Lek.

Przemysław Jarmoliński

Laryngolog, Audiolog, foniatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: NZOZ Przychodnia Specjalistyczna

  Przesympatyczny, uczynny, cierpliwy. Fajne poczucie humoru. Dobre podejście do pacjenta. Pan doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania i poświęcił mi tyle czasu ile było trzeba. Bardzo dobry sprzęt diagnostyczny.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  42 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: NZOZ Przychodnia Specjalistyczna

   Przesympatyczny, uczynny, cierpliwy. Fajne poczucie humoru. Dobre podejście do pacjenta. Pan doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania i poświęcił mi tyle czasu ile było trzeba. Bardzo dobry sprzęt diagnostyczny.

  • K

   Uważam, że Pan doktor Jarmoliński jest ok. Byłam z synkiem na badaniu słuchu, kilka podejść aby to badanie wykonać, niestety synek nie pozwolił sobie zrobić nic w okolicach głowy. Była to wizyta prywatna za którą nic nie zapłaciłam przy czym Jarmoliński udzielił nam wielu przydatnych informacji, nie tylko gdzie zrobić takie badanie i jak, ale jak dalej diagnozować dziecko. Nie był nie miły ani arogancki, słuchał, kiedy do niego mówiłam. Dodam jeszcze, że postanowiliśmy zrobić badanie słuchu w innym mieście, synek również nie pozwolił sobie wykonać takiego badania a zapłacić i tak musieliśmy 150 zł ZA NIC!

  • M

   Pan Doktor wycinał mojemu synowi trzeciego migdała i podcinał boczne. Wizyta przed operacją przebiegła w spokoju, badanie słuchu , badanie kamerką przez nos , godzina przyjęcia - punktualnie. Pan Doktor miły, odpowiadał na wszystkie pytania. Po operacji od razu przyszedł powiedzieć jak ta operacja przebiegała, co zostało zrobione , że jest wszystko w porządku. Potem jeszcze podchodził , rozmawiał z rodzicami , interesował się pacjentami co uspokajało. Wizyta kontrolna podobnie, badanie kamerką , zdjęcie trzeciego migdała przed i zdjęcie po operacji dał do domu na pamiątkę.
   Dla mnie i mojego syna wszystko ok.

  • M

   Polecany i chwalony przez większość a moje dziecko doprowadził do stanu gdzie czeka go drenowanie uszu i wycięcie trzeciego migdałka który wg. Pana doktora był w porządku.Jak można leczyć dziecko przez ponad dwa lata i wystawić diagnozę zakaźne zapalenie ucha zewnętrznego???Ma dobry sprzęt,regularnie zaglądał mu do ucha,zakładał sączki,płukał czego mi stanowczo zabraniał żebym chroniła uszy od wody a sam regularnie co jakiś czas wlewał wodę do chorego ucha które już miało dość.Ten lekarz nie potrafi słuchać,kto wie lepiej co dziecku dolega jak nie ja co z nim przebywam na co dzień,niestety w tym przypadku mogłam liczyć tylko na niemiłe słowa z Pana doktora strony.Nie polecam tego specjalisty bo uważam że w moim przypadku ani na fundusz ani prywatnie się nie sprawdził,moje dziecko czeka na te dwa zabiegi i za co mam być mu wdzięczna jedynie tylko za to że dzięki temu że jego aroganckie podejście skłoniło mnie do zmiany lekarza na innego specjalistę który sprowadził mnie na ziemię.Jeśli wam zależy na dzieciakach to szukajcie lekarzy i sprawdzajcie opinie o nich bo ja się przejechałam i żal mi mojego dziecka,ale mam nadzieję że wszystko skończy się dobrze.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   NIE POLECAM już w rozmowie telefonicznej chamski! sam umawia pacjentów dzwoniliśmy do niego co chwilę bo tak się umawiał na tel cyt. "bo może coś się zwolni po 19 tej do mnie zadzwonić" i tak przez 3 miesiące dwa razy w tygodniu w końcu znalazł się termin dla nas mieliśmy potwierdzić dzień wcześniej dzwoniąc do pana doktora ok 19 tej godziny i tak zrobiliśmy. okazało się ze sorry ale przed momentem na wasze miejsce wpisałem kogoś innego i nie pomogło ze byliśmy zapisani już chwile temu i ze wizyta jest pilna i że my z dzieckiem 3 letnim! nie cyt." zadzwoń w środę po 19 tej" zadzwoniłam do CM Promed w Krakowie gdzie bez łaski za trzy dni mieliśmy wizytę u sympatycznej pani doktor wszystkie badania z kamerka wytłumaczone i endoskopię nosa już na pierwszej wizycie i to jest profesjonalizm umawiają na godzinę i o tej przyjmują wystarczył jeden tel a koszt wizyty taki sam i dziecko z uśmiechem podczas badania

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   KOLEJNA KRYTYCZNA OCENA DLA PANA DOKTORA.
   Poziom kultury osobistej tego człowieka jest naganny!! Pan doktor potrafi rozmawiać z pacjentem w sposób chamski, nie słuchając w ogóle drugiej osoby. Niestety Pan doktor nie ma szacunku do ludzi zarówno w kontakcie osobistym jak i telefonicznym. Nie podważę kompetencji Pana doktora, bo sama nie jestem specjalistą. Mogę jedynie stwiedzić, że dysponuje dobrym sprzętem medycznym. Ale w jaki sposób można leczyć ludzi nie słuchając ich i nie będąc ematycznym?! Dla mnie TRAGEDIA.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   boberka04 święta racja,podpisuję się pod tym obiema rękami. Pan doktor jest nieuprzejmy, nie słucha co pacjent ma do powiedzenia, w moim przypadku wydał pseudo diagnozę bez przeprowadzenia badań.
   Oczywiście pewnie inaczej wygląda wizyta prywatna. Ja byłam w ramach funduszu i więcej już nie pójdę.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • B

   Witam, pan dokotor Przemysław Jarmoliński to człowiek, bez kultury, nie wychowany , próbuje wciskać coś co jest nieprawdą,nie polecam, ostrzegam przed tym człowiekiem, brak szacunku do dziecka , a o etyce lekarskiej nie wspomnę!!!!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Pan doktor bardzo miły, odpowiada na wszystkie pytania. Fajne podejście do dzieci np " przybij piątkę".Po zabiegu był u nas 4 razy pytać jak tam jego mały pacjent.Wielki pozytyw!!!

  • Właśnie wróciliśmy z mężem od Pana Doktora.Szłam do Niego z duszą na ramieniu ,po tym co tutaj przeczytałam.Lekarz miły,sympatyczny.Podszedł do nas profesjonalnie.Dobry sprzęt.Czego chcieć więcej.Normalnie rozmawia,odpowiada na pytania.Godzina zapisu jest godziną przyjęcia.My jesteśmy zadowoleni i polecamy...