Przemysław Godzisz, lekarz rodzinny Końskie

lek. Przemysław Godzisz

Zapisz

Lekarz rodzinny więcej

9 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Południowa 1, Końskie
Południowa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo fajny i sympatyczny lekarz. Wypytał dokładnie co mi dolega, jakie są objawy i kiedy się nasilają. W moim mniemaniu wywiad przeprowadza wzorcowo. Wizyta u tego lekarza nie polega tylko na odesłaniu z receptą. Udziela fachowej porady co robić i czego unikać aby dolegliwości nie powróciły. Wiedzę medyczną przekazuje w zrozumiały sposób. Jak najwięcej takich lekarzy. Polecam wszystkim. Tomek S.


T
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo fajny i sympatyczny lekarz.Wypytał dokładnie co mi dolega, jakie są objawy i kiedy się nasilają.W moim mniemaniu wywiad przeprowadza wzorcowo.Wizyta u tego lekarza nie polega tylko na odesłaniu z receptą.Udziela fachowej porady co robić i czego unikać aby dolegliwości nie powróciły.Wiedzę medyczną przekazuje w zrozumiały sposób.Jak najwięcej takich lekarzy.Polecam wszystkim.


E
Użytkownik zweryfikowany

To najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłam. Specjaliści typu ginekolog, endokrynolog itp. nie rozpoznali przyczyny mojej choroby, nie zalecili leczenia, a dr Godzisz zlecił badania i jeszcze przed wynikami, które były tylko potwierdzeniem, wiedział co mi jest. Świetny, wyrozumiały lekarz. Polecam wszystkim! Dziekuje Panie doktorze za wszystko!!!!


J
Użytkownik zweryfikowany

Być może jest to dobry lekarz. Na pewno jest fajnym człowiekiem, z którym można porozmawiać na wiele tematów. Niestety okazał się ignorantem jeśli chodzi o mój wybór długiego karmienia piersią, proponował mi podawać dziecku odżywkę z puszki. Infekcji niestety nie wyleczył i musiałam szukać pomocy u innego lekarza. Przepisuje lekarstwa których reklamy ma powieszone w gabinecie lub posiada fiszki od danych producentów. Wiedza na temat laktacji ogranicza się do dwóch stron z podręcznika o fizjologii i wielu obejrzanych w telewizji reklam paszy dla niemowląt. Stwierdził, że mleko z puszki jest hipoalergiczne (a każdy alergolog odpowie, że mleko krowy nie jest takie). Szkoda, bo po wielu świetnych opiniach o tym lekarzu, bardzo się zawiodłam na nim.


J
Użytkownik zweryfikowany

Jest to wspaniały człowiek, a rzadko się takich spotyka wśród lekarzy. Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam. Jest wyrozumiały, cierpliwy, empatyczny. Pacjenta traktuje jak człowieka i dba o jego dobro. Zawsze rzeczowo i co najważniejsze zrozumiale odpowiada na pytania pacjenta. W pełni angażuje się w to co robi. Jego diagnozy zawsze są trafne. Najlepszy lekarz jakiego znam i z czystym sumieniem polecam go każdemu, bo DOKTOR GODZISZ to po prostu LEKARZ Z POWOŁANIA!!!


B
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały człowiek i profesjonalny lekarz. Dla mnie najlepszy z jakimi miałam kiedykolwiek kontakt. Bardzo go szanuje za podejście od strony medycznej, rzeczową i profesjonalną pomoc medyczną, zawsze trafną diagnozę i odpowiednio dopasowane leki, ale przede wszystkim za człowieczeństwo, za ten szczery uśmiech i dobre słowo. Doktorku!!!!! Nie zmieniaj się! W Końskich nie ma lepszego internisty i wspanialszego człowieka w lekarskiej grupie zawodowej. Pozdrawiam serdecznie


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista w tym co robi. Profesjonalne podejście do pacjenta i jego problemów zdrowotnych. Celne stawianie diagnoz w porównaniu z innymi lekarzami ( a odwiedziłam kilku specjalistów i nic to nie dało) stało się przyczyną wyboru leczenia się u tego własnie lekarza. Gorąco polecam wszystkim. Bardzo dobry człowiek


L
Użytkownik zweryfikowany

NAJLEPSZY DIAGNOSTA. OPRÓCZ NAJWYŻSZEJ STARANNOŚCI I PROFESJONALIZMU LEKARZ TEN JEST BARDZO AFIRMATYWNIE NASTAWIONY DO PACJENTA. NIE TRZYMA SIĘ NA DYSTANS OD \\\"TRUDNYCH PRZYPADKÓW\\\", NIE ZBYWA CIERPIĄCEGO.Z BARDZO DOBRYM SKUTKIEM LECZY..PRZEDE WSZYSTKIM DOBRY CZŁOWIEK.DOBREGO LEKARZA POZNAJE SIĘ W BIEDZIE

Ocena zmieniona przez moderatora na "neutralny". Powód: Brak wystarczających argumentów do wystawienia innej oceny.


E
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz profesjonalista, bardzo kulturalny i sympatyczny, chętnie wysłucha pacjenta, rzeczowo odpowiada na pytania. Odwiedziłam dużo lekarzy, jednak dr.Godzisz jako pierwszy skutecznie ustalił przyczynę moich problemów i za to mu ślicznie dziękuję. Z czystym serduchem polecam tego lekarza.Dobry człowiek przede wszystkim.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie