Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Lubicz 3, Stare Miasto, Kraków
Gabinet Psychologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Konsultacja psychologiczna • 120 zł

Psychoterapia • 120 zł

Psychoterapia depresji • 120 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Aktualnie brak wolnych terminów *** Jestem psychologiem i terapeutą poznawczo-behawioralnym. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Terapia behawioralna

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Lubicz 3, Kraków

120 zł

Gabinet Psychologiczny

Pozostałe usługi

Psychoterapia


Lubicz 3, Kraków

120 zł

Gabinet Psychologiczny


Psychoterapia depresji


Lubicz 3, Kraków

120 zł

Gabinet Psychologiczny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
V
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny psychoterapia

Panią Polę poznałem w dość ciężkim dla mnie okresie. Nasze spotkania nie trwały długo, głównie przez złośliwość losu, jednak to wystarczyło, by moje życie się zmieniło. Pani Pola, pomimo młodego wieku, jest znakomitym specjalistą, znającym się na swojej pracy. Wszystkie sesje z nią odbywały się w sposób profesjonalny, dawały mi dużą ulgę oraz wiele się na nich nauczyłem. Samo nastawienie Pani Poli do terapii, spowodowało u mnie pojawienie się dużej motywacji oraz sprawiło, że angażowałem się w proces leczenia, dzięki czemu nastąpiła poprawa. Chociaż przede mną wciąż długa droga do tego by zostać wyleczonym lub chociaż odzyskać namiastkę normalności, to staram się cały czas, głownie przez wzgląd na Panią Polę i to co dla mnie zrobiła. Pozostało mi jedynie żałować, że nasze drogi tak szybko się rozeszły i nie mogę jej pokazać, jak wiele zmian zaszło w moim życiu od naszego ostatniego spotkania, ale zawsze będę jej wdzięczny za wszystko.

mgr Pola Antecka

Dziękuję za tą opinię! Bardzo się cieszę, że nastąpiła poprawa. Trzymam kciuki za dalsze zmiany na lepsze.

Pozdrawiam serdecznie :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Pani Pola to niezwykła osoba, pełna zrozumienia, empatii oraz ciepła. Sytuacja z jaką przyszłam była beznadziejna. Na początku nie wierzyłam że mogę się poczuć lepiej, ale dzięki Pani Poli z każdą wizyta nabierałam wątpliwości co do tego. Po ponad pół roku mogę śmiało powiedzieć że była to jedna z najlepszych decyzji w życiu. Samopoczucie na codzień zmieniło się diametralnie. Pomimo zakończenia terapii, będę Panią Pole bardzo długo wspominać. Dziękuję jeszcze raz za wszystko.

mgr Pola Antecka

Pani Magdo!
Dziękuję za ciepłe słowa. Myślę, że zmiany, które pojawiły się w trakcie naszej współpracy to dopiero początek :)

Pozdrawiam serdecznie!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Dzięki spotkaniom z Panią Doktor mogłam uporać się ze złymi doświadczeniami z przeszłości
i spróbować na nowo poukładać wiele rzeczy w głowie. Atmosfera w trakcie spotkań była bardzo miła. Świadomość, że jest osoba, która wysłucha problemów, a także spojrzy na nie
z innej perspektywy i przedstawi wskazówki do dalszej pracy nad sobą jest niezwykle ważna w trudnych sytuacjach życiowych. Podjęcie decyzji o psychoterapii było trudne. Po kilku miesiącach wspólnej pracy, mogę stwierdzić, że było warto. Bardzo dziękuję Pani Doktor za pomoc, wsparcie i serdecznie polecam Wszystkim, którzy potrzebują takiej pomocy.

mgr Pola Antecka

Stawienie czoła przeszłości jest trudne! Psychoterapia to wyzwanie, które Pani podjęła i cieszę się, że mogłam Pani pomóc.
Trzymam za Panią kciuki :)
Pola Antecka


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny psychoterapia

Właśnie kończę terapię u Pani Poli, jestem bardzo zadowolony z rezultatów, jak i przebiegu każdej wizyty. Pani Pola jest profesjonalistką, potrafiącą przekazać swoją wiedzę w przystępny sposób. Terapia polegała w dużej mierze na osiąganiu konkretnych celów i wdrażaniu namacalnych zmian do codziennego życia, a nie tylko na rozmowie. Miałem wcześniej do czynienia z psychologami i byłem sceptycznie nastawiony, jednak terapia u Pani Poli okazała się strzałem w dziesiątkę. Pani Pola jest osobą bardzo sympatyczną i kontaktową, dzięki czemu nie miałem problemów z rozmawianiem na trudne tematy.
Z czystym sumieniem polecam.

mgr Pola Antecka

Dziękuję za tak ciepłe słowa! Życzę powodzenia w realizacji celów i pomysłów, o których rozmawialiśmy na spotkaniach :)

Pozdrawiam serdecznie


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Zachęcam do wizyty. Zawsze kojarzyłem psychoterapię jako coś strasznego, że to nie dla mnie. Nigdy nie brałem pod uwagę, że pójdę na terapię. Jednak przez długie lata bycia w niezdrowym stanie zdecydowałem się pójść, praktycznie z dnia na dzień. Pierwsza wizyta to dla mnie myśli - co ja tu robię, że mam opowiadać o problemach? Ale pani terapeutka pomogła zacząć. Bardzo dobrze się czułem na terapii. Opowiadałem o wszystkim, choć może nie od razu. Naprawdę potrzebna jest osoba która z dystansu i z wiedzą psychologiczną spojrzy na nasz tok myślenia, obawy, lęki, fobie. Dostrzegłem alternatywny bardziej zdrowy sposób myślenia, a miałem bardzo zły z uwagi na swoje środowisko i doświadczenia. Ćwiczenia praktyczne. Wcześniej ani myślałem, że będę się czuł komfortowo w obawianych przeze mnie sytuacjach. Teraz zależy mi na mojej osobie, dbam o swoje wewnętrzne ja i chce dla niego jak najlepiej. Wielka ulga.

mgr Pola Antecka

Cieszę się, że zdecydował się pan postawić na siebie i umówić się na wizytę. Przemiana, którą pan przeszedł jest inspirująca! Trzymam kciuki za dalsze zmiany.

Pozdrawiam serdecznie!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Terapeutikon

Pani Pola podeszła do mojego przypadku bardzo rzetelnie. Podczas wizyt czuję się swobodnie i wiem, że mogę bez problemów o wszystkim powiedzieć. Z Pani strony mogę liczyć na pełen profesjonalizm oraz chęć pomocy. Pomimo swojego początkowego negatywnego nastawienia przed pierwszym spotkaniem szybko się otworzyłam i już po 2 miesiącach widzę dużą zmianę w swoim podejściu do życia, a jeszcze większą widzą moi znajomi. Serdecznie polecam każdemu kto się zastanawia czy może jej zaufać.

mgr Pola Antecka

Dziękuję za miłą opinię! Cieszę się, że zauważa pani poprawę. Chciałam też dodać, że w dużej mierze to zasługa pani pracy i zaangażowania!

Pozdrawiam serdecznie :)


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Terapeutikon konsultacja psychologiczna

Nie wiem, od czego zacząć tę recenzję. Zacznę od tego, że pani Pola jest najbardziej profesjonalną terapeutką, z jaką do tej pory miałam do czynienia. Jestem u niej w terapii już 10 miesięcy i widzę, jak wiele dzięki niej udało mi się poprawić w swoim życiu, nie mówiąc już o tym, że przyszłam do niej w stanie naprawdę beznadziejnym, a obecnie jestem w stanie funkcjonować na całkiem przyzwoitym poziomie. Przede mną jeszcze długa droga, ale jestem pewna, że z pomocą Pani Poli prędzej czy później dam sobie radę i wyjdę na prostą. Jestem za to ogromnie wdzięczna.
Jednym z czynników, który pomógł mi pozostać w terapii było to, że mam możliwość skontaktowania się bezpośrednio telefonicznie (czy pisząc smsa), ponadto wysyłane przypomnienia pomagają mi pamiętać o spotkaniu. Także to, że nie ma problemu z przesunięciem terminu w przypadku sytuacji losowej jest dla mnie bardzo ważne (gdy byłam w innym miejscu, zwykle odsyłano mnie do recepcji, a to było dla mnie bardzo dużym utrudnieniem i powodowało odpadnięcie).
Największą zaletą pani Poli jest to, że jest zawsze bardzo dobrze przygotowana, uważna oraz przede wszystkim zaangażowana. Nigdy nie czułam się na wizycie niedostatecznie wysłuchana. Czuję się traktowana podmiotowo i czuję, że moje potrzeby w tej relacji terapeutycznej są spełniane. Poza tym niesamowitym plusem dla mnie jest to, że w sytuacji kryzysowej także mogę się zwrócić o pomoc i nie jestem pozostawiona sama sobie. Dla mnie jest to ogromnie ważny gest, który bardzo doceniam. Nieraz sms od Pani Poli, że mam inne możliwości postępowania i że jest kilka opcji uzyskania pomocy uratował mnie przed zrobieniem czegoś głupiego. Także widać, że pani Pola bardzo dba o to, by terapia przynosiła pożądane efekty i jeżeli ma wątpliwości, to konsultuje się z superwizorem – dzięki temu zyskałam też diagnozę, która bardzo zmieniła moje myślenie o sobie.
Podsumowując ten elaborat, każdemu z pełnego serca polecam. Jeżeli kiedyś dane będzie mi zostać terapeutką (kto wie), to chciałabym być tak profesjonalna jak pani Pola. Bo taki profesjonalizm ratuje życie, a ja jestem tego przykładem.

mgr Pola Antecka

Cieszę się, że nasza wspólna praca przynosi rezultaty! To jest dla mnie najważniejsze :)
Dziękuję za opinię i do zobaczenia!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny psychoterapia

Każde spotkanie jest zawsze rzeczowo, konkretnie i na temat. A przy tym z pełnym szacunkiem i akceptacją. Cieszę się że trafiłam pod opiekę Pani Anteckiej. Jest profesjonalistką w każdym calu :)

mgr Pola Antecka

Dziękuję za opinię! Pozdrawiam serdecznie :)


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Bardzo cieszę się z tego, że zdecydowałam się poszukać pomocy i trafiłam na panią Polę. Mogłabym ją określić jako głos rozsądku. Wszystkiego zawsze wysłuchiwała z cierpliwością po to, aby później udzielić pomocnych wskazówek lub trafnie wszystko podsumować. Poczyniłam duże i obiektywnie mierzalne postępy dzięki terapii. Polecam wszystkim :)

mgr Pola Antecka

Cieszę się, że mogłam pomóc!
Życzę powodzenia w nowych wyzwaniach.

Pozdrawiam serdecznie :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny psychoterapia

Chyba nigdy nie mogłam nikomu tyle zawdzięczać co Pani Poli. To jaka byłam na pierwszych wizytach, a to jaka jestem teraz to zupełnie dwie różne osoby. Pani Pola, pokazała mi jak mogę docenić siebie, jak radzić sobie w ciężkich sytuacjach i jak nareszcie przestać się wszystkim dręczyć i przejmować. Cały czas dziękuję sobie, że zdecydowałam się na te wizyty.
Szczerze polecam! :)

mgr Pola Antecka

Dzień dobry,

Cieszę się, że mogłam pomóc Pani w trudnym momencie.
Dziękuję za miłą opinię :)

Pozdrawiam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czy jest mozliwe korzystanie z psychterapii raz na dwa tygodnie (przyczyny finansowe)? Wszedzie slysze ze spotkania musza odbywac sie min raz w tygodniu (chetnie dowiem sie co mysla na ten temar psychoterapeuci z Krakowa

  Dzień dobry.
  Częstotliwość spotkań zależy od kilku czynników - między innymi od rodzaju problemu oraz od motywacji do pracy własnej pomiędzy spotkaniami. Pracując w gabinecie często decyduję się na takie rozwiązanie jeśli nie ma zagrożenia życia lub zdrowia.
  Wizyty raz na dwa tygodnie są jak najbardziej możliwe.
  Pozdrawiam serdecznie!

  mgr Pola Antecka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Aktualnie brak wolnych terminów *** Jestem psychologiem i terapeutą poznawczo-behawioralnym. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Terapia behawioralna

Powiązane wyszukiwania