Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

Kamieńskiego 73 a, Psie Pole

51-124, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Justyna Łuszczki

  Neonatolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Laktacji - Poradnia LaktacyjnaUsługa: problemy z przystawianiem

   Pani doradczyni była bardzo rzeczowa, wszystko wyjaśniła, odpowiedziała na wszystkie pytania. Zbadała moje piersi i ogólny stan mojego syna oraz jego buzię. Zaleciła nam wizytę u neurologopedy, w celu potwierdzenia za krótkich wędzideł i prawdopodobnie za niskiego napięcia w jamie ustnej.

  • M

   Polecam wizytę u Pani Doktor każdej kobiecie karmiącej po raz pierwszy piersią, Pani Doktor udziela wielu przydatnych rad, bada dokładnie kobietę i dziecko, doradza, jak karmić i uczy wszystkich pozycji karmienia. Polecam gorąco!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Sandra Horodyska

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • Е
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: depresja, tragedia w rodzinie

   O pani Sandrze mozna powiedzieć, że jest definicją terapeuty idealnego. Mimo szerokiej wiedzy z zakresu innych nurtów psychoterapii, wybrała terapię behawioralno-poznawczą ze względu na charakter relacji z pacjentami, który jest mniej zdystansowany, niż na przyklad w psychoterapii dynamicznej. Naprawdę troszczy się o swoich "podopiecznych" i przywraca chęć do życia nawet najbardziej opornym.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja bariatryczna

   Pani Sandra to bardzo ciepła osoba . Przez problemy przechodzi razem z pacjentami a nie stojąc obok nich . Mądre podejście i konstruktywna praca z pacjentem przynoszą zamierzony efekt terapii. Zawsze można liczyć na pomoc i choć nie do końca od początku wierzyłam w moc psychologa ???? tak dzięki Pani Sandrze stwierdziłam że powinien on zagościć nie raz u nas w życiu aby pomóc rozwikłać niektóre rzeczy a na inne po prostu móc popatrzeć z innej strony, której do.tej pory nie musieliśmy zauważać. Dziękuję Pani Sandro za pokazanie mi tych nowych światów i stron . Polecam zwłaszcza pacjentom przed operacjami bariatrycznymi.


 • Iwona Bartoszczyk

  Położna,

  • X
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we WrocławiuUsługa: asysta w porodzie

   Przecudowny anioł! Fantastyczna położna, z która urodzę każde następne dziecko! Bardzo dobry fachowiec, dzięki p. Iwonce mamy nasza upragniona, zdrową córeczkę i choć poród był naprawdę trudny, nie mam żadnej traumy i wiem, że wybór tej położnej był najlepszą decyzją, jaka mogłam podjąć.

  • J
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we WrocławiuUsługa: Poród

   Miałam niesamowite szczęście, że trafiłam na tak wspaniałą, kompetentną i pełną zaangażowania położną z genialnym podejściem do tego wyjątkowego wydarzenia w życiu. Poród przy takiej fachowej położnej to pryszcz. Polecam i będę polecać świetna osoba. Chciałam dodać, że był to mój pierwszy poród i tu sprawdziło się, że "nie taki diabeł straszny.. "Pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu