Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Przychodni Specjalistycznych Sanitas w Bydgoszczy

Dworcowa 110

85-010, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksander Cegielski

  Ginekolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.

   Jak zawsze wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania.

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.Usługa: badania ginekologiczne

   To byla pierwsza wizyta u Pana doktora. Bardzo dobry specjalista wytlumaczyl wszystko tak jak powinno byc jasno i konkretnie. Polecam i napewno jeszcze nie raz do nie go pojde.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Kinga Romanowska

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, Audiolog, Foniatra, dr n. med.

  • S
   Lokalizacja: Zespół Przychodni Specjalistycznych Sanitas w Bydgoszczy

   Pani doktor jest bardzo ciepłą i miłą osobą, potrafi wysłuchać dokładnie pacjenta i dobrze wytłumaczyć

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne GizińscyUsługa: konsultacja laryngologiczna dzieci

   Znakomite podejście Pani Doktor do mojego synka, naprawdę delikatne i bez stresu z uśmiechem. Będziemy usuwać w końcu migdałki, bo ciągłe infekcje a chrapanie i bezdechy wybudzały go ze snu.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Witold Czechowicz

  Chirurg,

  • G

   Nie znam innego takiego lekarza który bezinteresownie!i bez jakichkolwiek oznak "wyrazów wdzięczności " podszedl do pacjenta w taki sposób jak podszedl do mojej mamy dr Czechowicz.Jak najbardziej uważam że to prawdziwy lekarz z powolania.Zrobil na mnie ogromnie pozytywne wrażenie.
   M.G

  • K

   W 1982 roku doktor przeprowadził u mnie radykalną amputacje piersi, chroniąc mnie tym samym przed przerzutami raka na kości.W 1998 roku uratował moja druga pierś.Uważam doktora za specjalistę wysokiej klasy jako chirurga onkologa.Profesjonalna diagnoza i zabieg oraz wizyty kontrolne uratowały mi życie.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Aleksander Łapuć

  Chirurg, Urolog, dr n. med.

  • G

   Jeden z najlepszych urologów w Bydgoszczy. Kompetentny, uprzejmy, no i uczciwy.

  • G

   Rewelacyjny lekarz, dobry człowiek. Szalenie opanowany. Leczył się mój Tatę i powiem szczerze, że mam już dość ciągle powtarzanej historii- "jak to wyleczył go Pan Doktor" ;)
   Tak jak napisała jednak Pani wyżej - niektórych rzeczy nie są zależne od lekarzy.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Wiesława Mathea - Dobrzyńska

  Internista, Diabetolog, lek.

  • N

   Niestety, jestem bardzo niezadowolona. Poszłam na wizytę w celu uzyskania skierowania do lekarza konkretnej dziedziny. Niestety Pani Doktor dała mi skierowanie do lekarza zupełnie innej dziedziny niż chciałam. Była bardzo zdenerwowana, że sugeruję jej do kogo powinnam otrzymać skierowanie.
   Oczywiście okazało się (jak przypuszczałam), że ta wizyta zupełnie nie ma sensu (słowa lekarza do którego trafiłam). Pod kontem chorób, które leczy mi nic kompletnie nie dolega. Zajęłam więc miejsce w kolejce, komuś kto takiej wizyty na prawdę potrzebował.
   Poza tym musiałam znowu pójść do innego już internisty, odstać swoje. Na szczęście, w końcu otrzymałam skierowanie, o które wcześniej prosiłam Panią dr Dobrzyńską.
   Poza tym podczas wizyty u dr Dobrzyńskiej czułam się jak karcone dziecko. Totalnie nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Pani dr jadła przy mnie bułkę, kruszyła ją sobie na ubranie i mówiła z pełną buzią. MASAKRA!!! Zdecydowanie nie polecam!!! Wizyta była na NFZ

  • G

   Pani bardzo kompetentna, sympatyczna, z detalami i bez pośpiechu objaśnia wszystko, bez zniecierpliwienia odpowiada na wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolony z wizyt, leczenie daje rezultaty, polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Kazimierz Markowski

  Psycholog,

  • P

   Bardzo dobry lekarz. Naprawde świetne podejście do pacjenta, bardzo życzliwy. Potrafi słuchać. Jestem pacjentem pana doktora Kazimierza Matkowskiego. Potrafi doskonale dopasować leki. Bardzo mi pomaga podczas trwania mojej choroby. Ze świecą szukać takiego lekarza. I jest bardzo kompetentny. Naprawdę Polecam.

  • P

   Świetny lekarz, bezinteresowny, otwarty, każdy pacjent marzy o takim. Ale nie nazywa się MaRkowski lecz MaTkowski i jest psychiatrą, a nie psychologiem. jednak jako jeden z dwóch czy trzech lekarzy psychiatrów w kraju umie łączyć psychoterapię z psychiatrią.


 • Elżbieta Stefaniak

  Okulista, dr n. med.

  • N

   Dr Stefaniak była dla mnie wręcz zbawieniem, kiedy to w wieku 6-7 lat przy zapaleniu spojówek i urazie mechanicznym, okazało się, że mam bliznę na rogówce. Niektórzy lekarze obawiali się, że mogę nawet stracić wzrok. Po 3 tygodniowym leżeniu na oddziale okulistycznym w Inowrocławiu (a dla tak małego dziecka nie jest to przyjemne) i braku poprawy, mama zabrała mnie prosto do gabinetu Pani doktor, która przepisała kropelki i maści, które już na drugi dzień dały rezultaty. Od tamtej pory gdy tylko działo się coś z okiem kierowałam się do gabinetu na Naruszewicza. Dziś po 20 latach nadal odwiedzam Panią doktor chociażby przy zmianie okularów czy soczewek, ponieważ tylko ona dobiera je prawidłowo, tak by oczy się nie przemęczały. Dodam, że próbowałam wielu okulistów, a przy doborze okularów - optyków i w moim przypadku żaden lekarz nie okazał sę tak dobry jak doktor Stefaniak!

  • G

   Bardzo dobry lekarz!Najlepszy okulista jakiego znam,przy tym wspaniały człowiek!Panią doktor cechuje profesjonalizm i ciepłe podejście do małych pacjentów.


 • Michał Klag

  Chirurg,

  • Panie doktorze, pańska wspaniała operacja ratowała mi życie.Kontakt z Panem pełen empatii z pańskiej strony pozwala na nadzieję i normalne życie.Panie Michale bardzo dziękuję za wszystko, a Bogu , że spotkałam Pana na swojej drodze życia.Marlena Dembińska


 • Piotr Sokala

  Chirurg,

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Gizińscy

   Polecam wszystkim którzy nie mają tyle szczęścia co ja i jeszcze nie trawili w cudowne ręce pana doktora.Podejscie zainteresowanie problemem pacjenta .atmosfera dzięki której można poczuć się naprawdę bezpiecznie i "swojsko"to tylko nie wiele z licznych cech lekarza. Małgorzata Witczak

  • Wspaniały lekarz, bezinteresowny, ogromna wiedza i fachowość. Bardzo dokładnie bada pacjenta i tak samo dokładnie i obrazowo tłumaczy wszystkie niejasności. Szuka rozwiązania problemu danej jednostki chorobowej i przeważnie go znajduje. Potrafi poświęcić czas ażeby pacjent wyszedł z pełną wiedzą na temat swojej choroby i podniesiony na duchu. Szczerze i gorąco polecam tego wspaniałego lekarza
   Małgorzata Darłowska.


 • Katarzyna Borzych

  Psycholog, mgr

  • J
   Lokalizacja: Poradnia Zdrowia PsychicznegoUsługa: konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

   Do Pani mgr.Borzych trafiłam około 7 miesięcy temu gdy przyjmowała w Poradni Zdrowia Psychicznego w Świeciu,byłam wtedy w bardzo złym stanie,nie miałam już nadziei na to,że ktoś mi pomoże,ale już na pierwszej wizycie dostałam wskazówki,a z kolejną wizytą było coraz lepiej.Pani mgr.Borzych jest bardzo sympatyczna,a przede wszystkim wie co robi i jest bardzo profesjonalna.Uważam,że jest stworzona do swojego zawodu,a ja jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc i wsparcie którą dostałam od Pani magister i które wciąż dostaje.Naprawdę szczerze polecam panią mgr.Borzych,jest jednym z najlepszych specjalistów z którymi pracowałam,a było ich wielu.Jeszcze raz z całego serca polecam! :)