Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku

Medyczna 19

09-400, Płock, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ryszard Kruczyński

  Ginekolog, lek.

  • A

   nie jestem pacjentką pana doktora ale miałam okazję rozmawiać w szpitalu na Winiarach, i jako jedyny lekarz odpowiadał sensownie na moje pytania, miły i sympatyczny. W prosty sposób przedstawił na czym polega moja choroba. Polecam

  • K

   Wpis gościa z sierpnia nie powinien znależć się na stronie dr Ryszarda Kruczyńskiego.Widocznie nie wszyscy wiedzą że w Płocku jest dwóch ginekologów o tym samym nazwisku RYSZARD i GRZEGORZ. Ryszard pracuje w WSZZ na WINIARACH a Grzegorz na KOŚCIUSZKI . Gość wyrażnie pisze o ginekologu z Kościuszki a więc o Grzegorzu.Od dawna jestem pacjentką dr Ryszarda i jestem bardzo zadowolona.Prowadził moja ciązę bardzo starannie i uważnie.Zawsze cierpliwie odpowiadał na moje wątpliwości jak równiez udzielał porad telefonicznie.Był przy moim porodzie i bardzo mi pomógł a pózniej odwiedzał na położnictwie.Ma bardzo duze doświadczenie i wiedzę.Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Przemysław Galbfach

  Chirurg,

  • Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Zespolony w PłockuUsługa: uraz kolana

   Bardzo profesjonalny lek.delikatny fachowy.nie odpuszcza leczy do końca próbuje różnych koncepcji ale ze znakomitym rezultatem..polecam B.dobry lekarz...


 • Marek Zimoch

  Pediatra,

  • A
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Zespolony w PłockuUsługa: hospitslizacja

   Świetny lekarz ,a przede wszystkim bardzo dokładny i rzeczowy. Badanie z rozmową i zaleceniami trwało ponad godzinę ( 20 do 21.15) .Oby więcej takich lekarzy. Dziękujemy doktorze!

  • K

   Jest bardzo dobrym lekarzem, dokładny, z każdym rodzicem rozmawia indywidualnie- nie jest się dla niego kolejnym przypadkiem.Trafiłam córeczką po 19-tej na oddział dziecięcy z podejrzeniem zum-u o 20 miała robione badania krwi i moczu.Dr Zimoch miał dyżur.Pierwsze wyniki miały być ok północy i co?? i Dr osobiście przyszedł do mnie późno w nocy aby mi przedstawić wyniki badań.Byłam mile zaskoczona!!!Wyobrażacie sobie że na innych oddziałach na ginekologii czy na położnictwie cy na chirurgii w nocy przychodzi do was lekarz by poinformować was o waszym stanie zdrowia???Dr Zimoch jest po prostu ludzki; a jego oddział jest boski.Co tu wiele pisać ja jestem po prostu pozytywnie zaskoczona

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Ewa Kaliszuk-Kamińska

  Internista, Reumatolog,

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: bóle stawów

   Super specjalista, wnikliwie szuka choroby aż znajdzie i odpowiednio dobierze lekarstwa do choroby. Serdecznie polecam.

  • J

   Bardzo dobry lekarz i człowiek. Sympatyczna, ciepła, miła osoba. Lekarz z powołania, a nie z przymusu. Pacjentom z chorobami reumatycznymi często towarzyszy szereg różnych chorób internistycznych z którymi Pani Dr Ewa Kaliszuk - Kamińska świetnie daje sobie radę. Leczenie jest kompleksowe. Ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie medyczne. Nie popada w rutynę, każdego pacjenta traktuje indywidualnie, nie jako przypadek chorobowy, lecz jako człowieka. Przeprowadza bardzo długi wywiad i wiele badań na podstawie których potrafi postawić trafną diagnozę. Polecam wszystkim pacjentom leczenie u Pani Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Piotr Czachorowski

  Kardiolog, Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet

   Najlepszy kardiolog na świecie :)
   Świetny i bardzo dokładny! Zawsze uspokoi, wytłumaczy wszystko. Zdecydowanie polecam i wiele mu zawdzięczam.

  • Bardzo dobry lekarz, podchodzi z szacunkiem i uwagą do każdego pacjenta. Słyszałam o nim bardzo dobre opinie, teraz mogę osobiście je potwierdzić.


 • Lidia Czajkowska-Polewany

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • M
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku

   miałam przyjemność poznać Panią doktor . bardzo miła, sympatyczna i kompetentna. Bardzo szczegółowo wytłumaczyła na czym polega zlamanie ręki syna i jakie są dalsze rokowania .

  • C

   Tak na prawdę to trudno jest ocenić tego lekarza. Podczas mojej wizyty tak na prawdę to ta pani doktor siedziała tylko i pisała coś w swoim notatniku a mną zajmowała się pielęgniarka. Kiedy zakładała mi gips to także za wiele nie rozmawiała więc raczej kobieta neutralna w odbiorze, taka sobie. Odczucie jest takie jakby robiła coś z musu. Nie polecam.


 • Marcin Pietraszun

  Urolog, lek.

  • N
   Lokalizacja: SALVEUsługa: ból pęcherza moczowego

   Zdecydowanie polecam Doktora. Sama jesztem pracownikiem służby zdrowia i mam przekonanie ze aby być dobrym lekarzem trzeba mieć nie tylko wiedzę ale i osobowość. Przede wszystkim wyobraźnię, intuicję i napęd by pomóc jak najlepiej i jak najszybciej. Polecam Doktora Pietraszuna, bo laczy w sobie te wszystkie cechy. Mnie pomaga w dolegliwościach związanych z bolesnym pęcherzem.

  • Bardzo dobry lekarz miły, kontaktowy bardzo dużo czasu poświęca dla pacjenta, dokładny. Polecam pierwszy raz spotkałam się z tak miłym , i kontaktowym lekarzem .

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Małgorzata Beata Pawlikowska

  Laryngolog,

  • J
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku

   Dziękuję za okazaną empatię, zaangażowanie, troskę, leczenie i próbę dokonania cudu przy łóżku mojej mamy B.J., podczas walki z postępującą chorobą.
   Pozdrawiam Jacek J.

  • Podzielam opinię p. Lecha. Bardzo sumienny lekarz, a przy tym dokładny i rzetelny. W kontaktach z pacjentem miła i potrafiąca wysłuchać petenta.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Ryszard Mondziel

  Urolog,

  • A
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Zespolony w PłockuUsługa: operacja prostaty

   Według mnie lekarz z czystym sumieniem godny polecenia. Przejmuje się problemami pacjenta, wnikliwie analizuje dokumentację medyczna. Zostałem poddany zabiegowi operacyjne u prostaty i zarówno prowadzenie jak i sam zabieg uważam za perfekcyjnie wykonany. Oby jak najwięcej takich lekarzy

  • B

   Miałem okazję po raz pierwszy skorzystać z pomocy doktora Mońdziela i uważam że jest godny polecenia. Piszę tak na podstawie porównań, z moich bogatych dotychczasowych doświadczeń ze służbą zdrowia ( pięć pobytów w szpitalach, niezliczona ilość wizyt w poradniach i prywatnych gabinetach ). Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam że, z takim podejściem lekarza do pacjenta spotkałem się po raz pierwszy. Zaproszony do gabinetu zostałem wysłuchany, dokładnie bez pośpiechu zbadany, zapoznany z diagnozą. Doktór cierpliwie wytłumaczył szczegóły związane z moją dolegliwością, analizując również wyniki badań, które przyniosłem ze sobą. To co było dla mnie ważne, atmosfera w gabinecie bardzo dobra, a to nie jest standardem nawet w przypadku wizyt płatnych . To co muszę na koniec podkreślić, czułem zainteresowanie moimi problemami.
   Pozdrawiam !!! Wdzięczny pacjent.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Wojciech Panek

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: ciaza

   Dr Panek ...cóż według mnie najlepszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłam. Prowadził moją ciążę od początku do końca . Wszystkie badania wykonane na czas. Bardzo delikatny odnośnie badania dopochwowego. Zawsze wszystko starannie wytłumaczył. Mily i sympatyczny przede wszystkim. W czasie gdy zaczęłam rodzić był na urlopie (w moim obliczonym terminie)bo z obserwacji i badań wynikało że urocze tydzień po moim terminie. Ale nie było problemu..kazał zadzwonić jak wszystko się zacznie... O 4nad ranem ! Opieka w szpitalu dobra. Urodziłam w ciągu 3godz. Mimo iż pierwszy poród nie wspominam miło...12h gehenny... Tak ze porównanie nie do opisania. Fakt że ma bardzo dużo pacjentek ale to świadczy tylko o jego profesjonalizmie.

  • G

   Najlepszy,jakiego znam. Świetny specjalista,przy tym psycholog i przyjaciel w jednym.Dzięki niemu żyję,mój syn również

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu