Zakład Rehabilitacji Leczniczej POPON Poznań ul. Wiankowa 3

(1 opinia)

Zakład Rehabilitacji Leczniczej przy Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych w Poznaniu działa na podstawie decyzji Wojewody Wielkopolskiego nr WZ IV 0137/1-20/97 z dnia 25 kwietnia 1... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Zakład Rehabilitacji Leczniczej POPON Poznań ul. Wiankowa 3

Wiankowa 3 (od strony Nowego ZOO)

61-131 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Zakład Rehabilitacji Leczniczej przy Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych w Poznaniu działa na podstawie decyzji Wojewody Wielkopolskiego nr WZ IV 0137/1-20/97 z dnia 25 kwietnia 1997 r. Udzielamy świadczeń w zakresie Rehabilitacji Naszym celem jest zapewnienie Państwu i Państwa pracownikom najwyższego poziomu opieki zdrowotnej. Dzięki profilaktyce i specjalistycznej opiece medycznej, Mamy do zaoferowania szeroki wachlarz usług w pełni wyposażonej w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny zmodernizowanej Przychodni. Podstawowym atutem naszej Przychodni jest także wysoce wyspecjalizowana kadra medyczna mająca wieloletnie doświadczenie w leczeniu pacjentów. Znajdujemy się w pięknej i malowniczej okolicy Jeziora Maltańskiego w Poznaniu.

Zabiegi

 • Terapia Manualna
 • Masaż
 • Fala Uderzeniowa
 • Krioterapia
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
1 opinia

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksander Czachorowski sucha igłoterapia z terapią manualną

  Ogromna wiedza pozwala na właściwe prowadzenie leczenie pacjenta. Pan Aleksander wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Pacjent czuje się w jego obecności komfortowo. Warto także podkreślić komunikatywność i empatię.
  Masaże oraz zestawy ćwiczeń zaproponowane przez tego fizjoterapeutę pozwoliły mi szybko wrócić do pełnej aktywności po artroskopii kolan.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania