mgr

Przemysław Jeziorski

Fizjoterapeuta, Terapeuta

159 opinii +dodaj

Umów wizytę
97 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

OD 11.06 NOWY ADRES POZNAŃ UL. JACKOWSKIEGO 33/1 :)) mgr Przemysław Jeziorski Rehabilitation, physiotherapy, manual therapy, ultrasound examination in english Poznań. Nobel… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
159 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Y
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PhysioArt Fizjoterapia Przemysław JeziorskiUsługa: problemy z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa

  Druga wizyta u Przemka, tym razem z dolnym odcinkiem kręgosłupa. ( wcześniej zaleczony szyjny :-). Kolejna wizyta to wiadomo - lepsze poznanie organizmu i problemów z nim związanych, a co za tym idzie trafna diagnoza i sprawna "naprawa" - W dalszej kolejności otrzymałem porady dot. codziennego "używania" kręgosłupa oraz ćwiczenia usprawniające go. Polecam Przemka, który przede wszystkim swoją ogromną wiedzą i wykonaną pracą pomógł mi o wiele lepiej funkcjonować w życiu codziennym.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PhysioArt Fizjoterapia Przemysław JeziorskiUsługa: bol kregoslupa LS

  Bardzo symaptyczny a przede wszystkim zna się na tym co robi. Przemek trafnie ocenił co jest przyczyną moich dolegliwości i po wyjsciu z gabinetu czułam się jak nowonarodzona bez bólu. Polecam :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PhysioArt Fizjoterapia Przemysław JeziorskiUsługa: fizjoterapia, fala uderzeniowa

  Wiedza merytoryczna i podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie. Nie wspomnę o zaangażowaniu w szukanie przyczyn urazu/dolegliwości. Polecam :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PhysioArt Fizjoterapia Przemysław JeziorskiUsługa: ból szyi

  Trafiłem z bólem szyi i już po dwóch wizytach odczuwam poprawę, a przy okazji przekonałem się , że akupunktura nie jest taka zła. :) Terapia manualna w połączeniu z bańkami czy laserem dodatkowo wpłynęła pozytywnie. Polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PhysioArt Fizjoterapia Przemysław JeziorskiUsługa: fizjoterapia, fala uderzeniowa

  Witam
  Trafiłem tutaj z tzw. łokciem tenisisty. Ból trwający i nasilający się od dwóch miesięcy został zdiagnozowany i wyleczony jedną wizytą. Masaż, nakłuwanie oraz fala uderzeniowa to nie cud- to sposób leczenia p. Przemka. Polecam nie tylko tenisistom

  Przemysław Jeziorski2018-06-05

  Dobry wieczór,

  dziękuję za poświęcenie tej chwili i napisanie opinii na tym portalu, jest mi niezmiernie miło. Najbardziej się ciesze, że efekt zastosowanych działań okazał się tak pozytywny ;) liczę na dalszą poprawę i trzymam kciuki!

  Pozdrowienia serdeczne,
  Przemysław Jeziorski

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PhysioArt Fizjoterapia Przemysław JeziorskiUsługa: terapia manualna

  Jestem zachwycona. Pan Przemysław postawił na nogi już wcześniej mojego syna, kiedy ledwo mógł stanąć na jedną nogę. Zachęcona tymi umiejętnościami poszłam ze swoimi problemami - i to był naprawdę strzał w dziesiątkę. Pan Przemysław jest szalenie kontaktowy i miły, ale to już pomijam. Ma ogromną wiedzę, szybko zdiagnozuje problem i zastosuje potrzebną kurację. Oprócz tego po spotkaniu dostajemy zawsze pakiet ćwiczeń, które pomogą nam uporać się z problemem już z dala od lekarza. Polecam z całego serca!

  Przemysław Jeziorski2018-06-05

  Dobry wieczór,

  bardzo dziękuję za podzielenie się opinią z innymi na tym portalu. Cieszę się, że tak pozytywnie została odebrana świadczona przeze mnie usługa ;) Najważniejsze, że problem udało się szybko zdiagnozować i zadziałać tak by ulga juz po pierwszej terapii była odczuwalna.

  Trzymam kciuki za dalszą poprawę i pozdrawiam serdecznie,
  Przemysław Jeziorski

 • Ł
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PhysioArt Fizjoterapia Przemysław JeziorskiUsługa: terapia łączona - USG, zabiegi fala uderzeniowa/laser HIL, suche igłowanie

  Specjalista godny polecenia. Duża wiedza oraz umiejętności poparte profesjonalnym sprzętem. Pan Przemek uśmiechnięty i bardzo miły.

  Przemysław Jeziorski2018-05-29

  Dzień dobry Panie Łukaszu,

  dziękuję za miłe słowa, staram się żeby efekt stosowanych terapii był zawsze jak najlepszy. Trzymam kciuki, by zdrowie dopisywało i sam problem już nie powracał.

  Pozdrowienia,
  Przemysław Jeziorski

 • N

  Jestem ogromnie zadowolona z wizyty ???? Fizjoterapeuta pierwsza klasa ! Przy każdej czynności, którą wykonywał mówił mi krok po kroku co się dzieje z mięśniami, co od czego zależy itp. Bardzo sympatyczny. Bardzo polecam !

  Przemysław Jeziorski2018-05-29

  Dzień dobry,

  dziękuję za napisanie opinii na tym portalu, na temat prowadzonej przeze mnie terapii. Bardzo mi miło, że atmosfera została też pozytywnie odebrana. Zależy mi na tym, by każdy dokładnie rozumiał mechanizm powstawania swoich urazów, przez co łatwiej jest zawsze odzyskać sprawność ;)

  Pozdrawiam serdecznie,
  Przemysław Jeziorski

 • M
  Lokalizacja: PhysioArt Fizjoterapia Przemysław JeziorskiUsługa: ostroga piętowa

  polecam, po trzeciej wizycie znaczne zmniejszenie dolegliwości bólowych, powód wizyty- ostroga piętowa (stan przewlekły od ponad pół roku), zastosowano: ocenę USG, suche igłowanie, falę uderzeniową, elektrolizę przezskórną, terapię manualną, terapia dobierana indywidualnie na podstawie zgłaszanych dolegliwości, fizjoterapeuta przystępnie informuje o stosowanym leczeniu, miła atmosfera podczas wizyt, dobrze wyposażony gabinet

  Przemysław Jeziorski2018-05-29

  Dzień dobry,

  dziękuję za poświęcenie czasu i napisanie opinii na tym portalu. Bardzo się cieszę, że efekt terapii okazał się skuteczny i zastosowane metody przyniosły poprawę stanu zdrowia.

  Pozdrowienia,
  Przemysław Jeziorski

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PhysioArt Fizjoterapia Przemysław JeziorskiUsługa: terapia manualna

  Do Pana Przemysława zgłosiłam się z kontuzją kolana. Pan Przemysław wykazał się bardzo dużym profesjonalizmem, wiedzą oraz wykonał kompleksowe zabiegi co pozwoliło mi szybko wrócić do formy i wrócić ma treningi.
  Gorąco polecam usługi Pana Przemysława!

  Przemysław Jeziorski2018-05-29

  Dzień dobry Pani Julio,

  bardzo dziękuję za podzielenie się z innymi opinią na tym portalu. Miło mi, że efekt zastosowanej terapii okazał się tak skuteczny i pozwolił powrócić Pani do trenowania ;) Myślę, że dużo pomogły też regularnie wykonywane przez Panią zalecona ćwiczenia!

  Serdecznie pozdrawiam,
  Przemysław Jeziorski

Pytania pacjentów (99)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • OD 11.06 NOWY ADRES POZNAŃ UL. JACKOWSKIEGO 33/1 :))
  mgr Przemysław Jeziorski

  Rehabilitation, physiotherapy, manual therapy, ultrasound examination in english Poznań.

  Nobel Tower, Centrum IVITA 8 piętro gabinet 8.18

  Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej oraz polubienia profilu na FB:

  www.lamignat.pl

  www.facebook.pl/Jeziorskifizjo/

  Fizjoterapeuta, dyplomowany terapeuta manualny, absolwent studiów magisterskich z dziedziny Fizjoterapii na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

  Swoje umiejętności i doświadczenie zawodowe budował pracując w Katedrze i Klinice Rehabilitacji jednego z najlepszych w Polsce szpitali Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego im. Wiktora Degi Uniwersytetu im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, oraz prowadząc zajęcia ze studentami zagranicznego programu.
  Nagrodzony wyróżnieniem dla wykładowcy roku podczas Poznań University of Medical Sciences Graduation Ceremony 2014.

  Ukończył wiele kursów z dziedziny fizjoterapii i terapii manualnej w tym PNF, Cyriax, McKenzie, Ackermann, Mulligan Concept, Dry Needling, Kinesiology Taping, Deep Tissue Massage, FDM, EPTE etc.

  Od Maja 2016r współpracuje z Instytutem Mechaniki Stosowanej Politechniki Poznańskiej, gdzie wspólnie prowadzone są badania na temat metod fizjoterapeutycznych, ergonomii pracy oraz dysfunkcji narządu ruchu.

  (EN) Przemysław Jeziorski, MSc.

  A physiotherapist, holder of a diploma in manual therapy, master' s degree in Physiotherapy acquired at Ludwik Rydygier Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University in Bydgoszcz.

  Developed his skills and professional experience while working at the Rehabilitation Department and Clinic of the Wiktor Dega Orthopaedic Rehabilitation Hospital, Karol Marcinkowski Poznan University of Medical Sciences, as well as while conducting classes for foreign students.

  Awarded as the lecturer of the year during Poznań University of Medical Sciences Graduation Ceremony 2014.

  Completed many courses in physiotherapy and manual therapy, including PNF, Cyriax, McKenzie, Ackermann, Mulligan Concept, Dry Needling, EPTE etc.

  Since May 2016 has cooperated with the Institute of Applied Mechanics, Poznan University of Technology, where the research in physiotherapy methods, work ergonomics and motor organ disorders is performed.

  How can I help you?

  Back pain;
  Spinal disk herniation (slipped disk);
  Sciatica, radiculopathy;
  Limited movement and joint pain;
  Postoperative rehabilitation (ligament reconstruction, arthroscopy, joint replacement surgery);
  Strained and torn muscles and tendons;
  A safe return to sport after injury;
  Postural deformities (flat feet, scoliosis);
  Dizziness, migraines;
  Temporomandibular joint disorders;

  You can find here also:
  Shockwave therapy
  Ultrasound Examination
  Percunateous electrolysis EPTE

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytet Mikolaja Kopernika w Toruniu

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej ze studentami anglojęzycznymi przyznana na Graduation Ceremony University of medical Science in Poznan 2014r

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • norweski
 • polski
więcej