Adresy (3)

ul. Górnych Wałów 22, Gliwice
Salus (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
ul.Strzelców Bytomskich 9/23, Bytom
Gabinet Prywatny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Konsultant medyczny NaProTechnology, szacunek dla życia od poczęcia, leczenie chirurgiczne endometriozy i troska o płodność, współpraca z instruktora...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
30 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

Witam dzis byøam na wizycie 1 raz dodam ze jestem straszna panikara,lekarz /czlowiek wspanialy ,mam troszke problemow z jajnikami pocieszyl ,przepisal tanie leki mily ,sympatyczny i bardzo dokladny polecam


P
Użytkownik zweryfikowany

Po raz pierwszy spotkałam doktora Binkiewicza na wizycie w prywatnym gabinecie w Bytomiu.Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze, skrupulatnie przejrzał wszystkie moje dotychczasowe wyniki badań i odpowiedział na każde moje pytanie.
W listopadzie byłam pacjentką w szpitalu w Pyskowicach na zabiegu laparoskopowym, który wykonał doktor Binkiewicz. W szpitalu po raz kolejny przekonałam się jak dobrym i kompetentnym specjalistą jest ten lekarz.
Gorąco polecam doktora oraz szpital w Pyskowicach. Pracuje w nim wspaniały personel, który bardzo dobrze się mną opiekował. POLECAM!


W
Użytkownik zweryfikowany

Do Pana Doktora Binkiewicza trafiłam z polecenia i nie żałuję. Pan Doktor to świetny specjalista, ma świetne podejście do pacjentek, profesjonalne i pełne zaangażowania, wykazuje się cierpliwością i zrozumieniem. Swoim dobrym słowem sprawia, że człowiek od razu czuje się lepiej. Można mu zaufać- co jest niezwykle ważne dla każdej pacjentki. Jestem pacjentką Pana Doktora od marca tego roku i czuję się bezpieczna i zaopiekowania niemal po przyjacielsku. Mam nadzieję, że tak będzie zawsze mimo odległości. Na oddziale w pyskowickim szpitalu spędziłam kilka dni i spotkałam się z uśmiechem, życzliwością, gotowością pomocy w każdej chwili.Troskliwość, serdeczność a nade wszystko profesjonalizm lekarzy i pielęgniarek zasługują na najwyższe słowa uznania.


E
Użytkownik zweryfikowany

Niestety, ale muszę bardzo źle ocenić pana doktora... Po silnym krwawieniu we wczesnej ciąży zostałam przyjęta do szpitala, gdzie ów pan doktor najpierw wyśmiał mnie mówiąc że to przecież zwykły okres (odwrócił się i wyszedł), po czym po 5 dniach pobytu w szpitalu, gdzie musiałam prosić się o zrobienie jakichś badań usg cokolwiek by dowiedzieć się czy dalej jestem w ciąży łaskawie zrobił mi badanie usg. Okazało się, że poroniłam. Pan doktor stwierdził że mu przykro i że przeprasza mnie za to, że NIE MIAŁ CZASU aby mnie wcześniej zbadać.... Po badaniu wypisał mnie ze szpitala bo "nie było już sensu"... Szkoda, że nie wykonał badania wcześniej.. Bardzo niemiłe wspomnienia, zarówno z panem doktorem jak i całym szpitalem pyskowickim, łącznie z brakiem ciepłej wody z powodu awarii i tekstów pielęgniarek "to się nie myjcie".... brak słów :(


S
Użytkownik zweryfikowany

Polecam bardzo tego lekarza! Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Świetny specjalista, kompetentny, profesjonalny. Bardzo sympatyczny, uśmiechnięty, miły i ciepły człowiek., Można zawsze na niego liczyć. Już od pierwszej wizyty wzbudził we mnie zaufanie, poświęcił wiele czasu by zapoznać się z moją wcześniejszą dokumentacją medyczną, bez żadnego pośpiechu. Doktor wszystko dokładnie mi wyjaśnił. Pan doktor ma znakomite podejście do pacjentek, podczas pobytu w szpitalu dzięki niemu czułam się bezpieczna i spokojna. Personel w pyskowickim szpitalu bez żadnych zastrzeżeń, również bardzo troskliwy, miły i pełen dobroci dla pacjentek.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Bardzo szczegółowo bada i przegląda wyniki. Chodzę do Pana Doktora od ponad trzech lat i jestem bardzo zadowolona. Prowadził moją pierwszą ciążę i teraz drugą. Gabinet jest bardzo elegancki, profesjonalny sprzęt i co ważne zawsze robi USG. Wizyta trwa ok 30 minut i zawsze czuje się w pełni doinformowana. To najlepszy lekarz jakiego znam i gorąco polecam. Podoba mi się, że Pan Doktor nie patrzy na pacjenta przez pryzmat pieniędzy ale jak na człowieka. Nie zamieniłabym go na innego! Dziękuję Panie Doktorze, że Pan jest!


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam. W 2006 roku byłam pacjentką szpitala w Pyskowicach. Nie znałam tam nikogo - ani lekarza (żadnego), ani położnej, ani nawet salowej. Poprostu spodobał mi się oddział i ten z mężem wybraliśmy.
Leżałam tam razem z prywatnymi pacjentkami Doktora Binkiewicza i innych lekarzy i ani w jednym momencie nie odczułam innego traktowania ze strony personelu.
Urodziłam zdrowego synka.
Obecnie planujemy z mężem drugie dziecko, a z racji tego, że mój dotychczasowy lekarz ma już swoje lata - zmieniłam lekarza na dra Binkiewicza.
Gabinet świetnie wyposażony, usytuowany daleko od poczekalni więc nie słychać rozmów wewnątrz. Absolutnie nie odczułam żadnego pośpiechu ze strony lekarza, poświęcił mi tyle czasu ile było potrzeba i to ja zdecydowałam kiedy wychodzić, Pan doktor nie sugerował mi niczego. Samo badanie bardzo delikatne, a atmosfera w trakcie wizyty miła i sympatyczna.
Prywatna wizyta z USG kosztuje 120 PLN, więc jest to normalna cena jeśli chodzi o prywatny gabinet.
Zdecydowanie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Miły,sympatyczny i rzeczowy. Minusem są kolejki i przy opóźnieniu widać,że Pan doktor się spieszy żeby "nadrobić". Czasami zapomina zlecić badań w ciąży o których sama musiałam przypominać. Jeśli chodzi o szpital w Pyskowicach, to nie ma co liczyć,że chodzenie przez cała ciąże do dr.Binkiewicza ma tam dla kogoś znaczenie. Sam Pan doktor ledwo co pamięta pacjentki i w szpitalu się nimi średnio,albo wcale nie interesuje. Może to tylko moje doświadczenia,ale jestem trochę zawiedziona.


I
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjny lekarz u którego wizyty nie są koszmarem. Sympatyczny, miły, bardzo deliktany i cierpliwy. Polecam!


U
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor jest naprawde profesjonalny i bardzo delikatny. Poza tym nie wyrzuca pacjentek z gabinetu, a chetnie odpowiada i wyjaśnia wszystkie wątpliwości i problemy. Polecam naprawde. Gabinet nieduży, czysty i na końcu korytarza, co zapewnia 100% intymność i pewność, że nikt czekający na korytarzu nie posłucha sobie o naszych kłopotach.
Lekarz ciepły i serdeczny. Same pozytywy
Wizyta 120zł.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Konsultant medyczny NaProTechnology, szacunek dla życia od poczęcia, leczenie chirurgiczne endometriozy i troska o płodność, współpraca z instruktora...

Zobacz pełen opis