dr n. med.

Przemysław Kosiński

Ginekolog, Radiolog

23 opinie +dodaj

Umów wizytę 485 odwiedzin w ciągu 30 dni

W 2007 roku ukończył Akademię Medyczną, po czym rozpoczął staż podyplomowy w CSK Banacha. Następnie podjął współpracę z profesorem Mirosławem Wielgosiem w I Klinice Położnictwa i Ginekologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: USG III trymestru

  Pan doktor jest bardzo miły. Opowiadał o wszystkim, co widział na usg. Rozwiał wszystkie nasze wątpliwości i uspokoił, zalecił dalsze postępowanie.
  Po wizycie mam poczucie, że trafiłam do specjalisty w swojej dziedzinie i z pewnością będę polecać wizyty u Pana doktora innym.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: USG ciąży

  Najlepszy lekarz jakiego znam!
  Na USG widzi rzeczy, których inni nie widzą. Przeprowadza zabiegi, o których inni nawet nie mają pojęcia. Zainteresowany pacjentem w 100%. Odpowiada na każde pytanie, nie owija w bawełnę. Jest zawsze uśmiechnięty. Dziękuję za wszystko! Za szybką interwencję, za zabieg, za zainteresowanie, za pomoc... Będę wdzięczna Panu do końca życia!
  Pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: USG III trymestru

  Doskonały profesjonalista, niezwykle kulturalny i przemiły. Angielski na niezwykle wysokim poziomie. Dziękuję, Panie Doktorze (za obie ciaze).

 • M
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: USG płodu

  Konkretny, rzeczowy, potrafiacy bardzo silnie wesprzec danymi i dostepnymi badaniami swoje diagnozy, swietny specjalista z rewelacyjnym podejsciem do pacjentek.

 • A
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: USG płodu

  Precyzyjna, bardzo konkretna diagnoza stanu pacjenta, merytoryczna i oparta na konkretnych obserwacjach dyskusja o sytuacji płodu w czasie badania USG.

 • A
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: amniopunkcja

  Najlepszy na świecie. Wykonał amniopunkcję tak,że nawet nie za bardzo skojarzyłam kiedy to się stalo

 • A
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: USG

  Jestem zachwycona Panem Doktorem i podejściem do rodziców (2 USG). Wszystko skrupulatnie tłumaczy, bez pośpiechu. Dokładnie bada każda część ciała dziecka. Jest dowcipny i zaangażowany w badanie. Na każde pytanie odpowiada skrupulatnie i rozwiewa wszystkie wątpliwości. Każde USG tylko u niego. Córka nie chciała się odwrocic, więc wracałam dwa razy po spacerku aby Doktor mógł ją dokładnie obejrzeć!

 • A
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: badania prenatalne

  Pan doktor dostaje 3gwiazdki ponieważ głęboko wierzę w to, że jest specjalistą. Niestety pomimo bardzo dobrych opinii, którymi się zasugerowałam, jestem bardzo zawiedziona. Doktor Kosiński podszedł do nas bardzo przedmiotowo, robiąc usg dosłownie wykonał swoją robotę bez słowa, na końcu wizyty wręczył nam dwa zdjęcia usg na których widnieje czarna plama i stwierdził, że przychodzimy do niego stwierdzić, czy płód jest zdrowy, a nie podziwiać zdjęcia dzidziusiów. Oczywiście, że tak, ale czy ciężarnej nie można odrobinę delikatniej? Przecież każda przyszła mama jest podekscytowana taką wizytą, kiedy może zobaczyć swoje dziecko..Byłam na wizycie ale nie wiem w sumie na czym polegała, bo nic nie zostało mi wytłumaczone (na pytanie,czy usłyszymy bicie serduszka usłyszałam, że badamy teraz ważniejsze rzeczy). O resztę aż bałam się zapytać, widząc niezadowoloną minę Pana Przemysława. Doskonale rozumiem, że Pan doktor musi się skupić, ale czy nie byłoby uprzejmością z jego strony powiedzieć "potrzebuje 10minut skupienia i ciszy, potem pani wszystko wytłumaczę"? Wszystko rozumiem, zmęczenie, znużenie wykonywana praca, późną godzinę, opóźnienie ale mimo wszystko bardzo nam przykro i liczyliśmy z narzeczonym na coś więcej niż dzień dobry, kilka niemiłych uwag i do widzenia..

 • A
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: USG płodu

  Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Odpowiada na wszystkie zadawane pytania. Ogromnym plusem jest to, że jest niezwykle uprzejmy i zawsze uśmiechnięty, dzięki czemu wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Szczerze polecam!

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja ginekologiczna

  Jestem pod ogromnym wrażeniem tego lekarza. Szczególnie tego jak sprawnie i uważnie udało mu się przeprowadzić moja operację - wyciąć samą torbiel, pozostawić narządy, nie doprowadzić do ubytku krwi. Nawet inni lekarze z konsulium przygotowywali mnie na inne rozwiązanie. Plus za respektowanie zdania pacjenta odnośnie doboru technik leczenia. I przyjemnie było zobaczyć jego ciepły, pogodny uśmiech po operacji oraz następnego dnia :) Dziękuję Panie Doktorze! EK

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2007 roku ukończył Akademię Medyczną, po czym rozpoczął staż podyplomowy w CSK Banacha. Następnie podjął współpracę z profesorem Mirosławem Wielgosiem w I Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus.

  Doktor Przemysław Kosiński przez dwa lata pracował w Wielkiej Brytani w King’s College Hospital w Londynie. Odbył szkolenie pod okiem Profesora Kyprosa Nicolaidesa, pioniera w dziedzinie perinatologii na świecie. Jako drugi w Polsce po dr. hab. n. med. Piotrze Węgrzynie uzyskał Diploma in Fetal Medicine. Ogromne doświadczenie jakie zdobył w diagnostyce i terapii płodu obecnie pozwala mu na rozpoznawanie wad płodu za pomocą badań ultradźwiękowych. Doktor zajmuje się echokardiografią płodu, diagnostyką inwazyjną taką jak amniopunkcja i biopsje kosmówki. Nie jest mu obca tematyka patologii ciąży wielopłodowej – zespółu TTTS (zespół przetoczenia między bliźniętami). Jest specjalistą w leczeniu tego schorzenia poprzez laserową ablację anastomoz łożyskowych.

  Ukończył szkolenie w zakresie echokardiografii płodowej w King’s College Hospital London (2012), Royal Brompton Hospital London (2012) oraz Evelina Childrens Hospital London (2013).
  Jego zainteresowaniami są muzyka i podróże.

  Posiada prestiżowy, jedyny certyfikat uprawniający do wykonywania badań prenatalnych Fetal Medicine Foundation.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie