lek.

Przemysław Król

Chirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

www.usg.net.pl więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • www.usg.net.pl

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T

  Chcialbym wyrazic podziw dla za angazowania Pana Doktora w proces diagnozowania i leczenia mojej mamy Danuty Kwiatkowskiej. Nie wspomninajac o osobowosci prawdziwego lekarza, pelnego zrozumienia, Pan Doktor Przemyslaw Krol wykazal sie olbrzymia wiedza i pelnym profesjonalizmem.
  Pan Doktor Przemyslaw Krol to duma Chorzowa. Procz pelnego zaangazowania w przypadek mojej mamy wykazal sie niesamowita empatia.
  W tych trudnych momentach obdarzyl Ja olbrzymim WSPARCIEM psychologicznym.
  Na nieodebrany prywatny telefon zawsze oddzwania gdy znajdzie wolna chwile, niejednokrotnie dzwoniac do mnie za granice.
  Doktor Przemyslaw Krol jest partnerem w chorobie, razem pomaga walczyc, wspolczuje i wzmacnia.
  Ciepla osobowosc Pana Doktora, wiedza i traktowanie kazdego pacjenta indywidualnie powoduje, ze mozna o Nim powiedziec: LEKRZ Z POWOLANIA, ODDANY I DEDYKOWANY SWOJEJ PRACY-MISJI I PASJI.
  Michal Kwiatkowski

 • Pragnę serdecznie podziękować Panu Doktorowi Przemysławowi Królowi za wiedzę, umiejętności i zaangażowanie w procesie diagnozy, a następnie operacji mastektomii. Bardzo dziękuję za cierpliwość, poświęcony czas w najtrudniejszym dla mnie okresie. Obecnie nadal przebywam pod opieką pana Doktora Króla, mogąc liczyć na wsparcie oraz fachową informację dotyczącą leczenia.
  Oby w Polsce było jak najwięcej takich lekarzy. Brygida Rudner

 • Pragnę serdecznie podziękować panu dr P.Królowi za szybkie postawienie diagnozy, przeprowadzone operacje (26 marca i 10 kwietnia 2014r.) oraz opiekę i okazane zainteresowanie w trakcie leczenia. Pomimo trudnej sytuacji, w której się znalazłam, cieszę się, że na mojej drodze życiowej spotkałam tak serdecznego i miłego człowieka, a jednocześnie wysokiej klasy specjalistę w pełni oddanemu swojej pracy. To lekarz z powołania, traktujący każdego pacjenta indywidualnie oraz z należytym szacunkiem. Mimo natłoku obowiązków i zajęć, pan doktor zawsze znajdzie czas na konsultacje lub porady telefoniczne. Szczególnie ważne dla mnie były spotkania przed rozpoczęciem leczenia. Byłam pod ogromnym wrażeniem, w jak prosty i zrozumiały, a jednocześnie rzeczowy sposób pan doktor nakreślił mi plan leczenia, przedstawił wszystkie "za" i "przeciw' oraz rozwiał pojawiające się wątpliwości. Ujęło mnie również to, że niczego nie narzucał lecz proponował i doradzał.
  Jeszcze raz serdecznie dziękuję i życzę wszystkiego, co najlepsze. Wdzięczna pacjentka Izabela K.

 • Pragnę podziękować panu doktorowi za troskliwą opiekę i zaangażowanie.Jest profesjonalistą w każdym calu i ma niesamowite podejście do pacjenta.Z pełna odpowiedzialnością mogę polecić go innym pacjentkom.Życzę wszelkiej pomyślności-Teresa Krychowska

 • Pragnę serdecznie podziękować Panu Doktorowi Przemysławowi Królowi za wiedzę, umiejętności i zaangażowanie w procesie diagnozy, a następnie operacyjnego usunięcia raka piersi.
  Pańska obecność, cierpliwość, poświęcony czas, w najtrudniejszym dla mnie okresie - tuż przed operacją dodawały mi otuchy i wiary. To poczucie bezpieczeństwa stale mi towarzyszy w kolejnych etapach leczenia.
  Z serca życzę Panu Doktorowi wszystkiego co najlepsze, radości w oczach Pacjentów, ale przede wszystkim tego czego potrzeba dla codziennej, pełnej miłości, realizacji wybranego przed laty powołania - wielu potrzebnych sił w nieustannym ratowaniu życia i przywracaniu ludziom zdrowia.
  Wdzięczna
  Cecylia Spałek

 • Z ogromną radością dołączam się do pozytywnych opinii. Z powodu nowotworu piersi,jestem dwa miesiące po zabiegu mastektomii,którą wykonywał wspaniały lekarz i fachowiec w swojej dziedzinie Pan doktor PRZEMYSŁAW KRÓL z Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie.Jako lekarz przez swoją osobę i podejście do pacjenta Pan doktor potrafi pomóc pokonać lęk przed zabiegiem (operacją) i potrafi przywrócić chęć do życia i walki z chorobą.Nie pozostawia pacjenta samemu sobie,ale służy radą nawet przez telefon. Doktor Król to lekarz z powołania niosący pomoc i radość chorym. To także miły,ciepły i serdeczny człowiek. Cieszę się,że spotkałam na swojej drodze takiego lekarza i człowieka. Dzięki Niemu uwierzyłam,że RAK TO NIE WYROK,a ja mogę cieszyć się nadal życiem i dobrym zdrowiem. Z całego serca DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE! Życzę Panu wszystkiego dobrego w życiu! -Zofia Grzywocz

 • Pan dr Król to bardzo dobry lekarz, troskliwy a jednocześnie z profesjonalym podejściem do pacjenta. Wczoraj usunął mi guzek piersi, za co jestem bardzo wdzięczna doktorowi.

 • Skorzystałem z rad moich znajomych i wybrałem się do Pana Króla na wizytę z zamiarem późniejszego przeprowadzenia zabiegu kosmetycznego który okazał się poważniejszy niż myślałem. Stawiłem się w przychodni w Chorzowie na czas...,co dziwne w dzisiejszych czasach, Pan doktor już czekał na mnie. W czasie kontaktu z Tym Lekarzem miałem wrażenie że to nie jest Polska..,sposób w jaki Pan Król komunikuje się ze swoimi pacjentami oraz wszechobecne życzliwe podejście, bardzo mile mnie zaskoczyło. Profesjonalista w każdym calu, dokładny i rzetelny, służy w każdej dosłownie chwili informacjami przez telefon. W czasie mojego pobytu w "Klinice jednego dnia" w Katowicach, miałem wrażenie że jestem polskim celebrytą w szpitalu albo gwiazdą rocka na zabiegu, w otoczeniu profesjonalnego personelu który zawsze miał dla mnie czas. Krótko mówiąc, gdybyśmy mieli samych takich lekarzy jak Pan Król, nikt nie miałby powodu do narzekań na naszą służbę zdrowia;-). Moja ocena wychodzi poza skalę...,10 gwiazdek
  Przemysław Kwak

 • Chciałabym bardzo gorąco podziękować panu dr Król za przeprowadzone u mnie operacje raka piersi. Z całego serca przychylam się do wszystkich pochlebnych opinii wyrażonych przez pacjentów pana doktora. Ze swej strony dodam, że nie spotkałam jeszcze w swoim życiu lekarza, który nie bacząc na swoje zawodowe obowiązki znalazł czas, by przygotować mnie bezstresowo i wykonać operacje. Jest wspaniałym, życzliwym lekarzem z
  "prawdziwego zdarzenia". Polecam Go z zamkniętymi oczami osobom potrzebującym pomocy.
  Wdzięczna pacjentka Anita Jurkowska

 • korzystając z niniejszego portalu składamy serdeczne podziękowania doktorowi Przemysławowi Król ze Szpitala Miejskiego w Chorzowie za okazaną troskę, bezinteresowną i profesjonalną opiekę medyczną nad naszą chorą mamą. Pomimo tak strasznej choroby i druzgocącej diagnozy - rak piersi w zaawansowanym stadium, pan doktor z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem włączył się do walki o zdrowie i życie mamy. Jednocześnie wlał w nasze serca dużo nadziei, a tym samym dodał nam sił do niekończącej się walki. W dobie narastającego kryzysu w wielu dziedzinach naszego życia, trudności w szybkim dostaniu się do jakiegokolwiek specjalisty, postawa Pana doktora budzi WIELKI SZACUNEK przez duże "S" i daje nadzieję chorym na powrót do zdrowia. Dziękuję