dr n. med.

Przemysław Kosiński

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Radiolog

27 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W 2007 roku ukończył Akademię Medyczną, po czym rozpoczął staż podyplomowy w CSK Banacha. Następnie podjął współpracę z profesorem Mirosławem Wielgosiem w I Klinice Położnictwa i Ginekologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Lokalizacja: Premium Medical

  Doktor Kosiński wykonywał trzy kluczowe USG (genetyczne, połówkowe i trzeciego trymestru) naszego dziecka. Przy pierwszym USG okazało się, że wynik USG i testu Pappy wskazał na bardzo wysokie ryzyko jednej z wad genetycznych. Mimo tego, że była to jedna z cięższych informacji, jakie wraz z mężem usłyszeliśmy, była to jedna z "lepszych" wizyt lekarskich w naszym życiu (byliśmy wspólnie również u innych ginekologów). Doktor wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył, wskazał możliwe ścieżki działania, nie straszył a uspokajał powołując się na działanie statystyki i zasady działania testów przesiewowych. Co ważne, mimo tego, że mój mąż aktywnie uczestniczył w rozmowie, na koniec doktor zwrócił się również bezpośrednio do niego z pytaniem o jego pytania i wątpliwości. To bardzo rzadkie, a niezwykle ważne dla zaangażowanych ojców. To tyle jeśli chodzi o podejście psychologiczne. Jeśli chodzi o samo USG - doktor z wielkim skupieniem wykonuje badanie, podczas badania informuje o kluczowych obserwacjach (nie jest zdystansowany - nie używa tylko fachowego słownictwa typu "płód", "zarodek", ale też maluch, dziecko itp. - Ci, którzy trafili na lekarzy zdystansowanych do ciąży wiedzą o co mi chodzi), chylę czoła przed jego wiedzą i znajomością aktualnych standardów. Jest to lekarz, dla którego priorytetem jest ustalenie stanu zdrowia dziecka. Nie rozczula się nad każdym paluszkiem i każdą kosteczką malucha :) Ale w przypadku pytań - cierpliwie i wyczerpująco odpowiada. Szczególnie polecam tym, dla których kluczowe jest poczucia bezpieczeństwa, że z dzieciątkiem jest wszystko ok. Mniej tym, którym zależy nad wspólnym zachwycaniem się nad anatomią malucha. Aktualnie 31 tc, po teście harmony i wynikach USG czekamy na narodziny zdrowego chłopca :)

 • S
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: USG płodu

  Pan Doktor wykonywał USG genetyczne w I trymestrze mojej ciąży. Po tak wspaniałej wizycie postanowiłam do niego wrócić na USG połówkowe pomimo tego, że moją ciążę prowadzi inny lekarz. Pan Doktor to wybitny specjalista, spokojny i miły. W trakcie badania USG opowiadał nam co widzi na monitorze, a następnie zalecił dalsze postępowanie. Pomimo opóźnienia poświęcił nam wystarczającą ilość czasu. Podczas rozmowy rozwiał wszelkie wątpliwości. Z satysfakcją zadowolonej pacjentki mogę polecić wizytę u Pana Doktora.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: USG ciąży

  Cudowny człowiek, ciepły, kompetentny. Od samego początku pan doktor wykazał się dużą kultura osobista i wiedzą w zakresie dolegliwości pacjentki. Mimo przykrej diagnozy zrobił absolutnie wszystko by pacjentka poczuła się zaopiekowana i poinformowana o wszelkich możliwościach dotyczących jej schorzenia .

 • W
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: USG ciąży

  Byliśmy u p.doktora na dodatkowym USG w 24 tygodniu. Niestety nie mogę się zgodzić z opiniami większości pacjentek. USG zostało wykonane w ogromnym pośpiechu z powodu opóźnienia, jakie miał lekarz (co przecież nie jest winą pacjentki!). Doktor sam z siebie nic nie tłumaczy i trzeba się dopytywać. Na moją prośbę, by mówił co widzi, parsknął, że teraz bada i nie może jednocześnie mówić. Zostałam potraktowana lekceważąco, kiedy zadawałam pytanie, odpowiadał z widoczną niechęcią i z wyższością. Owszem, na początku był miły i uprzejmy, ale później zmienił ton - traktowanie pacjentki z góry ostatecznie takiego lekarza dyskwalifikuje. Czy badanie wykonał dobrze, nie umiem ocenić, skoro trwało niecałe 10 minut i - co zaskakujące w przypadku USG - trochę bolało. Kilka dni później miałam skurcze i nie mogę wykluczyć , że był to efekt tego bolesnego badania.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: USG III trymestru

  Pan doktor jest bardzo miły. Opowiadał o wszystkim, co widział na usg. Rozwiał wszystkie nasze wątpliwości i uspokoił, zalecił dalsze postępowanie.
  Po wizycie mam poczucie, że trafiłam do specjalisty w swojej dziedzinie i z pewnością będę polecać wizyty u Pana doktora innym.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: USG ciąży

  Najlepszy lekarz jakiego znam!
  Na USG widzi rzeczy, których inni nie widzą. Przeprowadza zabiegi, o których inni nawet nie mają pojęcia. Zainteresowany pacjentem w 100%. Odpowiada na każde pytanie, nie owija w bawełnę. Jest zawsze uśmiechnięty. Dziękuję za wszystko! Za szybką interwencję, za zabieg, za zainteresowanie, za pomoc... Będę wdzięczna Panu do końca życia!
  Pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: USG III trymestru

  Doskonały profesjonalista, niezwykle kulturalny i przemiły. Angielski na niezwykle wysokim poziomie. Dziękuję, Panie Doktorze (za obie ciaze).

 • M
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: USG płodu

  Konkretny, rzeczowy, potrafiacy bardzo silnie wesprzec danymi i dostepnymi badaniami swoje diagnozy, swietny specjalista z rewelacyjnym podejsciem do pacjentek.

 • A
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: USG płodu

  Precyzyjna, bardzo konkretna diagnoza stanu pacjenta, merytoryczna i oparta na konkretnych obserwacjach dyskusja o sytuacji płodu w czasie badania USG.

 • A
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: amniopunkcja

  Najlepszy na świecie. Wykonał amniopunkcję tak,że nawet nie za bardzo skojarzyłam kiedy to się stalo

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2007 roku ukończył Akademię Medyczną, po czym rozpoczął staż podyplomowy w CSK Banacha. Następnie podjął współpracę z profesorem Mirosławem Wielgosiem w I Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus.

  Doktor Przemysław Kosiński przez dwa lata pracował w Wielkiej Brytani w King’s College Hospital w Londynie. Odbył szkolenie pod okiem Profesora Kyprosa Nicolaidesa, pioniera w dziedzinie perinatologii na świecie. Jako drugi w Polsce po dr. hab. n. med. Piotrze Węgrzynie uzyskał Diploma in Fetal Medicine. Ogromne doświadczenie jakie zdobył w diagnostyce i terapii płodu obecnie pozwala mu na rozpoznawanie wad płodu za pomocą badań ultradźwiękowych. Doktor zajmuje się echokardiografią płodu, diagnostyką inwazyjną taką jak amniopunkcja i biopsje kosmówki. Nie jest mu obca tematyka patologii ciąży wielopłodowej – zespółu TTTS (zespół przetoczenia między bliźniętami). Jest specjalistą w leczeniu tego schorzenia poprzez laserową ablację anastomoz łożyskowych.

  Ukończył szkolenie w zakresie echokardiografii płodowej w King’s College Hospital London (2012), Royal Brompton Hospital London (2012) oraz Evelina Childrens Hospital London (2013).
  Jego zainteresowaniami są muzyka i podróże.

  Posiada prestiżowy, jedyny certyfikat uprawniający do wykonywania badań prenatalnych Fetal Medicine Foundation.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie