pana Przemysława przyszedłem po stwierdzeniu ostrogi piętowej przez ortopedę. Po 4-5 spotkaniach całkowicie wyeliminował problem. Szczegółowo wyjaśnił na czym polega problem. Miło, profesjonalnie i do rzeczy. Polecam


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Natura Day Spa

Witam, mój problem to przykurcz mięśni prawego biodra, przez który miałem gorszą mobilność całej prawej nogi, uczucie słabszej i krótszej nogi a także straszne strzelanie w biodrze (mięśnia biodrowo-lędźwiowego) przy każdym wstawaniu i prostowaniu się jak i przy najmniejszym wychyleniu nogi w bok czy do przodu. Postanowiłem coś z tym w końcu zrobić, po licznych niepomocnych wizytach u fizjoterapeutów, przypadkiem natrafiłem na stronę "Znany lekarz'' ,gdzie przykuła moją uwagę prezentacja pana mgr Przemysława Mielniczka. Umówiłem się na pierwszą wizytę, gdzie pan Przemysław najpierw mnie wysłuchał, przejrzał rezonans, klisze i inne papiery, a potem dokładnie zbadał, co mnie zadziwiło gdyż nie spotkałem się z tym u poprzednich fizjoterapeutów, po czym wystawił diagnozę napięcia mięśniowego w biodrze. Fizjoterapeuta zlecił mi zestaw ćwiczeń , do wykonania w warunkach domowych, oraz wskazał poprawną postawę ciała. Stosując się do zaleceń i wytycznych, poczułem znaczną poprawe i mobilność ruchową. Po dzisiejszej wizycie, dostałem kolejny zestaw ćwiczeń po których mam nadzieję, że jeszcze bardziej poprawi się moja sytuacja z biodrem.
Nie zamierzam już szukać innych fizjoterapeutów, ponieważ widze, że mgr Przemysław Mielniczek profesjonalnie podchodzi do pacjenta oraz bardzo dokładnie objaśnia zadane ćwiczenia i swoje zalecenia, z czym jak jeszcze raz powtórzę nie spotkałem się wcześniej. Moje oczekiwania zostały spełnione.
Piotr


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

52 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące złamania

  5 tygodni temu podczas upadku stwierdzono u mnie złamanie kości łonowej miednicy bez przemieszczenia. Na dzień dzisiejszy nie odczuwam już bólu.Chodzę o kulach. Za tydzień mam kontrolę, Czy jest możliwe aby przy braku bólu kość się nie zrosła?

  Aby to stwierdzić medycyna dysponuje takimi narzędziami jak zdjęcie rentgenowskie. Ortopeda stwierdzi ze zdjęcia czy jest zrost. Tak jest możliwe żeby się nie zrosło i nie bolało. Zależy to od wielu czynników.
  Pozdrawiam

  mgr Przemysław Mielniczek

 • Pytanie dotyczące złamania

  Proszę o informacje czy po 3tygodniach od złamania kości przedramienia (złamanie wieloftagmentowe) powinna buc widoczna szczelina,mam wrażenie ze podczas skracania gipsu lekarz mi naruszył kość.I czy spuchnięty łokieć jest rzeczą normalna.

  Ortopeda musi zadecydować o postępie zrostu kości. Jeżeli jest metal to noże być widoczna szczelina co jest normalne .

  mgr Przemysław Mielniczek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Serdecznie zapraszmy do nowego gabinetu RehConcept w Węgrzcach http://www.naturadayspa.pl . Gabinet jest wyposażony w sprzęt firmy TechnoGym wraz z te...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu
 • Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Neurologia
Zobacz więcej

Staże

 • Prywatna praktyka u Dr Richard Hui 111 Broadway #801, New York, USAZnajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • The application of Saunders digital inclinometer in the assessment of posture and mobility of the spine in the sagittal plane of children at the age of 7-13 / Mariusz Janusz, Agnieszka Suder, Marta Janusz, Radosław Korzeń, Przemysław Mielniczek

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)