Lek.

Przemysław Król

Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E
  Lokalizacja: Ado-Med 2

  Bardzo dziękuję Panu Doktorowi P. Królowi za opiekę, wsparcie i przeprowadzoną operację. To dzięki wiedzy, zaangażowaniu i niezwykłej intuicji pana Doktora guz został wcześnie wykryty, a operacja przeprowadzona szybko i bez żadnych powikłań. Pan Doktor jest lekarzem z powołania, znakomitym specjalistą i ciepłym człowiekiem, poświęcającym dużo uwagi swoim pacjentom.
  Z całego serca dziękuję, Wiesława Sadlok.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • www.usg.net.pl

  Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  46 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • E

   Wnikliwa analiza przypadku chorobowego, dobre i uczciwe podejście do pacjenta, profesjonalna opieka. Pan Doktor to osoba godna polecenia. Dziękuję za wszystko!

  • Dziękuję Panu Doktorowi za to że nigdy nie lekceważy żadnych dolegliwości Człowiek na właściwym miejscu dokładny w trakcie badań Tłumaczy wszystko cierpliwie słucha i pomaga fachowo i chociaż zmieniłam miejsce zamieszkania i mam teraz daleko nigdy nie zmienię Lekarza polecam Wszystkim potrzebującym pomocy Pozdrawiam I Życzę Panu wszystkiego co Najlepsze Barbara Pal

  • Pragnę serdecznie podziękować dr. P.Królowi za bardzo szybko wykonaną operację mastektomii u mojej mamy, za szczególną opiekę wsparcie oraz zaangażowanie. Pan doktor jest lekarzem z powołania do każdej osoby podchodzi bardzo indywidualnie, zawsze ma czas dla każdego pacjenta. Służy swoją pomocą oraz odpowiedziami na pytania również telefonicznie. Bardzo się cieszę, że właśnie tego lekarza na swojej drodze spotkała moja mama. Wielkie wyrazy szacunku i uznania oraz serdeczne podziękowania za wszystko. Córka pacjentki Irena G.

  • T

   Chcialbym wyrazic podziw dla za angazowania Pana Doktora w proces diagnozowania i leczenia mojej mamy Danuty Kwiatkowskiej. Nie wspomninajac o osobowosci prawdziwego lekarza, pelnego zrozumienia, Pan Doktor Przemyslaw Krol wykazal sie olbrzymia wiedza i pelnym profesjonalizmem.
   Pan Doktor Przemyslaw Krol to duma Chorzowa. Procz pelnego zaangazowania w przypadek mojej mamy wykazal sie niesamowita empatia.
   W tych trudnych momentach obdarzyl Ja olbrzymim WSPARCIEM psychologicznym.
   Na nieodebrany prywatny telefon zawsze oddzwania gdy znajdzie wolna chwile, niejednokrotnie dzwoniac do mnie za granice.
   Doktor Przemyslaw Krol jest partnerem w chorobie, razem pomaga walczyc, wspolczuje i wzmacnia.
   Ciepla osobowosc Pana Doktora, wiedza i traktowanie kazdego pacjenta indywidualnie powoduje, ze mozna o Nim powiedziec: LEKRZ Z POWOLANIA, ODDANY I DEDYKOWANY SWOJEJ PRACY-MISJI I PASJI.
   Michal Kwiatkowski

  • J

   Pragnę serdecznie podziękować Panu Doktorowi Przemysławowi Królowi za wiedzę, umiejętności i zaangażowanie w procesie diagnozy, a następnie operacji mastektomii. Bardzo dziękuję za cierpliwość, poświęcony czas w najtrudniejszym dla mnie okresie. Obecnie nadal przebywam pod opieką pana Doktora Króla, mogąc liczyć na wsparcie oraz fachową informację dotyczącą leczenia.
   Oby w Polsce było jak najwięcej takich lekarzy. Brygida Rudner

  • I

   Pragnę serdecznie podziękować panu dr P.Królowi za szybkie postawienie diagnozy, przeprowadzone operacje (26 marca i 10 kwietnia 2014r.) oraz opiekę i okazane zainteresowanie w trakcie leczenia. Pomimo trudnej sytuacji, w której się znalazłam, cieszę się, że na mojej drodze życiowej spotkałam tak serdecznego i miłego człowieka, a jednocześnie wysokiej klasy specjalistę w pełni oddanemu swojej pracy. To lekarz z powołania, traktujący każdego pacjenta indywidualnie oraz z należytym szacunkiem. Mimo natłoku obowiązków i zajęć, pan doktor zawsze znajdzie czas na konsultacje lub porady telefoniczne. Szczególnie ważne dla mnie były spotkania przed rozpoczęciem leczenia. Byłam pod ogromnym wrażeniem, w jak prosty i zrozumiały, a jednocześnie rzeczowy sposób pan doktor nakreślił mi plan leczenia, przedstawił wszystkie "za" i "przeciw' oraz rozwiał pojawiające się wątpliwości. Ujęło mnie również to, że niczego nie narzucał lecz proponował i doradzał.
   Jeszcze raz serdecznie dziękuję i życzę wszystkiego, co najlepsze. Wdzięczna pacjentka Izabela K.

  • H

   Pragnę podziękować panu doktorowi za troskliwą opiekę i zaangażowanie.Jest profesjonalistą w każdym calu i ma niesamowite podejście do pacjenta.Z pełna odpowiedzialnością mogę polecić go innym pacjentkom.Życzę wszelkiej pomyślności-Teresa Krychowska

  • C

   Pragnę serdecznie podziękować Panu Doktorowi Przemysławowi Królowi za wiedzę, umiejętności i zaangażowanie w procesie diagnozy, a następnie operacyjnego usunięcia raka piersi.
   Pańska obecność, cierpliwość, poświęcony czas, w najtrudniejszym dla mnie okresie - tuż przed operacją dodawały mi otuchy i wiary. To poczucie bezpieczeństwa stale mi towarzyszy w kolejnych etapach leczenia.
   Z serca życzę Panu Doktorowi wszystkiego co najlepsze, radości w oczach Pacjentów, ale przede wszystkim tego czego potrzeba dla codziennej, pełnej miłości, realizacji wybranego przed laty powołania - wielu potrzebnych sił w nieustannym ratowaniu życia i przywracaniu ludziom zdrowia.
   Wdzięczna
   Cecylia Spałek

  • Z

   Z ogromną radością dołączam się do pozytywnych opinii. Z powodu nowotworu piersi,jestem dwa miesiące po zabiegu mastektomii,którą wykonywał wspaniały lekarz i fachowiec w swojej dziedzinie Pan doktor PRZEMYSŁAW KRÓL z Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie.Jako lekarz przez swoją osobę i podejście do pacjenta Pan doktor potrafi pomóc pokonać lęk przed zabiegiem (operacją) i potrafi przywrócić chęć do życia i walki z chorobą.Nie pozostawia pacjenta samemu sobie,ale służy radą nawet przez telefon. Doktor Król to lekarz z powołania niosący pomoc i radość chorym. To także miły,ciepły i serdeczny człowiek. Cieszę się,że spotkałam na swojej drodze takiego lekarza i człowieka. Dzięki Niemu uwierzyłam,że RAK TO NIE WYROK,a ja mogę cieszyć się nadal życiem i dobrym zdrowiem. Z całego serca DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE! Życzę Panu wszystkiego dobrego w życiu! -Zofia Grzywocz

  • I

   Pan dr Król to bardzo dobry lekarz, troskliwy a jednocześnie z profesjonalym podejściem do pacjenta. Wczoraj usunął mi guzek piersi, za co jestem bardzo wdzięczna doktorowi.