Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Przychodni Specjalistycznych Sanitas w Bydgoszczy

Dworcowa 110

85-010 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksander Cegielski

  Ginekolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.Usługa: konsultacja ginekologiczna

   przesympatyczny, konkretny lekarz, o wszystkim opowie, wszystko wyjaśni. Zero stresu. Polecam w 100%, na pewno nie raz jeszcze odwiedzę dr. Cegielskiego

  • A
   Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Serdecznie polecam, sympatyczny lekarz, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wszystko wyjaśnia, nie narzuca swoich racji. Serdecznie polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Kinga Romanowska

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, Audiolog, Foniatra, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: AthleticoMedUsługa: Konsultacja laryngologiczna dzieci + videoskop

   Świetnie podejście do dzieci. Dokładnie wykonywane badania. Pani doktor wyjaśnia wszystko rzeczowo i jasno.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne GizińscyUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Pani Doktor Romanowska zbadała mnie kamerą wideoskopem i wytłumaczyła mi dokładnie skąd się biorą moje dolegliwości. Dodatkowo dostałam super wyraźne i kolorowe zdjęcia wnętrza krtani. Niesamowite wrażenie i na kontroli kolejne wideobadanie i zdjęcia czy leczenie pomogą. Nigdy tego nie spotkałam. Jednak profesjonalizm i sprzęt robią jakość. Bardzo bardzo dziękuje Pani doktor!! I polecam!!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Witold Czechowicz

  Chirurg,

  • G

   Nie znam innego takiego lekarza który bezinteresownie!i bez jakichkolwiek oznak "wyrazów wdzięczności " podszedl do pacjenta w taki sposób jak podszedl do mojej mamy dr Czechowicz.Jak najbardziej uważam że to prawdziwy lekarz z powolania.Zrobil na mnie ogromnie pozytywne wrażenie.
   M.G

  • K

   W 1982 roku doktor przeprowadził u mnie radykalną amputacje piersi, chroniąc mnie tym samym przed przerzutami raka na kości.W 1998 roku uratował moja druga pierś.Uważam doktora za specjalistę wysokiej klasy jako chirurga onkologa.Profesjonalna diagnoza i zabieg oraz wizyty kontrolne uratowały mi życie.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Aleksander Łapuć

  Chirurg, Urolog, dr n. med.

  • G

   Jeden z najlepszych urologów w Bydgoszczy. Kompetentny, uprzejmy, no i uczciwy.

  • G

   Rewelacyjny lekarz, dobry człowiek. Szalenie opanowany. Leczył się mój Tatę i powiem szczerze, że mam już dość ciągle powtarzanej historii- "jak to wyleczył go Pan Doktor" ;)
   Tak jak napisała jednak Pani wyżej - niektórych rzeczy nie są zależne od lekarzy.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Wiesława Mathea - Dobrzyńska

  Internista, Diabetolog, lek.

  • N

   Niestety, jestem bardzo niezadowolona. Poszłam na wizytę w celu uzyskania skierowania do lekarza konkretnej dziedziny. Niestety Pani Doktor dała mi skierowanie do lekarza zupełnie innej dziedziny niż chciałam. Była bardzo zdenerwowana, że sugeruję jej do kogo powinnam otrzymać skierowanie.
   Oczywiście okazało się (jak przypuszczałam), że ta wizyta zupełnie nie ma sensu (słowa lekarza do którego trafiłam). Pod kontem chorób, które leczy mi nic kompletnie nie dolega. Zajęłam więc miejsce w kolejce, komuś kto takiej wizyty na prawdę potrzebował.
   Poza tym musiałam znowu pójść do innego już internisty, odstać swoje. Na szczęście, w końcu otrzymałam skierowanie, o które wcześniej prosiłam Panią dr Dobrzyńską.
   Poza tym podczas wizyty u dr Dobrzyńskiej czułam się jak karcone dziecko. Totalnie nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Pani dr jadła przy mnie bułkę, kruszyła ją sobie na ubranie i mówiła z pełną buzią. MASAKRA!!! Zdecydowanie nie polecam!!! Wizyta była na NFZ

  • G

   Pani bardzo kompetentna, sympatyczna, z detalami i bez pośpiechu objaśnia wszystko, bez zniecierpliwienia odpowiada na wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolony z wizyt, leczenie daje rezultaty, polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Kazimierz Markowski

  Psycholog,

  • P

   Bardzo dobry lekarz. Naprawde świetne podejście do pacjenta, bardzo życzliwy. Potrafi słuchać. Jestem pacjentem pana doktora Kazimierza Matkowskiego. Potrafi doskonale dopasować leki. Bardzo mi pomaga podczas trwania mojej choroby. Ze świecą szukać takiego lekarza. I jest bardzo kompetentny. Naprawdę Polecam.

  • P

   Świetny lekarz, bezinteresowny, otwarty, każdy pacjent marzy o takim. Ale nie nazywa się MaRkowski lecz MaTkowski i jest psychiatrą, a nie psychologiem. jednak jako jeden z dwóch czy trzech lekarzy psychiatrów w kraju umie łączyć psychoterapię z psychiatrią.


 • Elżbieta Stefaniak

  Okulista, dr n. med.

  • N

   Dr Stefaniak była dla mnie wręcz zbawieniem, kiedy to w wieku 6-7 lat przy zapaleniu spojówek i urazie mechanicznym, okazało się, że mam bliznę na rogówce. Niektórzy lekarze obawiali się, że mogę nawet stracić wzrok. Po 3 tygodniowym leżeniu na oddziale okulistycznym w Inowrocławiu (a dla tak małego dziecka nie jest to przyjemne) i braku poprawy, mama zabrała mnie prosto do gabinetu Pani doktor, która przepisała kropelki i maści, które już na drugi dzień dały rezultaty. Od tamtej pory gdy tylko działo się coś z okiem kierowałam się do gabinetu na Naruszewicza. Dziś po 20 latach nadal odwiedzam Panią doktor chociażby przy zmianie okularów czy soczewek, ponieważ tylko ona dobiera je prawidłowo, tak by oczy się nie przemęczały. Dodam, że próbowałam wielu okulistów, a przy doborze okularów - optyków i w moim przypadku żaden lekarz nie okazał sę tak dobry jak doktor Stefaniak!

  • G

   Bardzo dobry lekarz!Najlepszy okulista jakiego znam,przy tym wspaniały człowiek!Panią doktor cechuje profesjonalizm i ciepłe podejście do małych pacjentów.


 • Michał Klag

  Chirurg,

  • Panie doktorze, pańska wspaniała operacja ratowała mi życie.Kontakt z Panem pełen empatii z pańskiej strony pozwala na nadzieję i normalne życie.Panie Michale bardzo dziękuję za wszystko, a Bogu , że spotkałam Pana na swojej drodze życia.Marlena Dembińska


 • Łukasz Rzepiński

  Neurolog, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w BydgoszczyUsługa: diagnostyka chorób zwyrodnieniowych OUN

   Lekarz z powołania, dba o pacjenta. Świetny diagnosta. Ma bardzo dużo empatii. Najlepszy lekarz na oddziale wszyscy pacjenci marzą aby trafic pod jego skrzydło

  • P
   Lokalizacja: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy

   Bardzo dobry Lekarz. Dokładny, dociekliwy i trafnie diagnozujący.
   Zlecił mi badania przy moim 10-cio letnim SM, których nigdy nie miałem (?!) a które pozwoliły na pokazanie innych funkcji mojego organizmu, na które ma wpływ moja choroba. Bardzo dziękuję i polecam Pana doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Michał Jankowski

  Chirurg,

  • E
   Lokalizacja: Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w BydgoszczyUsługa: operacja

   Miałam ogromne szczęście, że trafiłam na Pana Doktora podczas mojego pobytu w Centrum Onkologii. Tacy Lekarze jak Pan Doktor są nieocenieni: empatia, indywidualne podejście do pacjenta, profesjonalizm i specjalistyczna wiedza a przy tym wielka życzliwość i umiejętność dawania spokoju i nadziei co jest bardzo ważnego dla każdego podczas choroby.
   Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania i opiekuńczości Pana Doktora. Profesjonalny Lekarz, wspaniały Człowiek. Dziękuję i Polecam.

  • M

   Bardzo dobry specjalista jak i człowiek ,który rozumie doskonale chorego .Dziękuję bardzo za opiekę nad moim tatą chorym na raka.Maria

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania